Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Listopad 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 listopad 2006 - 20:45

Gdzie w listopadzie ?
Na sanki !!!
I niema się co śmiać, u mnie jest 9 cm. śniegu i ciągle pada :thumbsdown:

#2 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 listopad 2006 - 20:48

to źle? ja bym się cieszył :-D tzn. cieszę się bo u mnie śnieg leży od tygodnia :-)

:ninja:


#3 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 listopad 2006 - 21:18

Na początku grudnia to bym się cieszył, teraz to jeszcze za wcześnie.
Jeszcze się nie nacieszyłem jesienią a już trzeba taplać się w zimowym błocie :angry:

#4 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 listopad 2006 - 21:29

Morav we wtorek - środe ma być już około 10 st pow. zera i słoneczko. Ja bym tak chciał by to ciepełko utrzymało się jeszcze kilka dni potem.

#5 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 listopad 2006 - 21:37

Roby, miejmy nadzieje że się sprawdzi :-)
Zbuduje wreszcie ten mój szałas :-D

#6 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 listopad 2006 - 12:25

Dostalem ifno ze pojawilo sie 8 szt. bielikow na kolektorze w Warszawaie. Jakos mi sie niechce wierzyc, ze juz teraz.Czy ktos to moze potwierdzic??
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#7 aczu

aczu
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 listopad 2006 - 12:28

Mialem dzisiaj jechac na kolektor to bym Ci powiedzial czy cos tam lata, ale jest taka paskudna pogoda, że nosa z chałupy nie wystawie :(

#8 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 listopad 2006 - 12:48

Crater, ale z tymi bielikami w wawie to chyba nie jest ciężko? z tego co słyszałęm wystarczy pojechać na wisłę raz czy drugi i w końcu się trafi... ja jakoś specjalnie nad wisłę nie jechałęm ale byłęm RAz nad Zegrzem i trafiłęm na chyba dwa bieliki... nic szczególnego :roll: :mrgreen: - oczywiście co innego strzelić piękną fotę... Ale mój znajomy opowiadał o scenach gdzie grupa niedzielnych spacerowiczó przechodziła np kilkanadziesiąt metrów od grupy bielików i niczego nie zauważyli, a bieliki miały gdzieś obecność ludzi...

:ninja:


#9 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 05 listopad 2006 - 13:29

Dunadan czy to zdjęcia na stronie www którą podajesz w swoim profilu to fota twojej osoby ?
Wojtek

#10 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 listopad 2006 - 13:40

tak... a czemu? :-D znasz mnie? ;-)

:ninja:


#11 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 05 listopad 2006 - 13:44

nie znam cię ale byłem ciekawy czy to ty niezła fota i dobry zestaw jest OK
Wojtek

#12 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 listopad 2006 - 13:51

Nie no, fotka jest stara... zrobił ją kolega jakimś kompaktem za 300 zł :-D ale mi się spodobałą więc ją wrzuciłem. A zestaw to Carena, Sigma 35-70/2.8-4 i lampa błyskowa na szynie ( o w mordę, zapomniałęm nazwy :-( ) - teraz używam innego zestawu oczywiście :-D
Ale się chyba mały off-top zrobił :roll:

:ninja:


#13 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 15 listopad 2006 - 21:14

Ja jutro od rana siedzę w czatowni, może coś będzie :-D

#14 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 listopad 2006 - 21:18

Aha, MOrav, ja mam pytanie. Nie wiem jaka pogoda u ciebie ale u mnie stalowa warstwa chmur :-/ i ciemno choroba jest... co robić w takich sytuacjach? mam już statyw ale to chyba za mało na szybkie sikory...

:ninja:


#15 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 15 listopad 2006 - 22:56

Dunadan, u mnie narazie widać gwiazdy, jutro powinno świecić słońce :-D

A sikory, jedzenie powinno zatrzymać na chwilę+ statyw+ wyższe iso, trzeba próbować :-)

#16 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 15 listopad 2006 - 23:50

..a nawet jeden młody łoś co się na wiosnę zagubił i mu się spodobało w okolicy :-D

Hehe :-D

#17 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 16 listopad 2006 - 12:57

własnie wróciłem, ale fotki będą jutro dopiero ( mam egzamin jutro :-/ ) Łosia nie spotkałem :-( ogólnie raczej kiepsko...

:ninja:


#18 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 16 listopad 2006 - 17:30

Ja też byłem, niestety bez rezultatów :(
Duży ruch w lesie, wycinki.
Sporo świeżych śladów saren.
Lisy mięsa nie biorą, jeszcze za wcześnie, chyba.
Pogoda była ładna, trochę odpocząłem, jutro też jadę, tylko nie wiem jeszcze czy do czatowni, czy pospacerować

#19 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów
  • Lokalizacja:
    Piła

Napisano 16 listopad 2006 - 22:16

Nie ma się co przejmować. Trzeba czasem kilkaset prób, zanim szczęście dopisze. ;-)

#20 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 16 listopad 2006 - 23:39

Tak te zwierzaki to nic naszego wysiłku i poświęcenia nie doceniają, :mrgreen: grymaszą na pogodę i jedzonko wykradzione z lodówki :lol: i ciężką pracą przy budowie czatowni.
Jak ja zazdroszcze tym co tak sobie w tygodniu mogą w plenerek wyskoczyć, ja mam tylko niedzielę i to nie zawsze, a i tak ostanio przeważnie właśnie w niedziele porządnie lało.
Chyba sprzęt poświęce i zacznę brać go do pracy, a niech zarasta brudem czort z nim, ważne by fotki robił.
I tak dziś pierwsza okazja, bo nie zawsze pracuje na terenach zazwierzonych :-D Jadąc kilkakrotnie do klijentów których ogród się znajduje na "końcu świata" widzałem siedzącego na drzewie myszołowa i mówiłem sobie ale pech że nie mam aparatu, pewnie już się taka okazja nie trafi, następnym razem no fuks to nie możliwe tak było jeszcze ze dwa razy i wreszcie aparat był pod ręką, pierwsze fotki robiłem nie wysiadając z ciągnika, potem już obchodziłem drzewa do okoła by najlepsze światło zdobyć a te cwaniaki bo jest ich tam cztery spokojnie się przyglądały jak ja usiłuję im fotkę z dogodnej pozycji zrobić, nawet gwizdałem, żeby się obróciły, zabawa przednia choć w czasie pracy i zegarek parzy rękę :mrgreen: W sobotę wezmę KITA to zrobie fotki z okolicy.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych