Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

"na żywca"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 fotosc

fotosc

Napisano 03 grudzień 2007 - 19:53

to jest prawo natury , a ze akurat jest ona w moich rekach , no cozzzzzz

#22 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 20:05

fotosc, człowieku! Jakie prawo natury?? Prawo natury to by było gdybyś zostawił to storzenie tam, na łące. To nie żadne "prawo natury" tylko "parcie na szkło" jest. Uświadom to sobie. Z mojej strony to wszystko.
Fuji s5600 (50d + Sigma 100-300 f/4 w fazie testów...).

#23 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 03 grudzień 2007 - 20:13

fotosc, niestety parcie na szkło Ci dobrze nie posłuży...Lepiej było dać jej tam paść, niż brać do domu. Skoro już ją zabrałeś i sam nie jesteś w stanie o nią zadbać, oddaj ją komuś kto może...Nie mogę sobie wyobrazić jak byś mógł patrzeć na jej śmierć po tym wszystkim :cry:
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#24 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 21:11

fotosc, Po jaką cholerę, żeś w ogóle to zdarzenie tu opisał, teraz z wielkim niesmakiem będzie się oglądało twoje fotki myszaka.
Tfuu takie postępowanie jest dla mnie nie zrozumiałe, podhodowałeś w męczarniach biedne stworzenie by posłużyło ci za padlinę. :evil: :evil: :evil: co jest kurna nie stać cię na mięcho ze sklepu ???

#25 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 03 grudzień 2007 - 21:20

Ojjjfotosc, podpadłeś :evil: :evil:

#26 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 03 grudzień 2007 - 21:25

fotosc, zgodnie z naturą to byłoby ją tam zostawić. Ewentualnie gdyby była do odratowania, można by przygarnąć i wypuścić jak nabierze sił... ale żeby brać na padlinę :shock: :-|
Przecież to żywe zwierze, ona się męczy w ten sposób. Do tego chodzi Ci raczej o zachowanie świeżości przez świnkę niż o fakt jej przeżycia.
:evil:

#27 fotosc

fotosc

Napisano 03 grudzień 2007 - 21:26

a to mi sie teraz dostalo :-( no ale kto by zostawil te zwierze tak na pastwe losu ??/ mrozy u mnie juz sa i na pewno bvby zamarzl w nocy

zeby sie czul , zachowywal normalnie to co innego , ale widze ze jest chory , slepy ,stac mnie na utrzymanie zwierzaka , ale widze ze on sam dlkugo nie pociagnie

#28 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 03 grudzień 2007 - 21:41

Bez komentarza :evil:
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#29 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 03 grudzień 2007 - 23:26

fotosc, źle zrobiłeś zabierając ją stamtąd, tam się powinien dokonać jej los.
Ja nie wiem jak Ty możesz się patrzeć jak ona się męczy :-/

#30 fotosc

fotosc

Napisano 03 grudzień 2007 - 23:48

nie patrze sie bo od rana do wieczora pracuje , dam jej rano jesc i potem wieczorem, klatke ma otwarta i z niej wcale nie wychodzi , a to co mi wiadomo to te zwierzaki kwitna zyciem a ona nic , pod sam nos posowam jej jedzenie
dzis wyjolem ja z klatki , to troche pochodzila po kuchni i spowrotem sama weszla do klatki
uwazam ze dobrze zrobilem zabierajac ja stamtad :)zle zrobil ten ktos kto ja tam zostawil

#31 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 grudzień 2007 - 00:05

Jak uważasz.
Każdy ma inne podejście.

#32 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 grudzień 2007 - 09:05

To że zabrałeś - OK. Ale albo rybka albo śledzik - albo ja zabierasz i leczysz i opiekujesz się do końca, albo trzeba było zostawić tam gdzie jest...

:ninja:


#33 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 17 styczeń 2008 - 22:38

Boże przeczytałam ten temat i w głowie mi się nie mieści, że można mieć takie podejście :!: Uratować życie, dbać o zwierze a potem zamęczyć na śmierć.
Kończę na dziś przeglądanie forum, bo aż mnie obrzydzenie bierze...

#34 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 17 styczeń 2008 - 22:44

Monika, stara sprawa :etam: do niczego nie doszło ;-)

:ninja:


#35 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 18 styczeń 2008 - 07:22

do niczego nie doszło


Dzięki, trochę mnie to uspokoiło, ale dało mi to do myślenia, że niestety ludzie podobnie myślący mogą być obok mnie :-(

#36 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 09:09

Monika, taki świat :sorry: to już kwestia jakiejś tam własnej etyki. Równie dobrze tak samo powinno się reagować na łowienie ryb na żywca. Bo co, ryba gorsza od chomika?... Czy wrzucenie muchy w pajęczynę pająka to również takie morderstwo?... sprawa jest skomplikowana.

:ninja:


#37 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 18 styczeń 2008 - 10:11

no! jak zdjęcia drapoli takie piękne ! ;-)

edit : to ironia ,żeby nie było ;]
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#38 Magnum43

Magnum43

Napisano 23 styczeń 2008 - 22:57

Poczytałem sobie i pozostaję przy swoim żadnego nęcenia lub żywych przynęt itd....Pewnie nigdy nie będę dobrym fotografem i nie błysnę żadnymi rewelacyjnymi zdjęciami dla mnie to tylko hobby .....na całe szczęście .

#39 Rafał

Rafał
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 10 luty 2008 - 03:45

A co by było gdyby ;) autora tegoż postu, wywieźć do Afryki, w celu sfotografowania dużego kota w akcji? :D Może wystarczyło by ZOO w Warszawie?

bez urazy ale to o czym piszecie jest w ogóle bez sensu..
Rafał
Dołączona grafika

#40 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 10 luty 2008 - 08:54

pisanie ,że coś jest bez sensu , bez jakiejkowlwiek argumentacji , jest własnie bez sensu ;]
chyba że pytanie typu: "a co by było gdyby- jest sensem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych