Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Album


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
202 odpowiedzi w tym temacie

#41 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 09 listopad 2007 - 21:20

tomajk, no coś trzeba wciepnąć
Wojtek

#42 morav

morav

Napisano 09 listopad 2007 - 21:53

coś ktoś chyba namotał ? ani galeria , ani forum teraz jakieś machlojki z czyś tam


Widzę że kolega zamierza nas opuścić, tak to jest jak się jest mądrzejszym od innych i nie czyta regulaminu.

#43 morav

morav

Napisano 09 listopad 2007 - 21:57

CZy dobrze zrozumiałem, do końca tego roku, czyli jakoby na START można wrzucić pod ocenę 8 prezentowanych już fotek, a jak galeria się z lekka zapełni to 4szt rocznie ?

PS i żeby wystawić ocenę komuś muszę być w Album Team ?


Tak.

#44 Januszi

Januszi
  • Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 22:04

coś ktoś chyba namotał ? ani galeria , ani forum teraz jakieś machlojki z czyś tam


Widzę że kolega zamierza nas opuścić, tak to jest jak się jest mądrzejszym od innych i nie czyta regulaminu.

Widzę że kolega zamierza nas opuścić, :evil: to kiepsko widzisz nie mam zamiaru, ani mi się nie śni. najpierw posprzątajcie . :beer:

#45 Paweł

Paweł

Napisano 09 listopad 2007 - 22:19

no właśnie wciepnąłem 3 fotki z dotychczasowych forumowych wątków, na razie fajnie to wygląda na str. głównej (dopóki następni mnie nie zepchną z nagłówka :-)
idea mi się podoba, bo brakoawł czegoś "indywidualnego" dla "zasłużonych artystów" :-)

#46 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 22:24

Powiem tyle, że do końca roku jeszcze sporo czasu, i mogą być jeszcze niezłe fotosy, a te 8 fotek to nie jest wiele, więc wybór trudny, poczekam troszkę jednak. :mrgreen:
Zresztą jak się tym swoim fotkom przyglądam to coraz mniej mi się podobają. ;-)

#47 Januszi

Januszi
  • Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 22:28

no właśnie wciepnąłem 3 fotki z dotychczasowych forumowych wątków, na razie fajnie to wygląda na str. głównej (dopóki następni mnie nie zepchną z nagłówka :-)
idea mi się podoba, bo brakoawł czegoś "indywidualnego" dla "zasłużonych artystów" :-)

............................................................ :-) "zasłużonych artystów" ??? to forum przyrodnicze .......o ile się nie mylę dostępne po zalogowaniu dla wszystkich , o jakich ( ARTYSTACH ) MOWA ?

#48 Paweł

Paweł

Napisano 09 listopad 2007 - 22:36

januszi , naucz się odczytywać autoironię, chyba za dużo czytasz GW :-)

a zasłużony artysta to jak w czeskich filmach w liście płac na końcu "zasluzeny umelec"

#49 Januszi

Januszi
  • Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 09 listopad 2007 - 23:29

januszi , naucz się odczytywać autoironię, chyba za dużo czytasz GW :-)

a zasłużony artysta to jak w czeskich filmach w liście płac na końcu "zasluzeny umelec"

:-) GW nie czytam nie umiem czytać tego szmatławca :-)

#50 Roby

Roby

Napisano 10 listopad 2007 - 08:18

Januszi zachowuj się trochę poważniej - cierpliwości, przeczytaj dokładne Regulamin Galerii i zgłoś się do Album Team.

#51 BlueDun

BlueDun

Napisano 10 listopad 2007 - 08:31

Januszi,
a gościa niedzielnego umiesz ? chyba też nie bo jesteś bardzo new hehe.
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#52 Roby

Roby

Napisano 10 listopad 2007 - 09:08

CZy dobrze zrozumiałem, do końca tego roku, czyli jakoby na START można wrzucić pod ocenę 8 prezentowanych już fotek, a jak galeria się z lekka zapełni to 4szt rocznie ?

PS i żeby wystawić ocenę komuś muszę być w Album Team ?


4 sztuki można będzie w 2008 dodać w kwartale, a nie w roku, do końca roku 2007 - 8 zdjęć z prezentowanych wcześniej na forum , a by oceniać zdjęcia innych trzeba być w Album Team.

#53 MK_2

MK_2

Napisano 10 listopad 2007 - 12:57

Postuluję aby był link do wszystkich "najnowszych" zdjęć z galerii. Widać tylko 4 najnowsze a reszta znika...
fotoamator

#54 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 10 listopad 2007 - 13:01

MK_2, popieram fajnie by było zobaczyć większą ilość zdjęć.
Wojtek

#55 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 listopad 2007 - 15:21

Wystarczy wejść do galerii użytkowników i tam można wszystkie fotki zobaczyć.

:ninja:


#56 MK_2

MK_2

Napisano 10 listopad 2007 - 15:27

Ale trzeba po kolei klikać każdego użytkownika.
fotoamator

#57 BlueDun

BlueDun

Napisano 10 listopad 2007 - 15:36

muszę przyznać ,że jestem pod wrażeniem :shock:
wielkie graatu dla administracjii, naprawdę piekne foty ! , prawie żadnej nie widziałem :mrgreen: wcześniej , naprawdę wizytówka forum .

:good: :yikes: :bounce: :bradoz:

#58 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 listopad 2007 - 16:03

Ale to nie my wrzucamy te zdjęcia tylko wy :mrgreen:

:ninja:


#59 Monastor

Monastor

Napisano 10 listopad 2007 - 16:58

Chciałem zagłosować, ale nie mam uprawnień. IMO, wszyscy użytkownicy powinni mieć możliwość oddawania głosów, nawet (czy nawet zwłaszcza) jeśli sami nie dodają fotek.

#60 BlueDun

BlueDun

Napisano 10 listopad 2007 - 17:04

Dunadan, ale pomysł jest chyba czyjś ?? ;-)


Monastor, w pełni sie z tobą zgadzam , wyróznieniem moze byc dopuszczenie do wystawiania , ale nie powinno być ograniczania ( oczywiscie dla uzytkowników forum ) moze tez ich dodawać ? jak zgłoszą akces do oveniania ?, bo rozumiem ,ze chodzi o wyeliminowanie odwetów , czy głupich krzywdzących ocen , jednak , tak jak jest to kółko wzajemnej adoracji trochę :mrgreen:


p.s. ale jednak są januszszzi nie ?