Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Styczeń 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

#61 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 09 styczeń 2008 - 22:37

BlueDun, mogłeś wcześnij dać znać a tak po ptokach... :evil:


przykre , ale ja też tylko dzieki żonce zostalem powiadomiony , film rewela , cztery pory roku w przyrodzie , duuużo drapoli , niesamowite sceny , ujęcia powalające , kręcony w Polsce ! , przez naszych , lepszy od athenboroła o wszechświat , jakie walki powietrzne ! , normalnie odjazd kruki i jakiś chyba myszak w odwrocie , nie opowiem co widziałem , bo sie nie da , a trafiłem na lato i jesień koniec . :-(
muszę sprawdzić co to za program , z checią bym ten film nabył , jest na co patrzeć .

TVP KULTURA godz jak w tamtym poście ( już trwał )
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#62 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 09 styczeń 2008 - 22:39

to link do filmu mniam , polecam !

http://www.tvp.pl/tv... ... .i.pazurem
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#63 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 10 styczeń 2008 - 07:50

BlueDun, niewiesz może czy będzie poatórka tego programu... :?: :roll:

#64 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 styczeń 2008 - 09:56

Łomatko... dziobem i pazurem :-) ten program na pewno będzie jeszcze kiedyś leciał. Ponadto można go dostać chyba nawet na DVD. To najsłynniejszy przyrodniczy polski program w ostatnich latach.

:ninja:


#65 krzych

krzych

Napisano 10 styczeń 2008 - 11:51

Tak, jest ten film na dvd i to za śmieszne pieniądze! na allegro kosztuje 18.90 zl a wrażenia są niesamowite i to zawsze pod ręką. Mam ten film, często do niego wracam. Na płycie jest też sporo dodatków : 7 niewykorzystanych scen, opisy 50gat ptaków, gawęda a. wajraka, warsztat powstawania filmu, komentarz Kruszewicza... Nie robię reklamy choć znam osobiście autora, jednak sam film jest powalający, zrobiony na światowym poziomie o czym świadczą zebrane nagrody...
polecam!
Poza tym część filmu była kręcona w Puszczy Białowieskiej :)

#66 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:00

krzych, gdzie można kupić?

:ninja:


#67 krzych

krzych

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:14

podałem linka do aukcji allegro w poscie wyzej

#68 sebaok

sebaok

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:17

Dunadan, spiesz sie bo ostatnia sztuka została:) Na torrentach jest ale seedów brak:/

#69 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 styczeń 2008 - 12:30

sebaok, wydaje mi się że w tym wypadku należałoby wspomóc Polskich twórców i jednak dać im zarobić...

O, widzę że już to zrobiłeś ;-)

#70 lach

lach
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Lokalizacja:
    Bełchatów

Napisano 10 styczeń 2008 - 13:38

Jest do kupienia również tu:
http://www.gigant.pl... ... =&hsh=4313

#71 brzeziu

brzeziu
  • Użytkownik
  • 704 postów
  • Lokalizacja:
    wsi wesoła

Napisano 11 styczeń 2008 - 06:54

gdzie można kupić?


Jest chyba w każdym empiku za 19,90 .
Wspierajmy wspierajmy
C30D/BG-E2n*EF-S10-22F3,5-4,5*EF/50F1,4*EF100F2,8*430EX*M055x pro cdn
www.brzeziu.selia.pl

#72 DAMIAN

DAMIAN
  • Małomówny
  • 38 postów
  • Lokalizacja:
    Wołów

Napisano 11 styczeń 2008 - 14:53

Wreszcie znalazłem troche czasu i zasiadłem w ukryciu, które z takim mozołem zbudowałem.
9
Dołączona grafika
Liczyłem na myszaki może kruki, a zamiast nich zjawiła się... bogatka. Był to jedyn ptak jaki dziś mnie odwiedził :angry:
10
Dołączona grafika
Może jutro bedzie lepiej

#73 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 11 styczeń 2008 - 16:12

Opowiem wam jaką przygode dzisiaj przeżyłem

A więc tak. Rano źle się czułem. Autobus mi uciekł, a następny miał przyjechać za godzinę. Stwierdziłem że zrobie już sobie wolne i pojde do lasu. Najpierw podziwialem na polu dosyć w ostatnich dniach ładny wschós słońca. Następnie weszłem na zarośniętą drózkę leśną i zacząłem nią iśc. Po przebyciu około 80 metrów usłyszałem że w mlodniku uciekay sarenki. Przebyłem jeszcze ze 100 metrów, gdy wyszedlem na normalną leśną drogę. Przeszedłem nią około 100 metrów, gdy w odleglości około 50 metrów zauważylem lanię daniela. Przyjżałem się, a w 50 metrów za nią biegly dziki. Łania przez moment obserwowała dziwną postać po czym ruszyła z wolna w swoją drogę. Pomyślalem, że nie ma sensu się tak po lesie szwędać. Ruszyłem w kierunku ww łani. Stanąlem koło potężnego dęba by się rozglądnąć, wtem widze, że watacha dzików wraca było ich 16 sztuk. Wiatr miałm idealny dzięki temu nie zwietrzyły mnie :mrgreen: Przyszły na odległośc około 40 metrów i wtem 2 odyniaszki zaczęły walczyć o największą loche ganiały ją 30 metrów odemnie a ja obserwowałem to z otwartymi ustami. Doszlo do tego, że locha uciekając przed amorami dwóch panówpodeszla domnie na odległość około 15 metrów zaczymała się, zerknęła na mnie i fuknęła. Pomyślałem no to koniec zauwązyuła i uciekną. Ale niz tych rzeczy zaczęła dalej uciekać a później również i kopulować :mrgreen: :mrgreen: . To nie koniec podczas zabaw troche wystraszone okoliczne ssaki zaczęły uciekać tak, że naliczyłem 12 uciekających saren. Jakie było moje ździwenie, gdy wszystkie sarny przybiegały w okolice mojego "miejsca kinowego". Kręciły się w okolicach 10-30 meteów odemnie :mrgreen: . To nie kniec. (jeżeli to kogoś znudziło to niech idzie do innego działu bo jeszcze dużo bedzie do czytania 8-) ). Podczas igraszek zostały wypłoszone 2 byki jelenia i jeden byk daniela. Zabawa w najlepsze w końcu się zakończyła i dziki poszly w swoim kierunku. Nagle podbiegla domnie sarenka na 15 metrow patrząc za oddalającymi się dzikami. Niedowierzając co widziałem usyszalem za sobą szmer liści. Odwracam się a zamną biegnie chama jelei sztuk około 11. Wyszedłem spowrotem na drogę. Po około 40 minut maszerowania usiadłem w ambonie wyjąlem swoje czaspismo i czytałem. Obok ambony było nęcisko na lisy, gdzie ucztowały sikorki: bogatki, modraszki, sosnówki oraz dzięcioł duży i średni, parę kowalików, sójki. Zszedłem z ambony i wolno oraz bardzo cicho idę przez las. Nagle patrzę a w odległości 15 metrów odemnie idzie byczek daniela. Zatrzymałem się i obserwuje jak majestatycznie maszeruje. Niestety wmik mnie zauwazył i dał dyla. Zrobiłem parę kroków do przodu, a spod nog wyskoczył mi zajączek :-D . Myślę sobie że już koniec tych jakże dlamnie miłych widoków. Jednak to nie był koniec(już kończę :mrgreen: ). Idę dalej przez las oczywiście wciąż bardzo cicho. Już miałem wyjśc na pola gdy naglę w odlegloścxi około 40 metrów wyskoczyła chmara 13 jeleni. Po 5 minutach usiadłem na ambonie i po chwili z krzaczorów wyszły 4 koguty bażanta...

KONIEC :mrgreen:

#74 zero8

zero8
  • Lokalizacja:
    Okolice Warszawy

Napisano 11 styczeń 2008 - 17:34

Zadam moze troche glupie pytanie, miales ze soba aparat? :mrgreen:
Dołączona grafikaikon Action 12x50

#75 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 11 styczeń 2008 - 17:38

Piękna opowieść. Tylko nie bardzo wiem, jak mogłeś robić sobie wolne. Z jednej strony edukacja, a z drugiej strony obcowanie z przyrodą...
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#76 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 11 styczeń 2008 - 17:45

Czarny zwierz, no rewela miałes przygody ,aż dech zapiera , miło sie czytało . :mrgreen:

DAMIAN, ekstra czatownia ! , mięsko zapodane? , czy tak z napadu , sikorka dobra , pień piekny , ale jakoś dużo kadru zajmuje , chyba ,ze portrety będziesz robił ,
nie załamuj sie ! czekaj a będzie ci dane ! hehe :mrgreen: ( no i miesko ma sie rozumieć - bez łapówki ani rusz ;-) )
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#77 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 11 styczeń 2008 - 18:01

Czarny zwierz, wcale mnie to nie dziwi. Takie rzeczy zawsze się dzieją kiedy nie ma się ze sobą aparatu :sorry:

#78 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 11 styczeń 2008 - 18:04

zero8, niestety nie :evil: nie planowałem tego wypadu. Niestety tak jest, że jak nie mam aparatu przy sobie to zwierz sie namnie pcha, a jak aparat wisi na szyi, to nawet sikorki nie widze...
chemik, obiecuje, że to pierwszy i ostatni raz. Coś mi podpowiadało, żebym zmienił kierunek...może dobrze, ze posłuchałem...może źle... :roll:
Monastor, święta prawda...

#79 migawka

migawka
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • Lokalizacja:
    Skarżysko Kamienna

Napisano 11 styczeń 2008 - 22:02

Zwierzu - takiego opowiadania jeszcze nie czytałam ;) gratki i no i czekam na powtórkę z rozrywki i zdjęcia :D kopulujących sie dzików :lol: :lol: :mrgreen:
szuwar.deviantart.com

#80 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 styczeń 2008 - 22:56

Czarny zwierz, nie ma "nie planowałem"... aparat masz ZAWSZE przy sobie. Ja nagminnie łamię regułę i potem żałuję...

jak nie mam aparatu przy sobie to zwierz sie namnie pcha, a jak aparat wisi na szyi, to nawet sikorki nie widze...


Tak to wszyscy mają.

:ninja:






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych