Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Dla leniwych, ubogich i lubiących mobilność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
334 odpowiedzi w tym temacie

#301 enkoder (Paweł)

enkoder
  • Użytkownik
  • 1337 postów
  • Wiek: 48
  • Lokalizacja:
    Wrocław, Krzyki

Napisano 20 czerwiec 2011 - 14:59

Wracając jeszcze do tematu 120kg :mrgreen:, jakie krzesełko/fotel mam sobie sprawić, po turecku już mi się znudziło siedzieć, a na dłuższą metę nogi drętwieją i plecy bolą.

#302 skot

skot
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 17:54

Nie oglądałem tej czatowni z bliska, ale może da się przykręcić inne - mocniejsze krzesło.

#303 fotosc

fotosc

Napisano 20 czerwiec 2011 - 17:58

w tym namiocie max to jest okolo 70 cm n a standart to jad ziemia o ile uzywasz wizjer katowy ,akis 120 cm nad ziemia , najlepiej to na wysokosci oczu miec juz aparat , bo inaczej bedziesz sie meczyl :-)

ta czatownia najlepiej sie sprawuje do drobnicy :-)

enkoder, najbardziej trwalszym krzeselkiem na Twoje kilo jest skrzynka plastykowa po warzywach :-)
Nie wiem jak w PL ale tu wszystke te male kirzeselka sa delikatne , owszem usiadziesz , bedziesz siedzial , ale to jest prawie to samo co bys na bacznosc siedzial , a na dluzsza mete to meczy :mrgreen:

#304 enkoder (Paweł)

enkoder
  • Użytkownik
  • 1337 postów
  • Wiek: 48
  • Lokalizacja:
    Wrocław, Krzyki

Napisano 20 czerwiec 2011 - 18:39

fotosc, Nie jest tak źle, znalazłem we Wrocławiu, rzut beretem od siebie coś takiego KLIK.
W tygodniu podejdę do nich i wypróbuję na żywo.

#305 fotosc

fotosc

Napisano 20 czerwiec 2011 - 20:02

w tym namiocie sa inne krzeselka, owszem mozna wymnienic , ale juz kombinowac trzeba

#306 skot

skot
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 20:15

ta czatownia najlepiej sie sprawuje do drobnicy :-)


A jak zwierzęta?

#307 fotosc

fotosc

Napisano 20 czerwiec 2011 - 21:34


ta czatownia najlepiej sie sprawuje do drobnicy :-)


A jak zwierzęta?


tez jest OK

po prostu nic co jest malego i jest na ziemi , nie dasz rady z ziemi fotografowac w tym namiocie

#308 gdc

gdc
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 18:29

Słuchajcie, nie wiem czy jakaś nowość. Dla mnie na pewno.
Gadałem ze znajomym wędkarzem na temat mojego namiotu. Podobno karpiarze jak jada na parę dni, to maja problemy ze strażą leśna czy tam innymi służbami, że nad jeziorami się rozbijać nie wolno. Podobno namiot bez podłogi nie jest traktowany jako namiot, tylko jako rodzaj parawanu i nie można nikogo z tego powodu nękać (służby różnego rodzaju).

#309 beny

beny
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 08:55

Witam
Mam pytanko, czy ktoś tego (lub podobnego) używa:
http://allegro.pl/g9... ... 83100.html

#310 pol

pol
  • Lokalizacja:
    dolnośląskie

Napisano 01 sierpień 2012 - 09:39

oglądałem kiedyś w sklepie, mz w pole się nie nada

#311 beny

beny
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 10:04

Za zwyczaj i tak podkładam pod karimatę folię, aby odgrodzić się od wilgoci i innych tam takich, w tej akurat kusi cena no i grubość, są również takie, pewnie trwalsze:
http://allegro.pl/ma... ... 02269.html
ale za to cieńsze

#312 Leśne Oko

Leśne Oko
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Lokalizacja:
    PK Dolina Słupi

Napisano 01 sierpień 2012 - 11:25

Są dosyć ciężkie , ale nie powiem wygodne

#313 pietrucha6

pietrucha6
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Lokalizacja:
    Łódź

Napisano 27 listopad 2012 - 21:01

To teraz ja zadam pytanie. Czym się chronicie od deszczu podczas siedzenia w namiocie? W najbliższy weekend zapowiadają opady i mimo tego chciałbym wykorzystać okazję i czas na "posiadówkę". Mam takie cudo:
http://allegro.pl/na... ... 68677.html
i wątpliwości co do nieprzemakalności tego materiału. Co na to rzucić? Myślałem o tropiku ze starego namiotu. Co o tym sądzicie? :->

#314 Leśne Oko

Leśne Oko
  • Użytkownik
  • 318 postów
  • Lokalizacja:
    PK Dolina Słupi

Napisano 28 listopad 2012 - 18:42

Aż tak nie przemaka ale danie kolejnej warstwy ochrony da ci jeszcze wyciemnienie wnętrza

#315 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 02 styczeń 2013 - 14:40

Witam
W powietrzu czuć już wiosnę :mrgreen: i wypadałoby zakupić jakiś fajny namiot do fotografowania brodzców na wiosnę i żurawi.
Co prawda na żurawie, gdzie nie potrzeba bardzo niskiej perspektywy idealnym by był taki http://allegro.pl/na... ... 96740.html kolory fajne, brak dna i można wygodnie siedzieć fotografując. Wysykość raczej nie byłaby wadą bo by napewno stał przy jakichś krzakach/drzewku.
Inaczej ma się sprawa z drobnicą na rozlewiskach... tuta już potrzeba coś niższego gdzie można się w miarę położyć, choć dla mnie przy wzroscie prawie 2m nie jest to prostym rozwiązaniem ;-) ten fajnie wygląda http://allegro.pl/na... ... 36308.html choc jest przy mały na mój wzrost. Idealny by był ten http://allegro.pl/na... ... 73087.html ale 2,5m to już kawał namiotu i czy taka wielkośc nie płoszyła by ptaków? Choć jest w sumie niższy od poprzedniego...
Dylemat mam ;-) Pomóżcie. Piszcie co macie, jak z jakością itp...

#316 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 02 styczeń 2013 - 14:47

slawoj,
Do fotografowania w pozycji leżącej kup sobie namiot typu norka. :mrgreen:

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#317 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 02 styczeń 2013 - 14:51

kulek855, no niby tak, ale czy do norki zmieszczę się z całym majdanem tj plecak i jakies drobne duperele? A i same norki jakie widziałem kosztowały ponad 100zł

#318 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 02 styczeń 2013 - 14:58

slawoj,

Jak masz jakąś znajomą krawcową to niech Ci uszyje na miarę. Ja już sobie kupiłem materiał na górę. pozostaje zakupić coś nieprzemakalnego na dół i problem z głowy. :D na szmateksie za materiał zapłaciłem 9zł a szycie mam za darmo. :-)

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#319 PeterBed (Piotr Bednarek)

PeterBed
  • Lokalizacja:
    Stalowa Wola / Kraków

Napisano 02 styczeń 2013 - 15:23

slawoj, 2,5 metra to tak na styk ze statywem i aparatem na nim do leżenia przy takim wzroście ;-)

#320 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 02 styczeń 2013 - 15:51

Sławek, kombinowałem z namiotami i skończyło się na siatce maskującej, podpórkach wędkarskich, karimacie i plandece 2x2.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych