Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Luty 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#61 Mortis

Mortis
  • Lokalizacja:
    Olsztyn

Napisano 07 luty 2008 - 19:43

29 mi sie bardzo podoba :)
World is a lonely place - you're on your own.

#62 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 07 luty 2008 - 20:07

mały kłębuszek ...który wypełnia pustkę w Twoim sercu


A masz jakieś zdjęcie, którym mógłbyś się podzielić? Z chęcią zobaczyłam psiunię :-)

#63 Magnum43

Magnum43

Napisano 07 luty 2008 - 20:17

31
Dołączona grafika
ad Monika To jest mój maleńki plasterek na wielką ranę po utracie poprzedniego psa Jack`a Danielsa , więcej o Jack`u na mojej stronie internetowej :-(

#64 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 07 luty 2008 - 21:13

Magnum43, dziękuję za zdjęcie szczeniaczka. Psy są mi wyjątkowo drogie, nie tylko moje. Jest rozkoszny :-D Życzę, by Easy Rider (bo tak się chyba wabi?) pozwolił na szybkie zabliźnienie się ran. Zostaną wtedy wspomnienia te najlepsze.

Na Twoją stronę zaglądałam kilka razy, ale od czasu, gdy zobaczyłam informacje o zaginięciu Twojego Przyjaciela nie mogłam tam wrócić. Zdecydowanie za bardzo przeżywam psi los...

#65 widz

widz

Napisano 07 luty 2008 - 21:27

jeszcze coś z ostatniego łykendu
32.
Dołączona grafika
33.trochę przyciśnięty do "muru"
Dołączona grafika
nie wiem dlaczego ale przy pełzaczu musiałem zmniejszyć rozmiary ponieważ 800*600 to było ponad 300kb?

#66 Magnum43

Magnum43

Napisano 07 luty 2008 - 21:33

Serce psa bije dwa razy szybciej niż Nasze ....to właśnie One uczą Nas miłości i odchodzenia dlatego kocham psy i wszystkie zwierzęta. Pozwolę sobie w tym miejscu przytoczyć pewną przypowieść.



Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie. Nagle za krzaka wyszedł Diabeł:
- Słyszałem, że stworzyłeś człowieka... - zagadnął Szatan.
- Tak, już żyje na Ziemi. Może mieć partnera i dzieci, na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsce na nocleg, ale za tysiące lat będzie władcą całego globu.
- I co z tego - prychnął Diabeł- nawet za te tysiące lat i tak będzie SAMOTNY.
Zasępił się Pan Bóg, podrapał w długą, siwą brodę i powiedział:
- Więc stworzę mu przyjaciela! Wybiorę jedno ze zwierząt, które uczyniłem, aby go strzegło i było mu poddane, ale jednocześnie oddało mu całe swoje serce.
- To niemożliwe! - Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł. Pan Bóg natomiast zwołał zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA.

- Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciepłem, uspokajał spojrzeniem, kochał z całego serca, nawet, kiedy on Cię znienawidzi.
- Dobrze - odparł dobry pies.
- Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia, staniesz się też jego najlepszym przyjacielem. To bardzo zaszczytna rola.
Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo - najwyżej 15 - 20 lat.
- Ale powiedz mi, czy człowiek nie będzie cierpiał, gdy odejdę do Ciebie?
- Właśnie o to chodzi.
- Jak to? - zdumiał się pies.
- Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu. Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania, Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu.
Jesteś aniołem, którego powołałem, aby niósł radość i nadzieję, ale także uczył wiecznego prawa przemijania, aby ludzie wierzyli, że po ich życiu, jest życie TUTAJ. Kiedy to zrozumieją, nie będą płakać, bo będą wiedzieć, że spotkają Ciebie znów.

-----------------------------------------------------------------------------------

I w ten sposób Pies stał się aniołem, który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię, aby uczyć Człowieka miłości, wierności i przyjaźni, ale także przemijania. Nauczyć, że jest TU i TERAZ, ale także TAM i POTEM. Odchodząc zostawia ból i pustkę, ale także nadzieję na to, że znowu go spotkamy.

#67 marcinn29

marcinn29
  • Lokalizacja:
    Olsztyn/Iława

Napisano 07 luty 2008 - 22:07

Mądrze napisane!

#68 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 07 luty 2008 - 22:12

Magnum43, dziękuję. Piękna przypowieść.

#69 piotro82

piotro82
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Lokalizacja:
    głogów

Napisano 07 luty 2008 - 22:55

Magnum43, Jesteś Wielki ;-)

#70 tronk

tronk
  • Użytkownik
  • 132 postów
  • Lokalizacja:
    podkarpacie

Napisano 08 luty 2008 - 20:23

LiNK pewnie juz większość osób widzała ale chyba warto link wrzucić. Moc mistrzowskich i niezwykłych zdjęć.

#71 Magnum43

Magnum43

Napisano 09 luty 2008 - 11:37

pewnie juz większość osób widzała ale chyba warto link wrzucić.

Znamy te zdjęcia sorry kolego ale trochę nie w temacie. Tylko czasem się nie obraż po prostu są inne działy ...w tym dziale polujemy :mrgreen:

zdj.32 ciekawe ..szkoda że ostrość na patyku bo ujecie fajne :-D

#72 Tomix

Tomix
  • Małomówny
  • 39 postów
  • Lokalizacja:
    Gliwice

Napisano 09 luty 2008 - 17:20

dziś ustrzeliłem czyżyka

19.
(samiczka)
Dołączona grafika
Sony DSC-H2 + nic

#73 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 10 luty 2008 - 10:59

Wczorajszy poranek poświęciłem na budowę czatowni. Wybrałem miejsce pod sosną, która rośnie na środku łąki. Na łączce tej bardzo często pasą się sarenki, czasem wychodzi lisek, widać też ślady buchtowania dzików.
Krótka fotorelacja poniżej.

20. Najpierw powstał szkielet szałasu...
Dołączona grafika

21.... który następnie pokryłem gałęziami sosny
Dołączona grafika

22. A tak to wygląda z dalszej odległości
Dołączona grafika

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że zwierzaki będą ładnie pozowały, a ludzie czatowni nie zniszczą.

#74 Cerberiusz

Cerberiusz
  • Lokalizacja:
    Otwock/Celestynów

Napisano 10 luty 2008 - 11:07

a ludzie czatowni nie zniszczą.

Dlaczego ludzie to robią z zawiści, bo się nudzi czy jest jeszcze coś innego. Mój rozumek nie jest w stanie tego pojąć.MarcinP, to teraz czekam na fotki z tej czatowni.
Pozdrawiam Cię [you]

www.mikolajleszczynski.pl

#75 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 10 luty 2008 - 13:03

Jakie pole "obstrzału" masz :-D

#76 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 10 luty 2008 - 13:10

Za tydzień w sobotę wypróbuję "strzelnicę". ;-) Oby tylko pogoda dopisała...

#77 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 10 luty 2008 - 13:12

MarcinP,
jak dla mnie to ciebie tam będzie widać jak nieopatrznie sie poruszysz , ta fota z dalszej odległości pokazuje ,że namiot jest prześwietlony , chyba ,że użyjesz jeszcze od środka siatki maskującej ,oczywiście mz :roll:

#78 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 luty 2008 - 13:34

Ja miałem dziś nadzieję na piękny wschód we mgle. Mgła sie uniosła... i było tylko pochmurno nad Pilicą...

23. Mając 600/4 + TC 1.4 zrobiłoby się fajne fotki ;-)
Dołączona grafika

24.
Dołączona grafika

:ninja:


#79 Wojtek_sl

Wojtek_sl
  • Lokalizacja:
    Siemianice

Napisano 10 luty 2008 - 14:38

Ależ mnie dziś te łotry przegoniły po polach, a podejść się nie dały :evil:
25.
Dołączona grafika
26.
Dołączona grafika

#80 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 luty 2008 - 14:44

Wojtek_sl, hehe, tez tak miałem :hihi: a takie ładne są ;-)

:ninja:






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych