Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Album


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
202 odpowiedzi w tym temacie

#81 morav

morav

Napisano 15 listopad 2007 - 12:14

Mnie się to wydawało oczywiste, tak samo na forum, w wątkach gatunkowych, nie umieszczamy takich zdjęć.

#82 MarcinP

MarcinP

Napisano 15 listopad 2007 - 16:45

Nie umiem stosować cytowania postu z poprzedniej zakładki, więc zrobię to trochę chałupniczo
Dunadan napisał:
Hmm żeby zagłosować trzeba się przyłączyć do grupy albumowej... to nie boli a na przyszłość może sie przydać jak się trafi lepsza fotka

Okazuje się, że może jednak trochę boleć. Moje podanie zostało odrzucone z powodu zbyt krótkiego stażu (od września br.). Nie mam wielkich ambicji, jesli chodzi o wygrywanie konkursów. Fotografuję od niedawna (kwiecień), mam kiepski sprzęt (lustrzankę będę miał dopiero na wiosnę) i mam świadomość potrzeby ciągłego uczenia się. Ale odkąd znalazłem to forum, spędzam tu mnóstwo czasu. A czasem nawet wrzucę jakiegoś posta :-)
Dlatego zrobiło mi się po prostu przykro, gdy przeczytałem dziś info od moda. Proponuję określić jaśniej jaki staż kwalifikuje do dopuszczenia do Galerii. A najlepiej też minimalną ilość postów albo średnią pisania. Choćby po to żeby naprawdę forumowicze nie przeżywali niepotrzebnych rozczarowań. Bo do tej pory Fotoprzyroda.pl kojarzyła mi się wyłącznie z pozytywnymi doznaniami :-D
Pozdrawiam wszystkich

#83 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 15 listopad 2007 - 16:58

Uważam, że nie tylko sam "staż" na forum powinien być kryterium doboru do Album Team myślę, że nasz Admin mógłby brać pod uwagę również samo zachowanie się kandydata, mam na myśli to co pisze i w jaki sposób wypowiada się na różne tematy.
Wiem że takie zadanie jest straszliwie pracochłonne, ale odpowiednio napisana prośba skłoni naszego wodza do zaglądnięcia w PROFIL i ponownego rozpatrzenia swojej decyzji.

Ja ze swojej strony, jeśli to w ogóle będzie miało jakiś wpływ, proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy naszego kolegi MarcinP

#84 MarcinP

MarcinP

Napisano 15 listopad 2007 - 17:08

Tomajk dzięki za wsparcie.
Tym bardziej, że mod ponownie rozpatrzył moją prośbę ponownie i mam już dostęp do Albumu :happy2: , za co także dziękuję.

#85 morav

morav

Napisano 15 listopad 2007 - 17:14

To nie jest tak że określona ilość postów, godzin spędzonych na forum a już napewno posiadany sprzęt, decyduje przynależności do Grupy.

tomajk, przeglądam profil :-) i sprawdzam na ile dana osoba dała się poznać.
Nie należy tego traktować jako odrzucenia kandydatury, po prostu chciałem żeby kolega pobył jeszcze trochę na forum, może zbyt pobieżnie przejrzałem jego posty.

ps: dodałem Marcina do grupy.

#86 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 15 listopad 2007 - 19:34

morav, Wiem, że pilnowanie tego całego majdanu to duży wysiłek, tym bardziej mam do ciebie szacunek.
Tych naszych postów to jest CAŁA masa więc prześledzenie who is who nie jest łatwym zadaniem.
Najlepszym sposobem jest otwarte postawienie sprawy, i do tego publicznie, szczerość jest wtedy nagradzana. :-D

#87 BlueDun

BlueDun

Napisano 15 listopad 2007 - 21:04

mały nepotyzm hehe ;-)
ojciec chrzestny 77 :mrgreen: , ale popieram , :->

#88 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 15 listopad 2007 - 22:39

BlueDun, Łaskawco proszę ciebie o nie komentowanie moich wypowiedzi.

#89 MarcinP

MarcinP

Napisano 16 listopad 2007 - 10:08

mały nepotyzm hehe ;-)
ojciec chrzestny 77 :mrgreen: , ale popieram , :->


Nepotyzm... Nie sądziłem, że doczekam się takich komentarzy. :angry:
Mogłem siedzieć cicho i nie wyskakiwać przed szereg.

#90 roka63

roka63

Napisano 21 listopad 2007 - 18:57

Pytanie... a jak KTOŚ jest milczkiem... ciedzi cicho... fotki tylko wrzuci od czasu do czasu... to co? Nie nada?

Przepraszam bardzo... ale ja NAPEWNO żadnego podania pisać nie będę... bo uważam to za dziecinadę... a urzędów i podań ma po dziurki w nosie na codzień ;-)

Miłej zabawy Albumowej życzę :lol:


;-)
Pozdrawiam :mrgreen: Robert :spawacz:

#91 Monika

Monika

Napisano 21 listopad 2007 - 19:26

roka63, czy próbowałeś może dostać się do grupy albumowej czy tylko tak piszesz "na wszelki wypadek"? Procedura wcale nie jest tak skomplikowana, by z takim przekąsem się wypowiadać

#92 michalv

michalv

Napisano 21 listopad 2007 - 21:57

Procedura wcale nie jest tak skomplikowana, by z takim przekąsem się wypowiadać

Też tak mi się wydaje.
Żadnych podań pisać nie trzeba, roka63 nie daj się prosić... ;-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#93 morav

morav

Napisano 21 listopad 2007 - 22:49

Ta grupa na dzień dzisiejszy jest najlepszym rozwiązaniem.

#94 roka63

roka63

Napisano 22 listopad 2007 - 07:35

Nie chcę wywoływać niepotrzebnych dyskusji, tym bardziej, że jestem tutaj od niedawna. Wczoraj wieczorem dokładnie czytałem regulamin "Albumowy" i uzasadnienie niektórych punktów. Nie ze wszystkim muszę i nie ze wszystkim się zgadzam, ale zastrzegam... nie znam dokładnie realiów tego zacnego Forum...

Pierwsza sprawa... finansowanie... przecie dzisiaj to nawet za darmo w mordę nie dostaniesz... no, chyba że zasłużony ;-) Nie wiem jak funkcjonujecie, ale jakby co to poproszę numer konta...

Mówi się, że Album ma być wizytówką Forum, mówię oczywiście o Albumie Ogólnym. I dobrze. Jednak jeśli chodzi o Albumy INDYWIDUALNE... to wydaje mi się, że każdemu powinien należeć się z "automatu". TO BĘDZIE WIZYTÓWKA danego Forumowicza... I nie obawiałbym się o te "gnioty-knioty"... no chyba, że ktoś chce aby Go takim widzieć :-)

Co do "awansu" kadru na wspaniałe łono Galerii Ogólnej... to ocena i te średnie nie budzą zastrzeżeń (moich).

Jeżeli chodzi o etykę (poruszona w Regulaminie sprawa oceny własnych prac)... to moja naiwność sięga ZENITU... wierzę i ufam Ludziom... a tym bardziej TYM, którym dobro wspaniałej Przyrody leży na sercu. Nie rywalizujmy niezdrowo, wspomagajmy się... a Wszystkim wyjdzie to tylko na PLUS :-D

Moja prośba... NIE ODMAWIAJCIE ludziom posiadania ich własnych galerii... czytając tutaj niektóre słowa... czuło się żal i ból... a to rodzi niechęć...

Pisałem te słowa mając na celu jak najlepsze dobro tego Forum...


... i to by było na tyle...

Wspaniałych kadrów życzę Wszystkim :mrgreen:



;-)
Pozdrawiam :mrgreen: Robert :spawacz:

#95 Roby

Roby

Napisano 22 listopad 2007 - 08:38

Mówi się, że Album ma być wizytówką Forum, mówię oczywiście o Albumie Ogólnym. I dobrze. Jednak jeśli chodzi o Albumy INDYWIDUALNE... to wydaje mi się, że każdemu powinien należeć się z "automatu". TO BĘDZIE WIZYTÓWKA danego Forumowicza... I nie obawiałbym się o te "gnioty-knioty"... no chyba, że ktoś chce aby Go takim widzieć


To nasze ograniczenia z Album Team ma cel taki by nie było takiej sytuacji, że ktoś się danego dnia zarejestruje i od razu będzie miał galerię. Teoretycznie jest taka możliwość że ktoś się zarejestruje tylko by być w Galerii, a nam chodzi też o rozwój forum. Zatem chcemy by każdy nowy użytkownik najpierw podziałał na forum i dopiero za jakiś czas dostał dostęp do Album Team . Z tego co wiem, to w zasadzie każdy już aktywny użytkownik dostanie taki dostęp wystarczy tylko w odpowiednim miejscu kliknąć. Chyba że narozrabiał, ale to inna kwestia ;-)

#96 roka63

roka63

Napisano 22 listopad 2007 - 12:09

Ja cały czas rozrabiam :mrgreen:

A wracając do "wizytówek"... Forum samo w sobie jest WIZYTÓWKĄ... Nas Samych... i Wspólnoty Ludzi, którym dobro Przyrody leży na sercu ;-)

Mnie już życie cierpliwości i pokory nauczyło...


;-)
Pozdrawiam :mrgreen: Robert :spawacz:

#97 Roby

Roby

Napisano 22 listopad 2007 - 13:17

Ja cały czas rozrabiam

Eee tam. Ty Roka to spokojny człowiek jesteś :-D

#98 Dunadan

Dunadan

Napisano 22 listopad 2007 - 13:23

roka63, czesciowo masz racje ale tylko czesciowo - to jest forum fotograficzne wiec z reguly wrzuca sie na nie swoje zdjecia. Czasem lepsze czasem gorsze ( po to by pokazac sytuacje, pogadac itp. ). Galeria ma sluzyc do pokazania tylko najlepszych zdjec. Co wiecej 'samowolka' w galerii doprowadzilaby do tego ze forum by zamarlo - wszyscy wrzucaliby fotki tylko do galerii - a przeciez taka strona(serwis) juz istnieje i nie chcemy jej powielac...

:ninja:


#99 BlueDun

BlueDun

Napisano 22 listopad 2007 - 16:01

Mówi się, że Album ma być wizytówką Forum, mówię oczywiście o Albumie Ogólnym. I dobrze. Jednak jeśli chodzi o Albumy INDYWIDUALNE... to wydaje mi się, że każdemu powinien należeć się z "automatu". TO BĘDZIE WIZYTÓWKA danego Forumowicza... I nie obawiałbym się o te "gnioty-knioty"... no chyba, że ktoś chce aby Go takim widzieć


To nasze ograniczenia z Album Team ma cel taki by nie było takiej sytuacji, że ktoś się danego dnia zarejestruje i od razu będzie miał galerię. Teoretycznie jest taka możliwość że ktoś się zarejestruje tylko by być w Galerii, a nam chodzi też o rozwój forum. Zatem chcemy by każdy nowy użytkownik najpierw podziałał na forum i dopiero za jakiś czas dostał dostęp do Album Team . Z tego co wiem, to w zasadzie każdy już aktywny użytkownik dostanie taki dostęp wystarczy tylko w odpowiednim miejscu kliknąć. Chyba że narozrabiał, ale to inna kwestia ;-)


święte słowa !! , tu sie mamy uczyć i wymieniać poglądy , tym sie różni to forum , i niech tak zostanie !
postawienie na galerie zabije forum , nie mówiąc o niedorzecznym "sponsorowaniu " finansowym , które doprowadzić może ( choc nie musi ) do sytuacji kuriozalnej prawie jak na ob właśnie , łącznie z tworzeniem twa właśnie.
jakiekolwiek oceny i klasyfikacje prowadza do narcystycznych nadużyć,
błagam nie testujmy tego !!!
galeria sie rozrośnie , a na forum będą wylewane żale , a bo ten- to a bo tamten -tamto, itp itd,
jestem na nie , a nawet jeszcze bardziej przeciw !jest dobrze ! nie zmieniać !
imho oczywiście :roll:

#100 Monika

Monika

Napisano 22 listopad 2007 - 16:53

o jakim sponsorowaniu finasowym mówicie? Czegoś nie wiem?