Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Szpaki - Sturnus vulgaris


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
531 odpowiedzi w tym temacie

#141 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 07 marzec 2008 - 21:47

BlueDun, jeśli uważasz, że zdjęcia fotosc są na średnim poziomie forum to chyba nie mam tu czego szukać. Pójdę lepiej na 'foteczkę'

#142 fotosc

fotosc

Napisano 07 marzec 2008 - 22:24

BlueDun :-) ciesze sie , ze ci sie nie podobaja :), a zdjec dla ciebie nie robie , robie je dla siebie , dla swojej przyjemnosci , a pozy ptakow :) wlasnie ja szukam takich nie typowych , innych :) i zadowolony jestem z tego :)

#143 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 07 marzec 2008 - 22:34

BlueDun, jeśli uważasz, że zdjęcia fotosc są na średnim poziomie forum to chyba nie mam tu czego szukać.

Twój wybór :roll: , moje zdanie nie jest istotne , nie miej manii niższości ;]
są średniej jakości , chyba :-/ ,bo jeżeli mierzyć miarą publikacji, wydaniami albumowymi , to nawet miernej ,no chyba ,że net tak nobilituje .

BlueDun ciesze sie , ze ci sie nie podobaja :),

czytać wielka cnota rozumieć co to już zdolność wielka ;]

#144 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 07 marzec 2008 - 22:55

BlueDun, nie mam manii niższości, zdaję sobie sprawę ile czasu poświęciłem na naukę fotografii i jestem pod tym względem żółtodziobem.

Nie mierzę niczym innym jak własnym gustem.

#145 Magnum43

Magnum43

Napisano 07 marzec 2008 - 23:08

E...eeee tam spieracie się nie wiem o co ..miara geniuszu jest to ze Mistrzowie klapną lustrem od niechcenia ...i wychodzi "dzieło"..........
reszta ciemniaków ma piać z zachwytu :hihi:
Żartuję oczywiście ...ja mam zasadę jak coś jest dobre to piszę że jest dobre a jak do du..y to nie omieszkam tego wytknąć. Jeżeli spieracie się o zdjęcie nr 41....to najładniesze jest tło ;-)

#146 lach

lach
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Lokalizacja:
    Bełchatów

Napisano 08 marzec 2008 - 07:20

Zdaje się że przez BlueDuna kolejny dobry fotograf ubył z tego forum. Ech, szkoda.

#147 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 marzec 2008 - 07:54

Zdaje się że przez BlueDuna kolejny dobry fotograf ubył z tego forum.

Nie przypuszczałem ,że ktoś m taką moc sprawczą , ja lubię dyskusje mocną , i kontrargumenty , i liczę się z celną ripostą , to zasady dyskusji , wybacz , nie biegam nie kadzę nie ocham i acham, chyba muszę zacząć nosić chusteczki do smarkania ( wirtualne ) .Lubię sarkastyczny ton i nieco inny typ humoru.

Wydaje mi się ,że możesz sobie zamówić prenumeratę nowości na maila , wiesz jak ktoś robi tylko dla siebie , i ma czas- od niechcenia obstawić wszystkie portale (nawet na finiszu coś do nas wrzuca !!!), to bez problemu puści jeszcze korespondencję do Ciebie , jest jednak warunek , trzeba wypisywać porządne peany pochwalne , ( jest książka , polecam ), albo być stałym współpracownikiem NG , bo inni mogą tylko podziwiać , cudów tego świata się nie gani , prawie jak tabu..

#148 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 08 marzec 2008 - 08:16

ja lubię dyskusje


Dla samej dyskusji.

#149 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 marzec 2008 - 08:21

morav, wyrywasz kila słów z kontekstu ,
było zacytować " ja lubie " i napisać , zboczeniec od chłpców
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#150 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 08 marzec 2008 - 08:33

Dobrze wiesz o co mi chodzi.

Przeczytałem wczorajsze posty i powiem Ci tylko jedno, wyhamuj trochę.

#151 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 marzec 2008 - 10:24

Przeczytałem wczorajsze posty i powiem Ci tylko jedno, wyhamuj trochę.


z czym . operujmy konretami , za długie posty ?, za często ? czy kłopoty ze składnią ?

#152 Magnum43

Magnum43

Napisano 08 marzec 2008 - 13:38

Kiedyś zadałem pytanie i nigdy nie doczekałem się odpowiedzi.........Czy jest to Forum dla Fotoamatorów i Zawodowców ?.........Czy taki podział ma sens ? Czy też moze mimo wszystko najważniejsi są uzytkownicy ...bez podziału na naj..naj..i tych "innych"
Czy ktoś kto ma doskonale opanowany warsztat techniczny byłby skłonny udzielać rad ..tym początkującym ?.
Sadzicie że to forum spełni kiedykolwiek oczekiwania Wszystkich ?.......NIE !
Zawsze jest ktoś kto nie będzie zadowolony.
Logowanie się na wszystkich mozliwych portalach tylko po to aby przeczytać kolejne pochwały ...na temat swoich prac to ogólnie stosowana praktyka .Tylko Ci koledzy nic w zamian nie oferują niestety.
Broń boze jeżeli usłyszy taki Ktoś cokolwiek ...czego usłyszeć nie chce :-/ wówczas obraza majestatu......
Nie dotyczy to oczywiście wszystkich Mistrzów ;-) Niektórzy czasami potrafią pomóc .
Po zalogowaniu się na 15-sty portal większość nie ma czasu aby udzielać rad i znizać się do poziomu totalnej amatorszczyzny.
Bardzo cenię i szanuję Wszystkich uzytkowników FP i taka formuła forum odpowiada mi ..apeluję po raz kolejny Nie szukajmy dziury w całym :->
Część z nas nadal bedzie produkować "gnioty"...część "dzieła ".........razem do kupy tworzymy społeczność na całkiem przyzwoitym poziomie ..technicznie i merytorycznie ....Czas Panowie wziąść sprzęt w dłonie i do dzieła ........za dużo nie kombinować ..dywagowć ...rozważać ... bo mozna rozpieprzyć całkiem przyzwoite Forum FP.
......"prawdziwa cnota krytyk się nie boi..."

#153 rafiboj

rafiboj
  • Lokalizacja:
    Bogatynia

Napisano 08 marzec 2008 - 13:50

Magnum43, jak dobrze rozumie :-) to chyba masz rację :clap: :clap:

#154 fotosc

fotosc

Napisano 08 marzec 2008 - 13:53

umieszczam swoje zdjecia tylko w 6 forach , na 3 sie udzielam , na kolejnych 3 nic nie pisze , a dlaczego ? bo wyrabiasz sobie twa , ty napiszesz koment , on przyjdzie do ciebie napisze koment , jak nic nikomu nie napiszesz , a oni przyjda pod twoje zdjecie i sie wypowiedza tzn ze zdjecie nie jest zle , ze sie podobalo:)
w ten sposob czlowiek sie nauczy robic zdjecia :)
czy ja komus bronie robic dobre zdjecia ? tyle wiadomosci na prv dostawalem , czy komus nie odpowiedzialem ? wszystkim odpowiadalem , malo tego to , tu nawet i sie wypowiadalem
z wypowiadaniem sie na forum pod zdjeciami , to myslicie ze to jest takie proste , jak mojich wiekszosc prac mi sie nie podoba , to czy przeswietlone , bez perspektywy zdjecie bedzie sie podobac ? raczej nie , i co mam pisac ze slabe zdjecie itp ?
Magnum43, dobrze napisales , ci co robia lepsze zdjecia nie maja miejsca na forum.

#155 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 08 marzec 2008 - 13:59

Zdaje się że przez BlueDuna kolejny dobry fotograf ubył z tego forum. Ech, szkoda.


Też takie wrażenie odnoszę...

#156 Magnum43

Magnum43

Napisano 08 marzec 2008 - 14:46

Magnum43, dobrze napisales , ci co robia lepsze zdjecia nie maja miejsca na forum.

Każdy wyciąga inne wnioski , w tekście nie zauważyłem tego cytatu.
Obrażać się raczej nie warto .....i postępowanie typu ..."na złość babci odmrożę sobie uszy.." jest bez sensu .
Był "kontrowersyjny wróbel"....teraz czas na "Szpaki wojny..? "
Fotosc zrobisz jak zechcesz ale usuwanie zdjęć z forum jest bez sensu....Wiesz o tym a jednak to robisz. :-/
BlueDuna szanuję na równi z każdym z Was ...i co tylko dlatego że czasami skomentuje coś mojego to juz jest TWA ?........Nie ! ponieważ jak On wstawi kiedyś kiepską produkcję to nie omieszkam mu o tym wspomnieć ....i jak Go znam to się nie obrazi ;-)
Nie wiem jak postępują szpaki ale My nie srajmy we własne gniazdo ...
Dla mnie Forum przypomina skomplikowany mechanizm ..składajacy na dzień dzisiejszy ...z.952 części ....kazda z nich jest ważna ....Nie kombinujmy ze śrubokretem bo coś się popsuje . :sorry:

#157 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 marzec 2008 - 15:23

Szkoda fotosc że usuwasz swoje zdjęcia, mi się Twój szpak bardzo podobał. Na gałązce, ale za to jaka ciekawa pozycja.
MSZ nie powinieneś tak łatwo się poddawać, czasem faktycznie komuś może coś się nie podobać, ale tak to bywa (gorzej jak krytykę robi się złośliwie), usuwając swoje zdjęcia poddajesz się krytykantom i to niestety pokazuje że nie chcesz by krytykowano Twoje zdjęcia.

#158 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 08 marzec 2008 - 15:36

Roby, mam wrażenie, że to jednak nie chodziło o krytykę, ale właśnie o złośliwości, które coraz częściej zaczęły się pojawiać

#159 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 08 marzec 2008 - 16:10

MarcinP, też mi się tak wydaje. Zresztą, złośliwości pojawiły się w momencie, kiedy BlueDun zaczął naciskać na poddanie się krytyce. Tylko po co komuś coś wciskać na siłę? :roll:

#160 fotosc

fotosc

Napisano 08 marzec 2008 - 16:17

od krytyki czlowiek sie uczy i szanuje ja , ale od zlosliwych komentarzy , czlowiek niczego sie nie nauczy tylko odwrotnie , wiecej osob bedzie odchodzic , bo nie chca sluchac zlosliwych komentarzy ,

ja nie po to zagladam do forum by sie zloscic !!!!

nie mylic komentarza od krytyki , bo ja tylko na krytykach nauczylem sie zdjecia robic , zadnej szkoly nie skonczylem w tym kierunku.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych