Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Pytanie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
76 odpowiedzi w tym temacie

#41 nebari (Piotr)

nebari
  • Lokalizacja:
    Nowa Sarzyna

Napisano 08 wrzesień 2009 - 13:32

August Ja mam na imię robkiz ale tez jestem małą dziewczynka dasz numer gg? :mrgreen:


:laugh: :laugh: :laugh: uważaj bo właściwe jednostki śledcze kontrolują neta i będzie że molestujesz alboś ten no od nieletnich :laugh: :laugh: :laugh:

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#42 karol102

karol102
  • Użytkownik
  • 439 postów
  • Lokalizacja:
    Pszczyna

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:16

No wątek cały przeczytałem i jestem pod wrażeniem cierpliwości użytkowników tego forum.
"to tylko pstrykanie zdjęć" nic trudnego - wstawanie w porze kiedy inni kładą się spać ;-) , godziny spędzone na mrozie, w błocie, śniegu, a w dodatku w bezruchu, niesamowite samozaparcie, ogromna wiedza przyrodnicza i fotograficzna, no i w końcu jedno na tysiąc ujęcie, z którego możemy być zadowoleni :-> - nic tylko się realizować. Powodzenia!

#43 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:31

nebari, nie wiem czy pic. Rzuciłem okiem na inne miejsca w necie, gdzie koleżanka się udziela i jest dosyć podobnie ze wszystkim. Może to przez dietę i niedobory białka :-/
No chyba, że to specjalna tożsamość z osobnymi danymi i numerem gg utworzona specjalnie na potrzeby wygłupów.

Jeśli chcesz nauczyć sie robić wyjątkowe zdjęcia musisz sporo popracować. Jeśli nie masz ambicji żeby zagrozić profesjonalnym fotografom to i uczyć sie już nie musisz bo przecież fotki pstrykać umiesz wiec o co chodzi?

Czytać nie umiesz? Nie chodzi o zdjęcia. Magda szuka trapera, który wypełznie ze swojej leśnej chaty pod Poznaniem i nauczy ją tropić wszystkie zwierzęta, od myszy po żubra. No, właściwie to od rysia do żubra bo reszta jest nudna. To tylko kwestia znalezienia zwierzaków. Jak już będą to same podejdą. Będzie taka scenka jak w filmach Disneya o rozmaitych królewnach i księżniczkach. Kojarzysz pewnie, ptaszki plotą wianek, sarenki tańczą radośnie, te sprawy. Ze zdjęciami też nie ma problemu bo przecież wystarczy nacisnąć guzik ;)

#44 WildRoses

WildRoses
  • Lokalizacja:
    kujawsko-pomorskie

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:32

karol102, bo my fotoprzyrodnicy już tak mamy, że cierpliwi jesteśmy ;-) W końcu spędzamy godziny

na mrozie, w błocie, śniegu, a w dodatku w bezruchu


Nikon i klamoty

#45 karol102

karol102
  • Użytkownik
  • 439 postów
  • Lokalizacja:
    Pszczyna

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:43

:)

#46 robkiz

robkiz

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:45

...Czytać nie umiesz? Nie chodzi o zdjęcia. Magda szuka trapera, który wypełznie ze swojej leśnej chaty pod Poznaniem i nauczy ją tropić wszystkie zwierzęta....


Popatrz Monstar *nie pomyślałem, najwyraźniej masz racje. Ciekawość czy gdybym jak kieckę założył i wianek uplótł to tez przyjdą. Ostatnio na przykład udawałem sarenkę i całkiem nieźle mi szlo.... Ale wstyd sie przyznać ;)




* ;-)
Robert

#47 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:53

robkiz, Kevin Lewis kiedyś próbował :-) :lol:

Planowanie
http://comments.devi...54411/428643085

Realizacja
http://kevlewis.devi.../GD-ID-58999502

Galeria autora
http://kevlewis.devi...y/#_featured--7

#48 sebaok

sebaok

Napisano 08 wrzesień 2009 - 15:04

Jak by koleżanka była w wieku 18-25, z lubuskiego to mógłbym ją oprowadzic po lesie, dopóki moja "sarenka" by sie nie dowiedziala :mrgreen: :rofl:

#49 robkiz

robkiz

Napisano 08 wrzesień 2009 - 15:40

Monastor no to mała ma rzeczywiście potencjał tylko ja zaprowadź który do tego lasu :mrgreen:

Sebaok Ponoć fotoprzyrodnicy sa cierpliwi. Poczekasz te parę lat....
Robert

#50 niemek

niemek
  • Lokalizacja:
    Kazimierz Bisk./P-ń

Napisano 08 wrzesień 2009 - 15:52

Ja już nie mam co prawda mniej niż 25 no ale przecież taki stary jeszcze nie jestem. Tylko czasu brak he he :drunk: .

Monastor nie myślałeś o zmianie nicku, monstar mi się nawet podoba, takie medialne.

Krzysztof Niemczewski C7D, C 100-300 4.5-5.6 USM, C 400 5.6L,


#51 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 08 wrzesień 2009 - 16:53

Magda93 a jednak nie przeczytałaś regulaminu, nie piszemy postu pod postem.
Proponuję abyś wstawiała zdjęcia do odpowiednich wątków bo widzę tu małą anarchię.
Wojtek

#52 Magda93

Magda93
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 17:24

Omg. Myslalam ze tu powazni ludzie sie odezwa, a nie jak dzieci sobie zarty robią - -. Wielkie dzięki za ''pomoc'' i zero zrozumienia. Nie mówie tu o każdym, tylko tych którym na robienie sobie ze mnie jaj przyszła ochota.

Ostapowicz, widziałam że wstawiano post pod postem, więc myslalam, ze tak można, a przeciez regulamin nie pozwala wiecej niz 3 zdjecia do jednej wiadomosci wiec co mialam zrobic?

Monstar, pewnie zobaczyles ze mam konto na wegetarianie.pl Ale jakbys zauwazyl, co pisałam, to bys wiedzial ze od paru miesiecy wegetarianką niestety nie jestem. na inne fora nie wchodzę, więc wiadomosci z innych for, raczej nie były napisane odemnie. chyba ze jakies daaawne.

sebaok, omg co Ty myslisz ze prosze o pomoc by sobie faceta wyrwac? bo ja Twoja wiadomosc wlasnie tak zrozumialam. haha, jasne. nie chcialabym miec faceta ktory intteresuje sie dokladnie tym co ja ;p

#53 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 08 wrzesień 2009 - 17:40

sebaok, omg co Ty myslisz ze prosze o pomoc by sobie faceta wyrwac? bo ja Twoja wiadomosc wlasnie tak zrozumialam. haha, jasne. nie chcialabym miec faceta ktory intteresuje sie dokladnie tym co ja ;p

No właśnie nie widzimy po co ^^'

Monstar, pewnie zobaczyles ze mam konto na wegetarianie.pl Ale jakbys zauwazyl, co pisałam, to bys wiedzial ze od paru miesiecy wegetarianką niestety nie jestem. na inne fora nie wchodzę, więc wiadomosci z innych for, raczej nie były napisane odemnie. chyba ze jakies daaawne.

Nie zagłębiałem się aż tak, żeby to czytać :-P

Omg. Myslalam ze tu powazni ludzie sie odezwa, a nie jak dzieci sobie zarty robią - -. Wielkie dzięki za ''pomoc'' i zero zrozumienia.

Na ogół jesteśmy bardzo chętni do pomocy, ale sama musiałabyś podejść do tego poważnie. Przy Twoim podejściu do fotografii przyrodniczej szkoda naszego czasu.

Ostapowicz, widziałam że wstawiano post pod postem, więc myslalam, ze tak można, a przeciez regulamin nie pozwala wiecej niz 3 zdjecia do jednej wiadomosci wiec co mialam zrobic?

Tak trudno wymyślić co w tej sytuacji zrobić? :shock:

W każdym razie dzięki za wizytę, przynajmniej poprawiłaś nam wszystkim humor :bow:

#54 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 08 wrzesień 2009 - 17:40

Magda93, nie piszemy postu pod postem taka jest zasada i koniec, proszę wstawiać zdjęcia do właściwych wątków.
Nie tworzymy własnych portfolio, jest temat chmury więc tam powinny trafić te fotki.
Wojtek

#55 Magda93

Magda93
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 18:11

Monstar, mówiłam, że po to zbey nauczyc mnie przedewsyztskim poruszac sie w lesie i tropic zwierzeta o czym pisalam, po to zebym nie musiala isc sama bo samej by mi sie nudzilo i ostatecznie po to by mnie troche w obsludze aparatu nauczyc te kardy, mrógawki czy jakoś tak itp.
Jak sie nie zaglebiasz to powierzchownie nie oceniaj bo to dojrzale nie jest jak na 19 latka - -'
Ja podchodzę powaznie, tylko nieprofesjonalnie. ale co w tym dziwnego, skoro sie nie znam na tym? i wlasnie po to szukam kogoś, aby mnie nauczyl.
Ostapowicz, ale z tymi zdjęciami chodziło o to zeby tylko pokazać Marcie, bo mówiła zbeym jakieś swoje pokazała, a w regulaminie jest że wiecej niz 3 nie mozna w poście, wiec napisałam dwa posty. a skorotak tez nie wolno to juz wiecej tak nie zrobie, tyle. pozdro i mam nadzieje ze w koncu ktos chetny do pomocy sie znajdzie;)pozdro

#56 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 08 wrzesień 2009 - 18:18

skoro sie nie znam na tym? i wlasnie po to szukam kogoś, aby mnie nauczyl.


Żeby się zagłębić w temat trzeba znać podstawy,a tych najwyraźniej nie opanowałaś.

mrógawki czy jakoś ta


To na pewno mam,po przeczytaniu wątku

Monstar


To musi być jakaś prowokacja

#57 sebaok

sebaok

Napisano 08 wrzesień 2009 - 18:26

Monstar


I jak mamy Cie traktować poważnie? :lol:



a w regulaminie jest że wiecej niz 3 nie mozna w poście, wiec napisałam dwa posty. a skorotak tez nie wolno to juz wiecej tak nie zrobie, tyle.


wow czytałaś regulamin:) Szkoda, że nie dokładnie:

Nie pisz kilku postów po sobie. Nie pisz posta pod postem, jednego za drugim, gdy czegoś zapomnisz napisać zawsze możesz zedytować post.



#58 Magda93

Magda93
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 19:05

Tikoś, Ty to inaczej pojmujesz jak ja. najpierw zrozum o co chodzi, a potem odpisuj :/ prowokacja to nie jest, nie robie nigdy prowokacji bo dla mnie to glupie i mnie samą tacy prowokancji wnerwiają.
Sebaok, a niby czemu niepowaznie? To jak ktos sie na czyms nie zna, odrazu ma byc traktowany jak dziecko? sory ale masz powierzchowne, a więc i niedojrzałe podejscie. ale nie bede sie teraz o takieglupoty klocic, chodzi po prostu o to by ktos kto najlepiej tu w Poznaniu mieszka pomogl mi sie wczuc, nauczyć itp. i tyle

#59 sebaok

sebaok

Napisano 08 wrzesień 2009 - 19:13

lol, nie wypowiadam sie juz w tym temacie,a moderator niech przeniesie tam gdzie jego miejsce czyli do humoru:)

#60 coma_berenices

coma_berenices
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 08 wrzesień 2009 - 19:16

moderator niech przeniesie tam gdzie jego miejsce czyli do humoru

Już tam jest :-P





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych