Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Październik 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#41 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 17 październik 2007 - 20:06

BlueDun, daleki jestem od wyśmiewania.... to daniel. Ale można z początku miec watpliwości jesli sie spojrzy na poroże - do złudzenia wtedy bedzie zwierzak przypominał jelenia sika.
Fuji s5600 (50d + Sigma 100-300 f/4 w fazie testów...).

#42 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 17 październik 2007 - 20:25

A ja siedzę w czatowni i całkiem nieźle się zapowiada, brakuje tylko mrozu.

#43 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 17 październik 2007 - 21:21

skurmen, witaj na forum.
Gratuluję spotkania z danielami.
morav, czekamy na efekty :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#44 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 17 październik 2007 - 21:27

Daniele mają takie fajne ogonki. :-D

#45 marcinn29

marcinn29
  • Lokalizacja:
    Olsztyn/Iława

Napisano 17 październik 2007 - 21:33

tomajk - a jak tam Twoja czatownia, swego czasu piękne foty saren zapodałeś. Coś się z nią stało?

#46 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 październik 2007 - 09:31

morav, blue-connect i laptop? :mrgreen: jakbyś coś ustrzelił to się podziel a nie chowaj po kieszeniach i innych szufladach :-P czekam na jakieś twoje fotki z pleneru, kilka pamiętam było ciekawych ( może jakoś liska wyciągniesz? ).

marcinn29, przecież Tomajk ciągle wrzuca jakieś fotki...

:ninja:


#47 skurmen

skurmen
  • Lokalizacja:
    Wielkopolska

Napisano 18 październik 2007 - 10:00

i jeszcze jeden daniel tym razem dużo starszy ale niestety zdjecie też nie najlepsze :-?

15
Dołączona grafika

#48 marcinn29

marcinn29
  • Lokalizacja:
    Olsztyn/Iława

Napisano 18 październik 2007 - 16:31

marcinn29, przecież Tomajk ciągle wrzuca jakieś fotki...[/quote]

ale koziołki były pierwsza klasa i bardzo mi ich brakuje a ich jakoś nie zapodaje!

#49 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 18 październik 2007 - 18:54

Niestety koledzy moi tomajk udupiony jest w pracy i jak wraca do domu to już mu nie w głowie sarny czy ptaszki, i tak może być do świąt BN
Przy czatowni zaorałem pole, nie zanęcam żeby mi dziki pobojowiska nie zrobiły, bo ma być łąka dla konia, a na zorganizowanie nowego miejsca brak po prostu czasu.
Zresztą czekam na D300 ;-)

PS. Troszkę też i się znudziło, jest co prawda kilka gatunków do poprawki by pokazać publice ale CZAS CZAS CZAS

#50 sebaok

sebaok

Napisano 18 październik 2007 - 19:43

Niestety koledzy moi tomajk udupiony jest w pracy i jak wraca do domu to już mu nie w głowie sarny czy ptaszki, i tak może być do świąt BN



U mnie dosłownie ta sama sytuacja:/ tylko, że u mnie tak może być do czerwca albo i dłużej

#51 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 18 październik 2007 - 20:38

czekam na jakieś twoje fotki z pleneru, kilka pamiętam było ciekawych ( może jakoś liska wyciągniesz? ).

Po Waszej reakcji na widok moich zdjęć postanowiłem nie pokazywać ich więcej publicznie. ;-)

Lisek był tak cienki, że nie warto się nad nim męczyć, zostanie jako zdjęcie pamiątkowe.

Niestety koledzy moi tomajk udupiony jest w pracy i jak wraca do domu to już mu nie w głowie sarny czy ptaszki


A ja dopiero teraz rozpoczynam sezon, jesień i zima to jest to :-D

#52 sebaok

sebaok

Napisano 18 październik 2007 - 21:30

Ja na łowy mam czas tylko w niedziele, dzisiaj udało mi sie wyrwać z pracy wcześniej i zebrałem dwie skrzynki jabłek dla leśnych stworów na zimę, jeśli już skosili kukurydze to niedziele przeznaczam na zbieranie kolb.

#53 MK_2

MK_2
  • Lokalizacja:
    Siedlce

Napisano 19 październik 2007 - 08:10

tomajk, A jednak... !
fotoamator

#54 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 październik 2007 - 09:48

Po Waszej reakcji na widok moich zdjęć postanowiłem nie pokazywać ich więcej publicznie. ;-)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Daj spokój, kilka było OK, a my wpadliśmy w jakąś chichawkę... bosh, dawno się tak nei uśmiałem jak wtedy :mrgreen:

#55 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 19 październik 2007 - 15:13

morav, Ja tak właściwie to nie żałuję że teraz nie mam czasu na fotki, pogoda marna, słońca mało, chwilowo też i mało gatunków, sporo odleciało a nowe jeszcze nie przyleciały, gruba zwierzyna ma do oporu w lesie pożywienia, na pola nie wyłazi.
Tak jak będzie lekki mrozik, czyściutki śnieg, sama przyjemność nawet pospacerować, a teraz ciapa jak licho, w lesie jeszcze sporo liści więc te marnawe słoneczko z trudnością się przebija.
Ja od świąt to mam 2 miesiące co najmniej urlopu, a teraz to głównie brak chęci, ile można fotografować te same ptaszki, na następne gatunki mam plany ale to właśnie w styczniu i w lutym.
A o jakie fotki ci chodziło co ich nie chcesz więcej pokazywać publicznie, coś chyba przeoczyłem.

#56 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 19 październik 2007 - 17:44

dawno się tak nei uśmiałem jak wtedy

Zostanie to Wam zapamiętane :mrgreen:

tomajk, masz racje, ale jak ja lubię taki las, na mrozik też czekam

A o jakie fotki ci chodziło co ich nie chcesz więcej pokazywać publicznie, coś chyba przeoczyłem.


W kampinosie sfotografowałem kilka krajobrazów i chłopaki, podczas wieczornego przeglądania, spontanicznie wyrazili swoją opinie na ich temat. :-D

#57 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 19 październik 2007 - 20:32

W kampinosie sfotografowałem kilka krajobrazów i chłopaki, podczas wieczornego przeglądania, spontanicznie wyrazili swoją opinie na ich temat.

No fakt, było wesoło :mrgreen:, ale to była też zasługa wypitego piwa :mrgreen:
Pokazuj zdjęcia i nie marudź :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#58 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 20 październik 2007 - 07:25

pozazdrościłem Wam wypijam kawke ,i w drogę jestem już spakowany , jade nad Wisłę :mrgreen: , z nową siatką maskujacą , w górę rzeki na piaskarnię , sobota , to trzeba sie bedzie zaszyć , jadę

#59 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 20 październik 2007 - 13:33

PowodzeniaBlueDun!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#60 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 20 październik 2007 - 15:01

witajcie ! jestem ! zwierzatek prawie zero ale chciałem sie podzielic wrażeniami :

1. bobry ! są ! i to jak sie objadają ! dowód :

16.
Dołączona grafika

świeże jeszcze pachnie !

17. Dołączona grafika

to wierzba ma srednicę z 1,5 m hehe sie zabrału za burzenie kolosa !

znalazłem takie fajne miejsca na sasiadke , ze swiatło bedzie ! , ale kalosze jakies potrzebne , zapraszam chetnych , jest tyle miejsc na odcinku 1 km ,ze sie pomiescimy ! , nie przeszkadzajac nawzajem ! , wszystko nad Wisłą , widać gdzie mają stołówki , gdzie na brzeg wyslizgane wyjscia i zejscia , widac robota wre !

ale sa i takie klimaty :evil:
18.
Dołączona grafika

szkoda ,że sam byłem ;-) by sie tak nie śmiali (11 sztuk jechało , jaki hałas ehh), by sie wytłumaczyło co i jak 8-)

znalazłem tez metę ze stołówką - małe poletko niezerwanych słoneczników !,co tam się działo :mrgreen:
takie ptaszki były :
19.
Dołączona grafika

i taki amator mięska najazd zrobił , widziałem całe polowanie :shock: ! , ale co z tego , ile sie trzeba jeszcze uczyć :oops: focenie gałazek sie kłania i szybkie kadrowanie !
potem przysiadł
20.Dołączona grafika

wybaczcie foty :oops: , no tak było ! sie nie dało ( mi sie nie udało ) , musiałem jechać bo sie z żonką umówiłem, zresztą po tym rajdzie drapieżnika ( nie wiem co to ) to sie cisza zrobiła ! jak makiem zasiał , odleciał kawałek i obserwował okolice .

foty traktuje dokumentalnie , na bobry zapraszam w sensie obserwacji nie doświadczenia w wystawianiu modeli .
pozdrawiam tomek

przypomniałem sobie jeszcze jedno , jak wracałem to żona wzięła mój plecak i stwierdziła,ze wziąłem wszystkie kamienie z nad wody , w domu zważyłem prawie 15 kg !
dobry trening !





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych