Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x

Zdjęcie

Bezlusterkowiec Canon R - recenzja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 kris70 (Krzysiek.)

kris70

Napisano 15 luty 2019 - 16:09

Paweł a jak jest z jakością obrazka w stosunku do 6D 2. Porównywałeś je jakoś? Spotkałem w sieci z opinie że nowa szóstka nie najlepiej się pod tym względem prezentuje.

#42 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 15 luty 2019 - 17:23

@kris70 - co masz na myśli pisząc o jakości obrazka? 
W 6D2 wadziło mi tylko to że był lustrzanką, czyli hałąsował przy foceniu. Po za tym świetny aparat. Teraz jak patrzę na jego cenę to aż kusi by wziąć jako aparat do fotopułapki :)

Canon R, 24/2.8 IS, 400/4 II, Gitzo GHFG1, Gitzo Systematic GT4533LS

www.dzikiswiat.pl

#43 kris70 (Krzysiek.)

kris70

Napisano 17 luty 2019 - 19:44

@kurdeniewiemco Spotkałem się  z opinią  że ma nie najlepszy DR jak na pełną klatkę ale i tak dla mnie ważniejsze jest bezpośrednie zdanie użytkowników danego aparatu niż te zasłyszane w sieci. Jeśli ty piszesz że puszka jest o,k. to przyjmuję to jako plus dla tego aparatu :) .Chodzi mi tylko o porównanie z  Eosem R czy stwierdziłeś jakąś różnice między tymi puszkami jeśli chodzi o jakość zdjęć?

#44 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 04 kwiecień 2019 - 19:32

Mały ale ważny update: canon dał nowe oprogramowanie które pozwala na używanie elektronicznej migawki wraz ze zdjęciami seryjnymi. Zatem wszystko czego mi brakowało już mam :) . Koniec zakupów :P . Krzyśku, iso w 6d2 i R jest właściwie identyczne. R lepiej radzi sobie z mocną postprodukcją.

Canon R, 24/2.8 IS, 400/4 II, Gitzo GHFG1, Gitzo Systematic GT4533LS

www.dzikiswiat.pl