Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Album


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
202 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 listopad 2007 - 17:21

Hmm żeby zagłosować trzeba się przyłączyć do grupy albumowej... to nie boli ;-) a na przyszłość może sie przydać jak się trafi lepsza fotka ;-)

#62 Monastor

Monastor

Napisano 10 listopad 2007 - 18:10

No dobra, zgłosiłem się. Ile trzeba czekać? :-)

#63 BlueDun

BlueDun

Napisano 10 listopad 2007 - 21:27

gdzie sie zgłosiłeś , jest link jakiś ?

#64 Monastor

Monastor

Napisano 10 listopad 2007 - 21:37

Wchodzisz w grupy, tam jest jedna, związana z albumami, klikasz na nią, a potem że chcesz dołączyć.

#65 BlueDun

BlueDun

Napisano 10 listopad 2007 - 21:41

dzięki jakis taki mało gramotny dzisiaj jestem :oops:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#66 morav

morav

Napisano 10 listopad 2007 - 23:29

Jest jeden argument na nie.
Tworze sobie dziesięć kont i głosuje na własne zdjęcia, jestem nie do pobicia :-D

Teraz w grupie są ludzie od jakiegoś czasu uczestniczący w życiu forum, nikt w dniu zarejestrowania i napisania pierwszego postu nie dostanie członkostwa.
Przez to oceny będą w miarę wiarygodne.

Zresztą jeżeli coś się nie będzie sprawdzało zostanie zmienione :-)

#67 Dunadan

Dunadan

Napisano 11 listopad 2007 - 00:38

morav, wystarczy sprawdzać IP zresztą użytkownik bez postu nie będzie mógł głosować... da się tak zrobić?

:ninja:


#68 Monastor

Monastor

Napisano 11 listopad 2007 - 01:27

Co ze zmiennym IP?
Ja mam neostradę i przy każdym połączeniu końcówka IP jest inna

#69 morav

morav

Napisano 11 listopad 2007 - 11:37

Tak jak napisał Monastor, IP nic nie daje, zresztą kto ma czas sprawdzać każdy głos.
Nie utrudniajmy sobie życia :-)

Ta grupa jest na razie najprostszym rozwiązaniem.

#70 chemik

chemik

Napisano 11 listopad 2007 - 16:05

morav, i tu się z tobą zgodzę. Kiedyś był konkurs fotograficzny organizowanym przez jedną firmę w Białymstoku (głosowanie online). Niektóre zdjęcia miały bardzo dużo głosów, a jednak nie były jakieś szczególne. Na szczęscie organizatorzy dbali o renome, po sprawdzeniu okazało się ze ta same osoby zakładały po kilkadziesiąt kont, tylko po to by głosować na własne fotki :evil: Rozwiązanie jakie jest obecne IMHO jest najlepsze.
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#71 MK_2

MK_2

Napisano 11 listopad 2007 - 22:59

Po odsłonach moich fotek (jedno ma aż ... 17) widać że ja nie mam wielu kont, z których moge głosować na swoje zdjęcie ... ;-)
A na poważnie. Moje zdjęcie było w 4 najnowszych może przez minutę. Potem już nikt nie zagląda na MK_2...
Czy nie lepiej zrobić galerię 4 najnowszych i link do wszystkich lub dodanych np. z ostatniego tygodnia czy ostatnich 50 ?
Widzę też pewną nieścisłość. W konkursie nie wymienia się osób a w albumie tak. Wobec tego, wg. argumentacji z konkursu, głosowanie w albumie nie jest obiektywne.
Pozdrawiam.
fotoamator

#72 Dunadan

Dunadan

Napisano 11 listopad 2007 - 23:10

MK_2,

W konkursie nie wymienia się osób a w albumie tak. Wobec tego, wg. argumentacji z konkursu, głosowanie w albumie nie jest obiektywne.


Nie jest ;-) ale nie chodzi o to by było. Konkurs ma wyłowić najlepsze zdjęcie - album ma nieco inne zadanie, choć podobne ale IMHO nie jest konieczna anonimowość.

:ninja:


#73 morav

morav

Napisano 12 listopad 2007 - 18:10

MK_2, to wszystko jest jeszcze nowe i sie dociera, w przyszłości, jeżeli będzie taka możliwość, pojawi się kilka linków ułatwiających poruszanie się po galerii.

#74 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów

Napisano 12 listopad 2007 - 20:24

taka mala uwaga do wszystkich, wiem ze na poczatku kazdy chce zapelnic swoj album fotkami, ale nie wrzucajmy kilku fotek "na raz" ... moze poczekajmy az nasze zdjecie zejdzie ze strony glownej wtedy wrzucmy nastepne, mysle ze da to ogolny efekt ze zdjecie kazdego uzytkownika pozostanie widoczne wystarczajaco dlugo zeby ludzie mogli go ocenic.
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#75 BlueDun

BlueDun

Napisano 12 listopad 2007 - 21:14

korba, popieram , ale to minie , jak sie nasycimy hehe , ja na spokojnie foty ogladam w albumie , :)
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#76 nebari

nebari

Napisano 13 listopad 2007 - 07:37

masz rację BlueDun to tylko chwilowe potem będziemy pewnie czekać aż jakaś fota wpadnie do albumu

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#77 TomekP

TomekP

Napisano 14 listopad 2007 - 08:20

No tak!
Bardzo się ucieszyłem, że zostałem przyjety do Album Team, ale co z tego skoro nie mogę tam zamieścić zdjęcia! Nie wiem o co biega? Przecież próbuje zamieścić jpega o dopuszczalnych parametrach ( zdjęcia wcześniej zamieszczane na forum) a tu nic. Wyskakuje informacja: "Typ twojego pliku nie jest dozwolony"; no przecież jpeg jest dozwolony?! Nie wiem w czym problem? Ktoś mi wyjaśni o co chodzi?
TomekP, Nikon D70s, Tamron AF 90/2,8, Nikkor 35-70/3,3-4,5, Tamron 55-200, Helios 58/2

#78 Roby

Roby

Napisano 14 listopad 2007 - 08:28

W sprawach technicznych Morav się bardziej orientuje, zresztą On ma dostęp do tego panelu, wiec trochę cierpliwości jeszcze :-)

#79 morav

morav

Napisano 14 listopad 2007 - 15:14

TomekP, rozmiar, waga?
Podeślij mi to zdjęcie na PW, sprawdzę.

#80 MK_2

MK_2

Napisano 14 listopad 2007 - 20:45

W Galeriach Prywatnych proszę umieszczać zdjęcia roślin rosnących na wolności :lol:
fotoamator