Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Szpaki - Sturnus vulgaris


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
531 odpowiedzi w tym temacie

#161 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 08 marzec 2008 - 16:26

fotosc, jest taki przycisk nad postem, 'ignoruj'. Pozwala w szybki sposób zmodyfikować forum do własnych potrzeb. Nie trzeba odchodzić... a bądź pewien, że do oglądania zdjęć, zwłaszcza tych dobrych zawsze znajdą się tu chętni ;-)

#162 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 marzec 2008 - 19:33

Poza tym jest jeszcze jedna sprawa fotosc - pomyśl też o innych ;-) choćby no naszym forum - usuwając fotki troszkę się bałagan zrobił. Zresztą - czy warto? jak Monastor napisał jest przycisk "ignoruj" i voila! nie musisz się denerwować, po prostu nie czytaj tego czego nie chcesz...

:ninja:


#163 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 marzec 2008 - 21:37

Roby, mam wrażenie, że to jednak nie chodziło o krytykę, ale właśnie o złośliwości,

No właśnie, ale fotosc usuwając zdjęcia i odchodząc z forum dajesz za wygraną. Może faktycznie skorzystaj z przyciska ignoruj a nie będziesz się wkurzał, bo masz racje nie o to w tym chodzi.

#164 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 marzec 2008 - 22:01

Nie mam nic osobiście do nikogo , nie zamierzam tylko piać peanów bo inaczej ktoś pozbiera zabawki i się obrazi .
Forum jest miejscem gdzie ścierają się często wręcz antagonizujące się poglądy, do dobrze , należy jednak pamiętać , że zasada wzajemności obowiązuje także , a może przede wszystkim w takiej dyskusji , argumenty musza napotkac na kontre , byle rzeczową .
Moje uwagi do szpaka , były ironią ( bo fota jest w moim typie ) pochwał atlasowych póz i teł aseptycznych , nie wspominając o patykach .
Co do zarzutu ‘wycinania ‘ przeze mnie kwiatu fotografów z forum , to idiotyzm , ja nie zaczynałem „trolowych” wycieczek osobistych , obrzydzenia kolegowaniem , ostrzegłem nawet lojalnie , że potrafię się odgryźć i to zrobiłem , to wszystko.
Co do wielkiego zwijającego fotki to jakaś fantastyka zrozumienia wypowiedzi , nie tłumaczę się tylko jestem zdziwiony interpretacją .

#165 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 08 marzec 2008 - 22:12

a nie zaczynałem „trolowych” wycieczek osobistych


Rozumiem, że masz na mysli Tomajka...

#166 kubaman

kubaman
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 08 marzec 2008 - 22:42

nie mylic komentarza od krytyki , bo ja tylko na krytykach nauczylem sie zdjecia robic

:mrgreen:

[dumnie wypinam pierś]

nie chciałem w sumie zabierać głosu, ale Sylwester - daj spokój, faktycznie wychodzi to trochę niepoważnie. Przecież możesz olać jakiś konkretny komentarz, a skupić się na tych pozostałych. Dodatkowo dodam, że choć mi się styl Blue Dun'a nie podoba wcale, to od zawsze Ci mówiłem - zredukuj parcie na pojawianie się tu i tam z nowościami. Kilka ostatnio wsadzonych fotek to już nawet eksperymenty nie są, szkoda rujnować pozycję, którą wypracowałeś.

Wrzuć coś, co zakończy dyskusję w 1 sekundzie, masz takich fotek sporo. Na dobrym poziomie poważnych publikacji. To chyba najprostsze rozwiązanie.

#167 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 marzec 2008 - 22:50

z nowościami ?, człowieku o czym ty piszesz , wasz inny guru odsądzał mnie od czci i wiary za własnie takie nietypowe spojrzenie , hah de'javu normalnie , kończę , bo to naprawdę nie ma najmniejszego sensu .
twój kolega sie obraża za to ,że sie o nim dobrze pisze używając bardziej zawiłych słów niż rewelacja ! super !
edit:
kubaman:" Dodatkowo dodam, że choć mi się styl Blue Dun'a nie podoba wcale,"
w czym ci sie niepodoba ? ,jakaś choroba ! pomór umysłów , już nawet żle,że pisze o twoich zdjeciach ,że dobre , ładne ,technicznie perfekcyjne ?
haha no nie jazda bez trzymanki .

#168 Magnum43

Magnum43

Napisano 08 marzec 2008 - 23:06

z nowościami ?,

No właśnie wstawił ktoś ostatnio jakieś nowości ?
Wszystko co widziałem w "nowościach" bylo juz na innych stronach w 2007 roku .
Robicie jeszcze zdjęcia ?......czy jaja sobie robicie ... z okazji wielkanocy ?
Piękne ...genialne ..kapitalne..idealne..perfekcyjne.. stare i oklepane ...ot co :hihi:
Wydawało mi się że na tym forum fajnie jest że prawie wszyscy trzymają się pór roku a tu proszę ptaszek z lata w środku zimy :?: Oczywiście genialne..kapitalne ..idealne...etc.....

#169 nieudacza (Marcin Perkowski)

nieudacza
  • Użytkownik
  • 1022 postów
  • Wiek: 46
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 08 marzec 2008 - 23:18

ilu jeszcze kumatych i znających się na fotografii przyrodniczej ludzi opuści to forum, zanim szanowni admini zrobią coś z pewnym idiotą trolującym to forum??

http://marcinperkowski.pl/

Canon 7D + 500/4L IS


#170 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 08 marzec 2008 - 23:31

Nie wierzę własnym oczom... BlueDun, to jest po prostu niesmaczne. Powiem ci wprost: musisz jeszcze długo pracować, żeby dorównać poziomem fotosc, czy Tomajkowi. Taka jest brutalna prawda. Status "zawodowego gaduły" to jeszcze nie wszystko! Zacznij się w końcu bronić zdjęciami, a nie kwiecistymi postami.
Panowie, powtórzę za lachem, to nie jest przypadek, że kolejny dobry fotograf umyka z tego forum.


Magnum43, sorry, ale nie bardzo rozumiem wymowę Twojego postu...

#171 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 marzec 2008 - 23:45

nieudacza, co znowu sie kryjesz za czyimiś plecami ,******* , na temat czyjeś foty byś coś powiedział doradził , a nie w tyłek tylko innym włazisz bez mydła .
MarcinP, o czym ty piszesz , cytat daj , czemu nie wierzysz , czyim oczom , równać a poco ?

41.

Dołączona grafika


:evil:

#172 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 08 marzec 2008 - 23:49

czym ty piszesz , cytat daj , czemu nie wierzysz , czyim oczom , równać a poco ?


no właśnie BlueDun cały czas jest problem w tym, że ty nie wiesz o co chodzi.
Albo udajesz, że nie wiesz...

A twoje odniesienie do postu nieudacza był po prostu... Nie będę się zniżał do twojego poziomu :-/

#173 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 marzec 2008 - 23:51

właśnie BlueDun[b] cały czas jest problem w tym, że ty nie wiesz o co chodzi.
Albo udajesz, że nie wiesz...

no widzisz [b]MarcinP, cały czas jest problem ,że ktoś tu bredzi , albo udajesz ,że nie wiesz , nie no napisz coś konkretnego .
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#174 Magnum43

Magnum43

Napisano 08 marzec 2008 - 23:54

Magnum43, sorry, ale nie bardzo rozumiem wymowę Twojego postu...

To proste ..chodzi tylko i wyłącznie o nowe zdjęcia! a nie o "nowe" na tym forum.
Jaśniej się nie da na innych forach te foty z lat 06-07 dostały juz tyle pochwał że za chwilę autorzy trafią na aleję gwiazd w hollywood .
FP to ostatnie forum ?
Na proste pytania i tak prawie nikt nie odpowie .....prawie .
Na pytanie Rafiboja dotyczace GO odpowiedział Chemik i chwała mu za to.........
My zwykli amatorzy po prostu chcemy czasami wiedzieć ...tak jak w tym programie "Jak to jest zrobione ? " .... i przestańcie udawać orgazm przy ogladaniu zdjęć Mistrzów ...jako ostatnie forum na ziemi...
Lepiej spytajcie "jak to jest zrobione ? "......
parafrazując pewnego prezydenta US and A .....Nie pytaj co mozesz zrobić dla Mistrza ....tylko co Mistrz moze zrobić dla Ciebie .....

#175 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 09 marzec 2008 - 00:06

MarcinP, co ty wymyślasz ?

zanim szanowni admini zrobią coś z pewnym idiotą trolującym to forum??


to sie w twoim kanonie mieści ( żarcik przy pifku z kolesiem ?)
wiesz kto to jest cham ?
logika kalego ? kopać można ,w ripoście dostać glana w tyłek be ? ciekawe .

Nie będę się zniżał do twojego poziomu

makabra logiki wypowiedzi , sory , ale tu już przesadziłeś , o focie coś ,może chociaż napluć .

42.
Dołączona grafika



#176 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 09 marzec 2008 - 00:06

[

My zwykli amatorzy po prostu chcemy czasami wiedzieć ...tak jak w tym programie "Jak to jest zrobione ? " .... i przestańcie udawać orgazm przy ogladaniu zdjęć Mistrzów


Znowu Cię nie rozumiem. Zarzucasz, że ktoś pisze kilka ciepłych słów o fotografii, która mu się podoba? Czego oczekujesz? Że będziemy chwalić kiepskie zdjęcia?
Magnum z wielką przyjemnością czytałem Twoje opowieści o danielach (były tak wciągające, że pozwoliłem sobie je nawet opowiedzieć w firmie ludziom, którzy są kompletnie oderwani od przyrody), ale pozwól mi (i innym, jak mniemam) cieszyć się oglądaniem świetnych zdjęć innych kolegów, a także na słowo pochwały, jeśli te zdjęcia wzbudzają w nas jakieś pozytywne uczucia.

#177 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 09 marzec 2008 - 00:11

MarcinP, chwal kogo chcesz , tylko jak ktoś ma inne zdanie , na temat fot mistrza i sposobów focenia nie wynoś sie na adwokata w jedynej słusznej sprawie

#178 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 09 marzec 2008 - 00:12

o focie coś ,może chociaż napluć


To nie w moim stylu BlueDun. Wybacz, ale nie będę więcej komentował twoich wypowiedzi. Pozdrawiam Cię i życzę wielu udanych zdjęć.

#179 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 09 marzec 2008 - 00:15

Wybacz, ale nie będę więcej komentował twoich wypowiedzi.


wybaczam ;-) , weż sie wreszcie za komentowanie swoich odczuć na temat fotografii ,dawanie rad i robienie zdjęć .
pozdrawiam
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#180 photo.kris

photo.kris
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Lokalizacja:
    szkoclandia

Napisano 09 marzec 2008 - 00:21

Ciekawa dyskusja się na forum rozwinela :-/ :evil: . Dawno mnie tu nie bylo. Ciekawi mnie tylko czy kolega adminow dostanie czerwona kartke za epitety w strone nieudacza.
Magnum43 zdziwie Cie moze ale nie wszyscy tak robia jak piszesz. Mimo, ze zima pokazalem tu zdjecia z lata to to sa nowe zdjecia - nigdzie ich nie pokazywalem publicznie wczesniej(to jest jedyne forum na ktorym jestem - chociaz zaczynam miec wrazenie, ze i tak o jedno za duzo) - po prostu brak czasu do opanowania programow do edycji :oops: a potem brak wystarczajacego czasu, zeby wycisnac z wypocin ile sie da. A jeszcze zdecydowac, ktore najpierw obrobic... :roll: A moze czegos niedoczytalem w regulaminie...? :oops:
Moze juz by ktos skonczyl ten offtopic.
fota 41 moim zdaniem ciekawa, chociaz wydaje mi sie ze troszke przyciasna, zwlaszcza z prawej i zdolu. I ten dziobek...
Kris





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych