Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Alaska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#81 SCRUBBY

SCRUBBY
  • Użytkownik
  • 556 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 16:27

Dziękuję Ci za tych kilka chwil, gdy jako żywo staje przed oczami "Przystanek Alaska" a czytało się Twoją opowieść z zapartym tchem.
SCRUBBY - moje tracki GPS z różnych wypadów

C40D | S10-20 | C50 | C24-105L | Cokin | DIGIPOD A2841P | BH-15N | NEX-3, 16mm

#82 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 01 marzec 2010 - 19:01

wyjazd na Płw. Kolski

Dawaj, dawaj :-)

#83 pol

pol
  • Lokalizacja:
    dolnośląskie

Napisano 01 marzec 2010 - 20:51

za Roby

#84 fotosc

fotosc

Napisano 03 marzec 2010 - 17:17

Dzieki za ta opowiesc , milo sie czytalo :)
pytanie :)

Jaka pore roku bys najbardziej polecil ? chodzi mi o zwierzeta , ptactwo ? i jaka srednia cena za taka wyprawe , chodzi mi o inwidualne wyprawy , nie o wycieczki ?

#85 moby dick

moby dick
  • Lokalizacja:
    Zręcin k/Krosna

Napisano 04 marzec 2010 - 09:25

fotosc, zadałeś mi strasznie trudne pytania. Po pierwsze ja tam byłem tylko raz, na przełomie lipca i sierpnia, zwierzaków było bardzo dużo, ale czy to dobra pora, to nie wiem, może maj lub czerwiec będą lepsze. Myślę, że na ten temat więcej informacji mógłby Ci udzielić Andrzej Kulka, który uchodzi za znawcę Alaski, jeżdzi tam nieprzerwanie od 20 lat, on też chyba bedzie w stanie odpowiedzieć Ci na temat aktualnych kosztów.
Andrzej mieszka w Chicago, więc możecie porozmawiać nawet telefonicznie, jako że jest on naprawdę wspaniałym i wielce życzliwym człowiekiem, na pewno chętnie udzieli Ci wszelkich informacji. Jeżeli potrzebujesz e-mail do A. Kulki, to pisz śmiało na priv.
Canon 7D; C 400/5.6 L; Benro gh-2; Patrol GR




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych