Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Luty 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#41 sebaok

sebaok

Napisano 05 luty 2008 - 13:31

Dziś słonko znowu pięknie przygrzewa od rana a ja musze pracować w ogrodzie, wczoraj kiedy wróciłem z polowania siostra oznajmiła mi, ze albo zabieram sie z samego rana za drzewka albo odcina mi dopływ gotówki :ohmy: Właśnie skończyłem udawac, ze pracuje i po 14 jade do lasu:]

#42 widz

widz

Napisano 05 luty 2008 - 14:37

świtne ujęcie w 27.jak z kreskówek :-)

#43 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 05 luty 2008 - 16:25

widz, napisz cos o tych gęgawach , jakoś przeszło bez komentarza , a w sumie to chyba przyloty ?
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#44 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 luty 2008 - 18:04

napisz cos o tych gęgawach

No wlaśnie cała masa ich jak jest ich tyle w na stawach Milickich, to może i nad Biebrzą.

#45 piotro82

piotro82
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Lokalizacja:
    głogów

Napisano 05 luty 2008 - 22:33

Stawy Milickie to potęga tamm jest wszystko moj koleś ma tam rodzinke i obiecał mi ze w tym roku mnie tam zabierze w plener ;)

#46 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 05 luty 2008 - 22:56

widz, napisz cos o tych gęgawach , jakoś przeszło bez komentarza , a w sumie to chyba przyloty ?


Gęgawy w lutym przylatują na lęgowiska i zajmują dogodne tereny. Ehhh wiosna przyszła bardzo wcześnie i jeszcze nie zdążyłem postawić czatowni na rozlewiskach :cry:
Gęsi białoczelne i zbożowe również już wędrują na wschód.
Pokazują się pierwsze stada czajek i żurawi.
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#47 piotro82

piotro82
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Lokalizacja:
    głogów

Napisano 05 luty 2008 - 23:00

Dziś widziałem pierwsze czajki ale na odległośći lotniczej :cry:

#48 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 05 luty 2008 - 23:18

Też widziałem dzisiaj rano jakiś klucz. Niestety ptaki leciały na bardzo dużej wysokości i nie wydawały żadnych dźwięków. Nie wiem co to było, ale na pewno ptaki już do nas wracają.

#49 piotro82

piotro82
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Lokalizacja:
    głogów

Napisano 05 luty 2008 - 23:21

nareszcie :!: wiec trzeba sie zabrac za budowe jakiejs budy na mokradełku lub nad stawem ;-)

#50 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 06 luty 2008 - 08:29

to już wiosna przyszła ? :shock:
ło rany ! :mrgreen:
ale fajnie !
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#51 widz

widz

Napisano 06 luty 2008 - 08:56

zaczyna się ruch na stawach.widać że wiosna zbliża się dużymi krokami.jeśli chodzi o gęsi to pojawiły się ilości nieprzebrane.ruch w powietrzu jak na autostradzie.pojedyńcze,pary stada co tylko chcecie.przynajmniej tak było w ostatnią niedzielę.jeśli ktoś będzie w tym rejonie to zapraszam.

#52 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 06 luty 2008 - 11:10

Dzięcioły latają parami. Wiosna jak nic!

#53 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 luty 2008 - 11:11

Ja chcę zimę!!! :evil: :-/

:ninja:


#54 Magnum43

Magnum43

Napisano 06 luty 2008 - 21:03

zdj. 27
Widzę że szalejesz z nowym szkłem , dobry kadr i przyjemne w odbiorze ...aby tak dalej Gratuluję :beer:

#55 piotro82

piotro82
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Lokalizacja:
    głogów

Napisano 06 luty 2008 - 21:08

Dzieki Magnum43, staram sie :) narazie nie wrzucam fotek na główne forum w poszczególne kategorie tylko trenuje i wrzucam wszystko do tego wątku

#56 Magnum43

Magnum43

Napisano 06 luty 2008 - 21:23

27 i 28 jak najbardziej powinny być w wątkach tematcznych ....często są tam dużo gorsze zdjęcia ...np moje :lol:
29.
Dołączona grafika
Desz i mgła skomponowały mi coś takiego nie wiem czy to tylko ja tak widzę ale przypomina obraz olejny . Zdjęcie to raczej nie jest :-/

#57 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 07 luty 2008 - 16:54

Magnum43, ty jakoś dziwnie foty obrabiasz , masz jakiś sekret ? :->
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#58 Magnum43

Magnum43

Napisano 07 luty 2008 - 18:26

Moja obróbka zdjęć to wciąż raczkowanie i eksperymentowanie przeważnie z GIMP-em , tak jak każdy z Szanownych kolegów chciałbym mieć swój rozpoznawalny styl...ech marzenia ...niestety wciąż trzeba się uczyć , kiedyś niepowodzenia tłumaczyłem sprzętem ale sami wiecie że takie tłumaczenie to bzdura :-/
Pozwolę sobie opisać w tym temacie inny aspekt fotografi a mianowicie taki że przy moich mozliwościach i swobody działania jaką daje mi dobra relacja z Nadleśnictwem oraz Kołem łowieckim ...większość z Was zrobiłaby zdjęcia do NG.... Mamy miesiąc Luty las jest dosłownie "mój prywatny" :mrgreen: ....praktycznie żadnych polowań już nie ma , kilka dzików do "pozyskania"(nie cierpię tego słowa) . Samochodem terenowym mogę swobodnie poruszać się po lesie ...ale nic za darmo........ znacie moje foto-relacje z dokarmiania po prostu daję coś w zamian od siebie, to tak niewiele kosztuje. Moim wielkim marzeniem jest Prawdziwy plener fotograficzny z Waszym udziałem taki prawdziwy z noclegiem w starym dworku (właścicielem jest mój dobry znajomy Łowczy) na terenie obwodu łowieckiego zasobnego w zwierzynę . Kiedyś jak dzwonił Łowczy z prośbą o ograniczenie mojej obecności w łowisku...uważałem to za zamach na moją wolność osobistą , teraz widzę to w innym świetle......Po prostu szanujmy się nawzajem .
Pokazywałem Wam zdjęcia białego daniela :lol: ...Wiecie że część myśliwych z tego koła nie widziało go na własne oczy ! Nie wspomnę już o tym że może jestem próżny ale cieszy mnie to gdy oglądając moje papierowe zdjęcia są zachwyceni .........to tyle odnośnie mojego watsztatu i możliwości ..........niestety to wciąż raczkowanie.
Podsumowanie jest banalne " Człowiek powinien robić to co lubi" inną sprawą jest jak mu to wychodzi :oops: ale to już inna bajka..........
30
Dołączona grafika

#59 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 07 luty 2008 - 19:28

" Człowiek powinien robić to co lubi" inną sprawą jest jak mu to wychodzi


Trafne, dodałbym jeszcze, że wystarczy kochać to co się robi, najlepszym być nie trzeba. Chyba nie warto się na siłę porównywać z innymi - zawsze będzie ktoś lepszy.

Magnum43, spojrzałem na Twoją stronę. Nie wiedziałem, że masz psiaka od Krzyśka. Piszę "masz", bo mam nadzieję, że mimo wszystko...
Fuji s5600 (50d + Sigma 100-300 f/4 w fazie testów...).

#60 Magnum43

Magnum43

Napisano 07 luty 2008 - 19:36

Wytrzymalem 3-tygodnie bez psa , kocham moje psy i nigdy nie przeboleję straty Jack`a Danielsa ........ale sam wiesz jak to jest ......pewnego dnia w Twoim domu pojawja się mały kłębuszek ...który wypełnia pustkę w Twoim sercu i po prostu kochasz Go i powoli rany się zabliżniają ........świat jest znów piękny ...Masz Psa i dajesz muy całą swoją miłość.......ech życie życie.........





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych