Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

strona internetowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
194 odpowiedzi w tym temacie

#81 nipo80 (Grzegorz)

nipo80
  • Użytkownik
  • 165 postów
  • Lokalizacja:
    Orle k. Wejherowa

Napisano 24 luty 2010 - 21:01

Zobacz co mam na stronie
http://www.nipo80.cba.pl/
Tam mam księgę ze strony :
http://www.smartgb.c...p=newbottomlink
Polecam do spróbowania.

#82 Magnum43

Magnum43

Napisano 24 luty 2010 - 21:24

nipo80, Chodzi o czysty skrypt który mogę umiescic na swoim serwerze ...te ogólnodostępne są umieszczane na innych serwerach z dodatkowym aliasem strony ktora je udostępnia....ja chce bazę i samą księgę hostowac u siebie ....
edit.
Skrypt juz mam pomęczę go i dostosuję do swoich potrzeb a poki co ksiega która mam po modyfikacji jest całkiem niezła .
Pozdro....

#83 TOMeS

TOMeS
  • Użytkownik
  • 1129 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 maj 2010 - 13:06

Witam,

osoby zainteresowane przygotowaniem mojej fotograficznej strony www proszę o kontakt na prv.
Więcej szczegółów jak to widzę prześlę również mailem. Mile widziane linki do wykonywanych stron.

dziękuję

pozdrawiam,

TOMeS

 

Zapraszam na mój profil na FB:  http://www.facebook....ynskiFotografia  ;) 


#84 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 18 kwiecień 2011 - 19:51

Odświeżę troszkę temat.
Jakiś czas temu naszła mnie ochota na własne www. Podzwoniłem po firmach, pogadałem z kilkoma webmasterami i informatykami, prześledziłem ten wątek i... postanowiłem sam sobie coś wyklikać. Znalazłem sobie fajną templatkę i wrzuciłem ją na warsztat.
Jak to mówi się w mojej rodzince 'fajerwerków nie ma', ale własną stronkę mam i ja ;-)
Chciałbym podziękować tym, którzy w różnym stopniu pomagali mi w budowie dzieląc się swoją cenną opinią.

A więc oficjalnie zapraszam na www.tomaszszyszko.pl

#85 PatrykGala

PatrykGala
  • Lokalizacja:
    Złotów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 20:11

szycho, trochę wąsko. Ale ogólnie podoba się ;-)
Patryk, Pozdrawiam

#86 Saint (Jakub Szymkowiak)

Saint
  • Lokalizacja:
    Mosina/Poznań

Napisano 18 kwiecień 2011 - 20:22

I ja jakiś czas temu "w sieci zawitałem".
Choć nie wiem czemu, pod Chrome mi się rozjeżdża grafika w niektórych kolumnach, a pod Firefoxem wszystko jest ok..

jakubszymkowiak.wordpress.com

Nikon D200 + Nikon D7200 + Nikkor 18-105 mm + Tamron 24-70 mm + Tamron 150-600 mm


#87 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 18 kwiecień 2011 - 20:39

Saint, masz możliwość edycji kodu, czy założyłeś sobie jakieś konto z możliwością "wyklikania"?

#88 Saint (Jakub Szymkowiak)

Saint
  • Lokalizacja:
    Mosina/Poznań

Napisano 18 kwiecień 2011 - 20:46

na tripod.com chyba nie ma możliwości edycji kodu, to raczej takie soft & easy :-)

jakubszymkowiak.wordpress.com

Nikon D200 + Nikon D7200 + Nikkor 18-105 mm + Tamron 24-70 mm + Tamron 150-600 mm


#89 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 18 kwiecień 2011 - 21:07

Saint, szkoda, gdyby dało się edytować kod, moglibyśmy się tego problemu łatwo pozbyć.

#90 pol

pol
  • Lokalizacja:
    dolnośląskie

Napisano 19 kwiecień 2011 - 09:21

Jak to mówi się w mojej rodzince 'fajerwerków nie ma'

ale zdjęciami nadrabiasz, gratki

#91 nipo80 (Grzegorz)

nipo80
  • Użytkownik
  • 165 postów
  • Lokalizacja:
    Orle k. Wejherowa

Napisano 20 kwiecień 2011 - 18:18

TOMeS, Strona mi się podoba czytelna i prosta - zdjęcia bardzo dobre.

#92 Jackos (Jacek Zięba)

Jackos
  • Lokalizacja:
    Ostrołęka

Napisano 22 kwiecień 2011 - 09:35

Odświeżę troszkę temat.
Jakiś czas temu naszła mnie ochota na własne www. Podzwoniłem po firmach, pogadałem z kilkoma webmasterami i informatykami, prześledziłem ten wątek i... postanowiłem sam sobie coś wyklikać. Znalazłem sobie fajną templatkę i wrzuciłem ją na warsztat.
Jak to mówi się w mojej rodzince 'fajerwerków nie ma', ale własną stronkę mam i ja ;-)
Chciałbym podziękować tym, którzy w różnym stopniu pomagali mi w budowie dzieląc się swoją cenną opinią.

A więc oficjalnie zapraszam na www.tomaszszyszko.pl

Bardzo fajnie, schludnie, bez niepotrzebnych bajerów i wodotrysków zrobiona stronka. Z przyjemnością się ogląda. Gratulacje Tomku.

#93 ciechus (Adrian Ciechanowski)

ciechus
  • Lokalizacja:
    Police

Napisano 07 maj 2011 - 14:28

Ja równierz jakiś czas temu założyłem sobie stronkę od podstaw korzystając z programu INCOMEDIA WEBSITE X5 V8.Efekty można obejrzeć tutaj
http://fotografiaprz... ... strefa.pl/ :-D

Canon eos 400D+C 300mm f/4 L

http://fotografiaprz... ... strefa.pl/


#94 mirass

mirass
  • Użytkownik
  • 63 postów
  • Lokalizacja:
    Jasło/Kraków

Napisano 07 maj 2011 - 15:31

Joomla i Php-fusion. Szczególnie pod joomle można wychaczyć świetne darmowe skórki. Pod php-fusion już trudniej. Ja mam skórkę robioną na zamówienie. A to moja strona (co prawda nie o fotografii ptaków, ale temat o stronach internetowych): http://exotic-birds.pl/news.php
"Żółty lament ulicy, gdzie nie chodzi nikt. Bije trwoga żaglami o codzienność szyb..." K. K. Baczyński

#95 K2

K2
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • Lokalizacja:
    Bielsko Biała

Napisano 17 maj 2011 - 17:48

Witam Wszystkich serdecznie ... :mrgreen:

Oglądajac Wasze stronki (nie mówią tu broń Boze o fotkach, które są świetnym a dla mnie niedoscignionym wzorem) nasunęło mi sie kilka uwag, a w zasadzie to jedna - ale bardzo istotna.

Reklamy - to paskudztwo dosłownie psuje cały efekt i Wasz trud jaki włożyliscie w wykonanie tych fotografii. Dobijającym jest wyłączanie co któres kliknięcie reklamki, lub nawet uniemożliwienie jej oglądania - jak to jest w wypadku stronki nipo80 - gdzie reklama dokładnie maskuje poziome menu.
Wiem że to taki "prezent" za darmowy hosting, ale może warto poświecić więcej czasu i poszukać hostingu bez tych wszystkich reklam które odbierają mnie (a moze i tez innym osobom) chęć oglądania Waszych wspaniałych (skad inąd) zdjęć.

Pozdrawiam ... :mrgreen:
Do tego by sie wspinać nie potrzeba szalonej odwagi - wystarczy brak rozsądku ... :)

#96 ricosz

ricosz
  • Użytkownik
  • 2758 postów
  • Lokalizacja:
    Łuków

Napisano 17 maj 2011 - 20:16

Niestety nie znam darmowego hostingu bez reklam o rozsądnej pojemności i wątpię aby takowy istniał, a na reklamy są Adblock Plus (Mozilla) i Simple Adblock (IE) i po problemie. Polecam oba bo są skuteczne.

Canon SX10 + Raynox DCR-250 + dyfuzor


#97 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 17 maj 2011 - 20:20

Z darmowych serwerów takich, które nie posiadają reklam polecam:

www.000webhost.com

Ja mam tam stronkę możesz podglądnąć :-)

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#98 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 17 maj 2011 - 20:23

kulek855, pewnie stronka fajna, ale dostaje komunikat od Comodo SecureDNS: 'Warning: Unsafe Website Blocked!' :-/

#99 ricosz

ricosz
  • Użytkownik
  • 2758 postów
  • Lokalizacja:
    Łuków

Napisano 17 maj 2011 - 20:23

A o tym zapomniałem, ale z opinii wynika że często ma awarie i strasznie się ślamazarzy. To prawda czy bajki?

Canon SX10 + Raynox DCR-250 + dyfuzor


#100 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 17 maj 2011 - 20:40

szycho,
Przy mojej stronce wyskakuje u Ciebie taki komunikat?

ricosz,

strasznie się ślamazarzy


Tak. Niestety to racja..

A co do awarii - jak na razie wszystko działa dobrze.

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych