Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Kamuflaż na zime


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 15 styczeń 2008 - 09:20

Bardzo dobre kalosze robi Polskka firma LEMINGO. Są zrobione z pianki i mają wjmowane ocieplacze. Pianka jest mocna, bardzo lekka i dużo cieplejsa od gumy
Dodatkowo nie ślizgają śię jak filce i szybciej wysychają a zawilgocony filcak to
to nic dorego. Można kupić w sklepach rolniczych lub z odzierzą roboczą.
Do tego polarowa skarpeta i można cały dzień polować - sprawdzone
Wędkarze na lodzie używają filców o 2-3 numery zadużych bo wrazie kompieli łatwo z
nich wyskoczyć a mokre działają jak beronowe buty z filmów o mafii

#22 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 styczeń 2008 - 10:46

Michał.Z, dzięki za info. Myślałem od dłuższego czasu o kaloszach/filcaach na zimę bo żadne gore-texy, thinsulejty i inne nie dają rady jak się 3 godziny w bezruchu siedzi na mrozie...

:ninja:


#23 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 15 styczeń 2008 - 11:11

Te piankowe bambosze są naprwde godne polecenia i co nie bez znaczenia kosztują ok.
50 zł to trochę mniej niż gore- texy. W Decathlonie i punktach Norauto mają grzejące
woreczki można włożyć do buta pod ubranie lub ogrzać barerie. Działają ok. 10 h ale można przerwać grzanie szczelnie pakując-zawartość przestaje się utleniać

#24 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 styczeń 2008 - 11:32

Ja tam wiem że filce mojego dziadka ( mają ok 50 lat ) są wygodniejsze, cieplejsze i lepiej oddychają od moich meindli za 600zł :mrgreen: Niestety podeszwa w tych filcach nie istnieje więc jak na łyżwach...

:ninja:


#25 marcinn29

marcinn29
  • Lokalizacja:
    Olsztyn/Iława

Napisano 15 styczeń 2008 - 16:58

a co sądzicie o tych butach - http://www.sklep.lex...r_id=39&lang=pl[/URL] używał ktoś może?
i jeszcze taki http://www.sklep.lex...r_id=19&lang=pl[/URL]
jeżeli to co piszą o tych butach to prawda, to za taką cenę są rewelacyjne.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych