Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

VI Warszawski mini plener Fotoprzyroda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#21 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 grudzień 2008 - 21:41

Witajcie ,

Mam nadzieję, że Moderatorzy przymkną oko na to, że piszę posta pod postem, ale się zobowiązałem do podsumowania, a "słowo droższe od pieniędzy" ;-)

Więc tak:

Obojętnie czy sobotę, czy niedzielę wybraliby :

Roby ( kilka godzin z rana )
August ( od rana do koło 11.00 )
Tikoś ( godziny poranne )
Toron27 ( jeszcze nie wie, co z pracą )
Norbius ( też nie wie jeszcze, co z pracą, plus Rajd Barbórki )
McPiv ( godziny poranne )

W niedzielę woleliby Cerberiusz i Zero8,
...może dacie się przekonać do soboty, jakoś tak przyjemniej byłoby na początku weekendu... ;-), w razie czego zostaje niedziela na powtórkę :-)


Rozumiem, że miejsce i warianty opisane powyżej Wam odpowiadają...
zreszta zawsze możemy się przemieścić, w Kampinosie i okolicach jest mnóstwo możliwości...

W takim razie wstępnie proponuję spotkanie o 6.45 w Grochalach przed sklepem spożywczym
( wybór dnia: sobota czy niedziela zależy jeszcze od planów Cerbieriusza i Zero8 )

Dojazd : jedziemy trasą gdańską , w Czosnowie skręcamy na Nowy Dwór Maz. i potem jakieś 500 m przed mostem na Wiśle w lewo na Kamion w drogę 575 . Potem cały czas tą drogą z pierwszeństwem; po około 5 km dojeżdzamy do Grochali. Po rozpoczęciu miejscowości ,za ok. 1 km. po lewej jest sklep spożywczy. Możemy się tam umówić i dalej pojedziemy razem nad Wisłę

Zakończenie minipleneru chyba wg. mnie nie ma ograniczeń czasowych, Ci co będą musieli po prostu pojadą..

W temacie pogody; August napisał, że będzie pełnia i są duże szanse na ładny wschód, czy możemy Cię uczynić odpowiedzialnym za pogodę ? ;-)

Czy wszystkim Wam odpowiadają propozycje powyżej?

Może umówmy się, że potwierdzimy konkretny dzień i obecność do czwartku wieczorem

P.S. W razie czego mam do dyspozycji 4 miejsca w samochodzie

Pozdrawiam
Krzysiek

#22 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 grudzień 2008 - 22:02

Ja sobie Barbórkę odpuszczam - większość wyścigów jest od 8rano do 13

Piszę się na plener (pod warunkiem pogody) ale będę wiedział ostatecznie w czwartek

#23 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 grudzień 2008 - 22:28

Może umówmy się, że potwierdzimy konkretny dzień i obecność do czwartku wieczorem

Tak, jak będziemy znali pogodę :-)

#24 toron27

toron27

Napisano 07 grudzień 2008 - 23:59

Ja już na pewno wiem, że sobotę do 14 spędzam w pracy, więc jeśli już to raczej niedziela.

#25 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:15

Ja także jestem chętny do spotkania, ale do końca nie wiem czy mi się uda .
Co do terminu to bardziej sobota ale i niedziela też jakoś przejdzie .
http://foto.nadjeziorkiem.eu/ Moja galeria, serdecznie zapraszam

http://nadjeziorkiem.eu/ Tu odpoczniesz i sfotografujesz dziką przyrodę

#26 McPiv

McPiv
  • Lokalizacja:
    Węgrów / Warszawa

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:45

KrzysiekG, mi bardziej pasuje niedziela, co do soboty, będę wiedział pod koniec tygodnia.
Nikon D80 | Nikkor 18-135 | Velbon DF-60 |

#27 zero8

zero8
  • Lokalizacja:
    Okolice Warszawy

Napisano 08 grudzień 2008 - 09:24

dojeżdzamy do Grochali


Prawidłowo odmienia sie Grochal ;-)
Jako, ze planujecie plener 5km ode mnie to pasuje mi i sobota i niedziela ;p
Dołączona grafikaikon Action 12x50

#28 Cerberiusz

Cerberiusz
  • Lokalizacja:
    Otwock/Celestynów

Napisano 08 grudzień 2008 - 21:39

Postaram się być w sobotę. Chętnie podłączyłbym się jako przyczepka komuś do zada. We dwóch raźniej jechać. Umówilibyśmy się gdzieś w Wawie i razem dwoma autkami do celu. Najprawdopodobniej będę z dodatkową osobą.

EDIT: Co do ostatecznego będę/nie będę odpowiem w piątek wieczorem. W czwartek nie mam dostępu do neta.
Pozdrawiam Cię [you]

www.mikolajleszczynski.pl

#29 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 08 grudzień 2008 - 22:46

Mogę potwierdzić,jeśli pogoda dopisze (to jest nie będzie lało ), to się stawię

#30 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 grudzień 2008 - 22:54

W temacie pogody; August napisał, że będzie pełnia i są duże szanse na ładny wschód, czy możemy Cię uczynić odpowiedzialnym za pogodę

o nie - w to mnie nie wrobicie - taki naiwny to ja bylem jak :baby: ssałem.... :mrgreen:

Ale z prognoz wynika, że weekend moze być ładny, tyle że znowu chłodny. Ale przy zimowej pełni to raczej normalka, miejmy nadzieję, że się za szybko przewidywania nie zmienią. Jak pisałem - jestem dyspozycyjny i w sobotę i w niedzielę więc spokojnie się dostosuję. WYgląda mi że w sobotę miałbym więcej czasu - syna sprzedaję na urodziny do kolegi, więc dzień wolniejszy przede mną. Ale niedziela też jak najbardziej wchodzi w grę. A jako, że Grochale już znam mogę służyć za giepeesa tym co pierwszy raz w tamte strony pociągną....
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#31 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 grudzień 2008 - 23:13

Witajcie,

W temacie pogody; August napisał, że będzie pełnia i są duże szanse na ładny wschód, czy możemy Cię uczynić odpowiedzialnym za pogodę

o nie - w to mnie nie wrobicie - taki naiwny to ja bylem jak :baby: ssałem.... :mrgreen:


August , nie daj się prosić ;-)
Żartowałem tylko; fajnie, że się odezwałeś...a pogoda; będzie jaka będzie,zawsze jakiś dobre zdjęcie można popełnić...poza tym najważniejsze jest wspólne spotkanie :-)
..a może pogoda będzie tak słoneczna i przyjazna człowiekowi, jak na ostatnim miniplenerze :mrgreen:

Pozdrawiam
Krzysiek

#32 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 grudzień 2008 - 14:07

Mój udział w plenerze stanął pod znakiem zapytania - złapałem jakiegoś wirusa i skacze mi temperatura jak nie spadnie to chyba będę musiał odpuścić, no i w tej sytuacji dla mnie im później plener tym lepiej, czyli dopisuje się do ew. niedzieli ale tak jak piszę tylko jak się jako tako postawię na nogi.

#33 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 grudzień 2008 - 22:12

Roby - duzo zdrowia i kuruj się bo na weekend jest szansa na pogodę....
a co do dnia - to mi chyba zaczyna bardziej pasować niedziela.....
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#34 toron27

toron27

Napisano 10 grudzień 2008 - 23:42

Zdaje się, że niedzielę będę miał wolną, więc zgłaszam się na niedzielę.

#35 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 grudzień 2008 - 07:16

Witajcie ,

Roby , duuużo zdrowia życzę :-)

Widzę, że coraz więcej osób decyduje się raczej na niedzielę...może i tak będzie lepiej..
przed chwilą sprawdziłem prognozę z IMGW - rano brak zachmurzenia, słońce, temp. minus 3 stopnie...gdyby się tak sprawdziła.. ;-)

Pozdrawiam
Krzysiek

#36 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 grudzień 2008 - 19:38

No to jak z tym wypadem? ;)

Ja mogę na chwilę obecną zadeklarować 99% obecności w sobotę (pod warunkiem pomyślnej prognozy zapowiedzianej jutro :mrgreen: - ale w sumie i tak mogę pochodzić po lesie w ramach relaksu) i na 60% w niedzielę (okaże się w sobotę wieczorem).

Prognoza UW wygląda obiecująco:
http://new.meteo.pl/

#37 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 11 grudzień 2008 - 19:49

I ja dalej jestem chętny na spotkanie . Co do terminu to się dostosuje do pozostałych.
http://foto.nadjeziorkiem.eu/ Moja galeria, serdecznie zapraszam

http://nadjeziorkiem.eu/ Tu odpoczniesz i sfotografujesz dziką przyrodę

#38 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 grudzień 2008 - 22:22

ja już jestem pewny co do niedzieli...w sobotę mógłbym tylko krótko - wschód słońca i do domu...
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#39 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 11 grudzień 2008 - 23:26

Ja jestem z sobotą, mam nadzieję ,że pogoda będzie OK.A i będzie nas dwóch.Niedziela też jest brana pod uwagę ,ale bardziej jestem za sobotą.Oby tylko słońce nie nawaliło.Jadę z mokotowa mogę kogoś zabrać po drodze

#40 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 grudzień 2008 - 23:29

Witajcie ,

No to wygląda na to, że niedziela będzie statystycznie dla większości najkorzystniejsza...
Norbius ,Tikoś może jednak udałoby się Wam w niedzielę?

Próbując podsumować:
- miejsce mamy ustalone - Grochale przed sklepem spożywczym
( szczegółowy dojazd jest zamieszczony kilka postów wyżej )
- godzinę spotkania również mamy ustaloną - 6.50

pozostaje nam wybór dnia, ale jak pisałem wyżej , wydaje się ,że większośc jednak jest za niedzielą...
może umówmy się na potwierdzenie do jutra wieczorem ?

Nie chcę zapeszać, ale zamieszczam pogodę IMGW na niedzielę ;-) (oczywiście bez numeracji )

Dołączona grafika

( skorzystałem ze strony www.kampinoska.waw.pl )

Pozdrawiam
Krzysiek





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych