Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

"na żywca"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#61 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 15 marzec 2008 - 07:20

Rekolekcje

Zrobiłem sobie kilkudniowy urlop od forum internetowego , przemyślałem wszystko co miało ostatnio miejsce i doszedłem do jakże zaskakujących wniosków !
Jestem ofiarą nadinterpretacji !
Punktuje aby rozjaśnić sytuacje:
- nie robiłem żadnych osobistych wycieczek , skrytykowałem nie podobające mi się fotografie - nie interesuje mnie status forumowy ich autora , choć doświadczenie , ma wpływ na pułap oczekiwań po wystawianych przez „znakomitości” fotografiach.
-przytoczone historyjki są wtrętem , mającym ubarwić i uplastycznić przekazywane treści,
- nie mam zamiaru tłumaczyć swoich bardziej rozbudowanych wypowiedzi .
- nie interesuje mnie ,że ktoś nie potrafi używać , słownika i obraża się bo nie rozumie i mu się wydaje , ze wydźwięk może być negatywny,
- zostałem zaatakowany , przez osoby trzecie , do których nie trafiają ,żadne argumenty , bo wszystko jest „jak zwykle rewelacyjne „
- zbulwersowałem się , bo nie cierpię ataków z trzeciego szeregu , trącania z za rogu patykiem ( jakie męskie i szarmanckie )
- atakujący niech wzniosą się na szczyty czegokolwiek , wykonają dobrą fotografie tematyczną , będą mieli legitymacje do jakiejkolwiek dyskusji ( argument nie robisz takich jak on , więc jak śmiesz krytykować jest dziecinadą , małych wiarą , niespełnionych ludzi , i źle wpływa na najmłodszych uczestników forum (wzorce porównań negatywnych , zachęcające do własnego lenistwa ).
-nie ma dla mnie wielkich i małych tego forum, jak komuś nie pasuje , niech się nie wdaje ze mną w polemikę , jak się obraża - jest dorosły i to jego wola .(polecam lekturę wypowiedzi wyżej na temat rozumienia )

Piszę w tym wątku, ponieważ sprawa , zawartych w nim treści dotyczy najbardziej , palących problemów tego forum moim zdaniem oczywiście , poza tym jest super ukryta , więc nikt nie posądzi mnie o kryptoreklamę .( co do utajniania wątków forum , to mz jest gwóźdź do jego trumny – nie spotkałem się z sytuacją forum społecznym gdzie informacje byłyby niewidoczne (poza PW) , zdarza się potrzeba zgody na zarejestrowanie , co już spłyca „target” uczestników niechętnych szufladkowaniu ich ”przydatności „ )

Podkreślam z całą stanowczością , nie wycofuję się z ani jednego słowa jakie tu napisałem, być może językiem zbyt dosadnym, za co przepraszam.
Nadal uważam ,że wątpliwe moralnie zachowanie powinno być piętnowane , to co tu miało miejsce nie jest jakimś drobnym incydentem, jest najgorszą odmianą parcia na szkło , cele mnie nie interesują .
Dajecie ostrzeżenie za moralnie naganne dorobienie ideologii do zdjątka naszego kolegi ,który nieco pozmieniał fakty geograficzne , i słusznie. ( skala wykroczenia jednak, nieporównywalna)
Przymykacie oko ( bo wszystko wyjaśnione , bo to pewnie raz , bo teraz już wie ) , tylko dlatego ,że ma ktoś wyższy status netowy ?
Netowy ! Nie jest nietykalnym ani półbogiem , naruszył sacrum normy w naszej społeczności , powinien być ukarany za profanum.
Mam nadzieję zobaczyć czerwoną kreseczkę przy Nicku Wielkiego.
Pozdrawiam .
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych