Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Październik 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 październik 2007 - 16:19

Spoko w ty watku dozwolone jest pokazywanie wiekszej ilosci zdjec o ile jest to uzasadnione ;-)

Grtuluje spotkania z mlodym krogulcem! szkoda ze nie wyszlo lepiej :-/ na 19 dzwoniec.

:ninja:


#62 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 20 październik 2007 - 18:28

Dunadan gratulujesz krogulca , ze mi sie udało ? :mrgreen: , czy ogólnie to jakiś rarytas jest , ja i tak sie ciesze , ale chciałbym wiedzieć :roll:

#63 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 20 październik 2007 - 18:32

BlueDun, nie no ze ci sie udalo. Ja jeszcze tak krogula nie mialem okazjo zobaczyc... rarytas jakis wielki nie jest ale jednak to jest cos :-)

:ninja:


#64 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 20 październik 2007 - 21:39

a ja widziałem całe polowanie i co i nic tylko widziałem , Wam się nie pochwalę bo nawet nie zdążyłem aparatu podnieść :oops: , tylko gebę rozdziawiłem jak leciał jak messersmitch nad tymi słonecznikami, ale nic nie upolował , miotał sie za uciekajacymi w prawo i lewo , albo brak mu doswiadczenia , albo zbiorowa ucieczka zdezorientowała biedaka :lol:

#65 MK_2

MK_2
  • Lokalizacja:
    Siedlce

Napisano 20 październik 2007 - 22:13

Co do bobrów - w lipcu to chyba było jak zapuściłem się nad stawy i wszedłem w gęste zarośla - drzewa, krzaki, trawa, woda. Była jakaś ścieżka-nie ścieżka. Ktoś musiał tam już iść. Dotarłem do opustoszałych żeremi. Nawet zdjęcia zamieściłem w innych wątkach :oops: . Pierwszy raz widziałem z bliska zwalone przez bobry drzewa.
Chciałem wrócić... ale gdzie ścieżka ?! Naokoło woda i zarośla. Nie znalazłem ścieżki. Gdzie się nie ruszę to woda, poplątane gałęzie, nadgniłe patyki. Przedarłem się wreszcie, nie bez trudu, do grobli.
Warto było zobaczyć takie dzikie miejsce, ale w przyszłości będę oznaczał ścieżkę powrotną !
fotoamator

#66 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 21 październik 2007 - 15:25

MK_2, nić Ariadny trzeba nabyć :lol: , jak sie dowiesz gdzie można , to ja też chętny :-D

#67 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 październik 2007 - 14:31

Po Waszej reakcji na widok moich zdjęć postanowiłem nie pokazywać ich więcej publicznie. ;-)

Głupawka nas ogarnęła pod wpływem piwa :mrgreen: , nie przejmowałbym się tylko pokazywał ;-)

#68 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 październik 2007 - 14:54

No to ja coś pokażę

21.
Dołączona grafika

:oops:

Ja to potrafię :mrgreen: 7 zdjęć z koncertu Nocnej Zmiany Bluesa poooszło! ale reszta w tym fotki z rogowa się uchowały. Niestety w wawie są chorendalne ceny odbitek i skanów a za dwa tygodnie jadę do domu więc klisza pcczeka.

I jeszcze fotka z Rogowa, zrobiona o świcie, w sumie jeszcze było ciemno... ehh, gdyby tak to był dzień...

22.
Dołączona grafika

swoją drogą co to? :mrgreen:

#69 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 22 październik 2007 - 16:08

a ja dzis skorzystalem z wolnego dnia i pojechalem kawalek za miasto ...
Najpierw wlazlem na duza lake porosnieta trzcinami, dzikimi rozami i innymi krzaczorami ...
co kawalek spod moich stop startowaly bazanty, niestety ani pogoda ani moj AF nie pomagaly w robieniu fotek ...
jedna dokumentalna wyszla:
23. (pelna klatka@200mm)
Dołączona grafika

nastepnie widzialem stadko gesi gegawych ... ale co ciekawe, wygladaly na udomowione :shock: szly sobie z jednej zagrody do drugiej przeszly kolo mnie przez mostek i nie mialy zamiaru nigdzie leciec. Czy to mozliwe zeby gegawy byly udomowione :?:

23. (obcieta tylko gora i dol@200mm)
Dołączona grafika

Jutro tez mam wolne (rocznica zamieszek z '56r. i ustanowienia Republiki Wegierskiej '89r.) i chyba pojade w podobne okolice ... mam nadzieje ze pogoda bedzie ladniejsza.
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#70 skurmen

skurmen
  • Lokalizacja:
    Wielkopolska

Napisano 22 październik 2007 - 17:58

Z wczorajszego polowania....
prosze o komentarz...

24
Dołączona grafika

#71 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 22 październik 2007 - 18:09

korba, raczej na pewno domowe, pewnie jajka wybrane z gniazda dzikiej gęsi, zobacz jakie spasione :-)

#72 widz

widz

Napisano 22 październik 2007 - 18:59

gdzie ten pluton...chyba sam się zastrzelę...stawiam kolejkę za ten ostatni mój post
jeszcze raz...
25
Dołączona grafika
26
Dołączona grafika
oby było dobrze

#73 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 22 październik 2007 - 20:28

25 ma potencjał :mrgreen: dobre miejsce jakieś
na 26. drapol zjeżdża z górki ?? :mrgreen:

#74 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 22 październik 2007 - 20:49

Piękna miejscówka.
26 - to Bielik?

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#75 MK_2

MK_2
  • Lokalizacja:
    Siedlce

Napisano 22 październik 2007 - 22:14

24. Jak dla mnie zdjęcie ładne - chciałbym mieć takie.
fotoamator

#76 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 22 październik 2007 - 23:32

26 - to Bielik?

Tak mi też na bielika to wygląda.

#77 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 23 październik 2007 - 09:30

Nonno, niezłe miejscówki i zdarzenia ;-) czekamy teraz na prawdziwie piękne zdjęcia ;-)

:ninja:


#78 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 23 październik 2007 - 10:10

23. - fajne ujęcie :thumbsup:
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#79 widz

widz

Napisano 23 październik 2007 - 11:45

dzięki za miłe słowa.tak to bielik.dobry czas na nie teraz.odłowy ryb na stawach milickich.zapraszam :)

#80 cadaver

cadaver
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Lokalizacja:
    Kutno

Napisano 24 październik 2007 - 11:16

Dwudniowy wypad nad Ujście Wisły - miejscowość Świbno, rezerwat Mewia Łacha. Szerokie plaże, duże "kałuże" morskiej wody - idealne klimaty dla siewek. Byłem tam pierwszy raz - ale już wiem, że na pewno nie ostatni :) Teraz wypadałoby pojechać tam, kiedy juz spadnie śnieg - morskie kaczki, bieliki i itd. A jesli chodzi o gatunki ptaków to : kamusznik, siewnica, biegus zmienny, biegus krzywodzioby, biegus mały, piaskowiec, siewnica, szlamnik, mewa śmieszka, mewa siodłata, mewa srebrzysta, szlachar, nurogęś, lodówka, krzyżówka, perkoz dwuczuby, perkoz rdzwoszyi, bielik, rzepołuch, kormoran. Udało mi się też spotkać berniklę obrożną - poniżej dwie foty ( prawie digiskopowe :D d70z + FSA-L1 + luneta Nikon ED82 ).

27.

Dołączona grafika

28.


Dołączona grafika

29. Siewnica w trakcie zabiegów higienicznych ;)

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych