Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Nowy skrypt forum Fotoprzyroda.pl - informacje dla użytkowników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

#61 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 wrzesień 2013 - 20:42

a ja mam taki drobiazg - kolejność emotikonów. Te których używam najczęściej są hen daleko na końcu i muszę się naprzewijać by je znaleźć. Da się to jakoś ustawić inaczej?


<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#62 Argo (Michał Przystaś)

Argo
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 wrzesień 2013 - 20:48

Tomasz, Na panelu formatowania masz ikonkę grafiki. Klikasz, otwiera się okienko gdzie wpisujesz adres url.
Canon 7D | Sigma 18-200 | Canon EF 100mm f/2,8L macro | Canon EF 300mm f/2.8L IS | TC 1.4x III | TC 2x III

https://www.facebook...ystasfotografia

#63 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 03 wrzesień 2013 - 20:53

Jest taka ikonka "Grafika"  w drugim rzędzie, mniej więcej na środku w oknie "dodaj odpowiedź". Ja jednak najczęściej wpisuję je z ręki.


Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#64 maciejowy (Maciej Smolarczyk)

maciejowy
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 wrzesień 2013 - 06:19

witam wsszystkich :-)

 

mi udalo sie zalogowac odzyskujac haslo. faktycznie smiga az milo. powracam na forum powoli po dlugim czasie niebywania...


nikon d90 + nikkor 18-105 VR II + nikkor 70-300 VR II + sigma 150-500 APO DG HSM OS + 10 mm f/2.8 EX DC FISHEYE HSM
http://msmolarc.republika.pl

#65 Argo (Michał Przystaś)

Argo
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 wrzesień 2013 - 09:59

W wersji mobilnej tematy otwierają się od pierwszej strony i nie znalazłem możliwości przejścia bezpośrednio do ostatniej lub do pierwszego nieczytanego postu. Może dałoby się coś z tym zrobić?
Canon 7D | Sigma 18-200 | Canon EF 100mm f/2,8L macro | Canon EF 300mm f/2.8L IS | TC 1.4x III | TC 2x III

https://www.facebook...ystasfotografia

#66 Tomasz

Tomasz
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 04 wrzesień 2013 - 13:16

W wersji mobilnej tematy otwierają się od pierwszej strony i nie znalazłem możliwości przejścia bezpośrednio do ostatniej lub do pierwszego nieczytanego postu. Może dałoby się coś z tym zrobić?

Jeśli myszką najedziesz na temat z prawej strony (nie klikając) to ukaże się chmurka. I masz dwie opcje, pierwszy lub ostatni post w temacie. Tak przynajmniej u mnie się pokazuje.


Użytkownik Tomasz edytował ten post 04 wrzesień 2013 - 13:19


#67 Argo (Michał Przystaś)

Argo
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 wrzesień 2013 - 15:20

Tomasz, tak jak napisałeś jest na kompie. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie. Mi chodzi o wersje mobilną.
Tak samo w wersji mobilnej nie znalazłem możliwości cytowania wypowiedzi poprzedników.
W standardowej wersji wydaje mi się, że przydało by się cytowanie selektywne (zaznaczonego tekstu).
Canon 7D | Sigma 18-200 | Canon EF 100mm f/2,8L macro | Canon EF 300mm f/2.8L IS | TC 1.4x III | TC 2x III

https://www.facebook...ystasfotografia

#68 tomek_80 (Tomasz)

tomek_80
  • Użytkownik
  • 210 postów
  • Wiek: 43
  • Lokalizacja:
    warmińsko-mazurskie

Napisano 05 wrzesień 2013 - 08:49

Jest dobrze ;) 


Tomek

#69 Girdian

Girdian
  • Lokalizacja:
    Wlkp/prawie Wolsztyn

Napisano 05 wrzesień 2013 - 11:08

Czy jest funkcja ignoruj dla niechcianych tematów? Szkoda że niema  "otwórz wszystkie nie przeczytane tematy" (czy jakoś tak to się nazywało) tak jak w starej wersji.


Użytkownik Girdian edytował ten post 05 wrzesień 2013 - 11:11

Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC, mi może pomóc w dalszym rozwoju :-)
D7100/D200+N300/4 AF+K1.4 DGX stoi to na Benro
http://www.tomaszwalkowiak.art.pl/


#70 America (Tomasz Kuna)

America
  • Lokalizacja:
    Radom

Napisano 05 wrzesień 2013 - 12:45

Girdian, ale jest podobna opcja - Wyświetl nową zawartość.


pozdrawiam
Tomek Kuna
www.ptaki.radom.pl

Od lipca 2016 - Canon 7D II + 400/5,6

Do lipca 2016 - Canon 350D + 400/5,6


#71 laza (Tomasz)

laza
  • Lokalizacja:
    Świętokrzyskie

Napisano 05 wrzesień 2013 - 13:25

Dodane ignorowanie tematów.
Zostało również wprowadzone wczytywanie tylko widocznych zdjęć. Od teraz po wejściu w jakiś temat nie ładują się wszystkie zdjęcia tylko te, które aktualnie są na ekranie. Wraz z przesuwanie tematu ładują się kolejne zdjęcia. Zmiana powinna być szczególnie odczuwalna dla osób z wolniejszym łączem internetowym oraz z słabszymi komputerami. Najpierw pokazuję się ikonka ładowania a potem wczytane zdjęcie.
Raczej nie inaczej.

#72 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 05 wrzesień 2013 - 18:57

Dodane ignorowanie tematów.
Zostało również wprowadzone wczytywanie tylko widocznych zdjęć. Od teraz po wejściu w jakiś temat nie ładują się wszystkie zdjęcia tylko te, które aktualnie są na ekranie. Wraz z przesuwanie tematu ładują się kolejne zdjęcia. Zmiana powinna być szczególnie odczuwalna dla osób z wolniejszym łączem internetowym oraz z słabszymi komputerami. Najpierw pokazuję się ikonka ładowania a potem wczytane zdjęcie.

O! Super! W sam raz dla mnie :-)


Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#73 kurdeniewiemco (Paweł Wróblewski)

kurdeniewiemco

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:39

i dla mnie :P
wiecznie na "orange slow(free)".


<p>R5+Sigma 500/4 Sport, RP+24-105 IS STMhttps://www.facebook....swiat.zdjecia/

#74 Girdian

Girdian
  • Lokalizacja:
    Wlkp/prawie Wolsztyn

Napisano 06 wrzesień 2013 - 05:44

Girdian, ale jest podobna opcja - Wyświetl nową zawartość.

Tak wiem tylko że teraz muszę każdy temat otwierać osobno. W starej wersji było tak że jednym kliknięciem otwierałem wszystkie tematy w osobnych zakładkach


Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC, mi może pomóc w dalszym rozwoju :-)
D7100/D200+N300/4 AF+K1.4 DGX stoi to na Benro
http://www.tomaszwalkowiak.art.pl/


#75 Girdian

Girdian
  • Lokalizacja:
    Wlkp/prawie Wolsztyn

Napisano 06 wrzesień 2013 - 08:31

Brakuje jeszcze funkcji "ignoruj użytkownika".


Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC, mi może pomóc w dalszym rozwoju :-)
D7100/D200+N300/4 AF+K1.4 DGX stoi to na Benro
http://www.tomaszwalkowiak.art.pl/


#76 laza (Tomasz)

laza
  • Lokalizacja:
    Świętokrzyskie

Napisano 06 wrzesień 2013 - 08:46

@Girdian ignorowanie użytkowników jest. Prawy górny róg, obok wyloguj. Klikasz na nazwę użytkownika i tam masz "Ignorowani użytkownicy".
Raczej nie inaczej.

#77 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 06 wrzesień 2013 - 09:04

Powoli wychodzimy na prostą, ale ja bym jeszcze wiecej reklam dał hehehe ;)

A dla P202 zalecamy coś na uspokojenie ;)


Użytkownik slawoj edytował ten post 06 wrzesień 2013 - 09:18


#78 kaba

kaba
  • Użytkownik
  • 277 postów
  • Lokalizacja:
    Suchedniów / Kielce

Napisano 06 wrzesień 2013 - 09:13

Powoli wychodzimy na prostą, ale ja bym jeszcze wiecej reklam dał hehehe ;)

 

Adblock zjada wszystkie reklamy :) Mała rzecz, a bardzo ułatwia życie.

 

Wczytywanie tylko widocznych zdjęć, jest lekko irytujące.



#79 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 06 wrzesień 2013 - 09:20

Adblock zjada wszystkie reklamy :) Mała rzecz, a bardzo ułatwia życie.

Tak wiem, o tym ;) Ja wiem o co chodzi reklamy, przecież trzeba z czegoś forum utrzymać i serwer opłacić... :)



#80 Qgito (Tomek Wieczorek)

Qgito
  • Lokalizacja:
    Świetokrzyskie

Napisano 06 wrzesień 2013 - 09:50

Panowie, na temat reklam nie będę się wypowiadał, bo wszelka dyskusja tutaj nie ma sensu. Dla użytkowników, którym to ewidentnie przeszkadza powiem tylko, że wkrótce będzie możliwość wyłączenia wszystkich reklam. Co do adbloka, to wkrótce będzie wyłączona możliwość przeglądania forum dla osób, które używają takiego rodzaju oprogramowania.

 

Informacyjnie dodam, że goście, którzy nie są zalogowani na forum widzą DUŻO więcej reklam, niż użytkownicy (wkrótce będzie również o tym informacja dla gości, tak, żeby każdy miał motywację do rejestracji).

 

 

Kolego P2O2 - to forum nie jest przyzwyczajonego do wypowiedzi w takim tonie i takich wypowiedzi tolerować nie będziemy.

 

 

Panuje tu zbyt dobra atmosfera, aby ją psuć takimi wypowiedziami.

 

Ostrzeżenie dla kolegi, kolejne wiążę się z wykluczeniem z forum, proponuję złapać trochę oddechu.

 


Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych