Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

VI Warszawski mini plener Fotoprzyroda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#41 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 12 grudzień 2008 - 07:10

Ok. No to powiedzmy niech będzie niedziela - dzisiaj ide w takim razie do pubu z kumplami odstresować się po wyczerpującym psychicznie tygodniu :beer2:

ps. Tylko ktoś musi mnie zabrać z Jelonek lub okolic bo auta u mnie niet ;-)

#42 toron27

toron27

Napisano 12 grudzień 2008 - 17:35

O psia nóżka szykuje się mrozek.... a ja marznę jak :cry:
Trudno jakoś przeżyję to co-niedziela??? Z siódemki nie musicie skręcać w Czosnowie na światłach tylko pojechać dalej i za wiaduktem w prawo teraz w lewo na Nowy Dwór Mazowieckii za jakieś 400-500m na Kazuń Polski.

#43 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 12 grudzień 2008 - 17:38

Niech bedzie niedziela, nawet dobrze bo dzisiaj mam firmową wigilię :mrgreen:

#44 toron27

toron27

Napisano 12 grudzień 2008 - 17:46

ps. Tylko ktoś musi mnie zabrać z Jelonek lub okolic bo auta u mnie niet

Chętnie bym zabrał, ale ja z drugiej strony będę jechał. Mogę zabrać kogoś np. z Nowego Dworu lub Pomiechówka, ale chyba nikogo takiego nie ma.

#45 Cerberiusz

Cerberiusz
  • Lokalizacja:
    Otwock/Celestynów

Napisano 12 grudzień 2008 - 18:28

ps. Tylko ktoś musi mnie zabrać z Jelonek lub okolic bo auta u mnie niet ;-)


Norbius, ja mogę zabrać. w tej sprawie skontaktuj się ze mną telefonicznie numer poszedł na PW.

I jeszcze jedno jaki w końcu ma być dzień pasuje mi zarówno sobota jak i niedziela.
Pozdrawiam Cię [you]

www.mikolajleszczynski.pl

#46 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 12 grudzień 2008 - 22:16

no to niedziela....Norbius pewnie ok. 5.50 -6.00 będę ruszał z parkingu na jelonkach przy Wyki 9 - samochód stoi zwykle przy aptece - "pożyczam" na takie wyjazdy starą zieloną "Felcię" od żony - miejsca wolne mam - daj znać to się umówimy....
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#47 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 12 grudzień 2008 - 22:25

Witajcie ,

No to wygląda na to, że wszyscy mogą spotkać się w niedzielę ,
także proponuję ostatecznie spotkanie o 6.50 w Grochalach

Żebyśmy wiedzieli ilu nas będzie i mogli wyruszyć bez obawy, że ktoś np z jakiegoś powodu troszkę się opóźni i nie będzie mógł nas znaleźć,
spróbuję podsumować obecność:

Cerberiusz
Toron27
Tikoś
Norbius
August
Michal.Z
Roby ( zależy od zdrówka, mam nadzieję, że już dopisuje ;-) )
Zero8
McPiv
KrzysiekG

Bądźmy jutro w kontakcie na forum, gdyby się coś zmieniło..

P.S. W temacie transportu, gdyby ktoś miał z tym kłopot, dysponuję 4 miejscami w samochodzie, ruszam z Bemowa, ale mogę gdzieś po kogoś podjechać

Pozdrawiam
Krzysiek

#48 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 12 grudzień 2008 - 22:40

Jeśli chodzi o mnie to wszystko jest raczej na dobrej drodze. Powinienem być w niedzielę.

#49 McPiv

McPiv
  • Lokalizacja:
    Węgrów / Warszawa

Napisano 12 grudzień 2008 - 23:00

U mnie zaczęły się problemy, samochód mi nawala, więc z chęcią bym się z kimś zabrał o ile istnieje taka możliwość. KrzysiekG, ja bym skorzystał, mogę podjechać gdzieś bliżej Ciebie.
Nikon D80 | Nikkor 18-135 | Velbon DF-60 |

#50 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 12 grudzień 2008 - 23:42

McPiv ,
wysłałem Ci mój numer na PW, zdzwońmy się jutro po południu, umówimy się jakoś na niedzielę rano
Pozdrawiam
Krzysiek

#51 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 grudzień 2008 - 10:27

no to niedziela....Norbius pewnie ok. 5.50 -6.00 będę ruszał z parkingu na jelonkach przy Wyki 9 - samochód stoi zwykle przy aptece - "pożyczam" na takie wyjazdy starą zieloną "Felcię" od żony - miejsca wolne mam - daj znać to się umówimy....


Ok. No to się piszę na ten transport. Możemy się umówić np. przy aptece między parkingami ;).

Z ostatnich prognoz wynika że w nocy i jutro do 12 ma być bezchmurne niebo więc mam nadzieję, że tak będzie.

ps. Pogoda dzisiaj marna....a mnie boli głowa :mrgreen:
ps2. Pięknie jest na Krakowskim Przedmieściu - bardzo dużo lampek na latarniach i drzewach....dzisiaj chyba wybiorę się wieczorem na zdjęcia ;-)

#52 zero8

zero8
  • Lokalizacja:
    Okolice Warszawy

Napisano 13 grudzień 2008 - 11:47

6.50 przy sklepie. Bede :-)

ps. Ma ktos jakis statyw pozyczyc? Bo moj zaginal w akcji :(
Dołączona grafikaikon Action 12x50

#53 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 grudzień 2008 - 11:55

6.50 przy sklepie. Bede :-)

ps. Ma ktos jakis statyw pozyczyc? Bo moj zaginal w akcji :(


Ja mam jakiegoś plastikowego soligora którego nie używam. Rewelacji nie ma i do pionowych kadrów z cięższym szkłem się nie nadaje (dąży do wyrównania poziomu :lol: ) ale używałem go latem w górach.

Mogę wziąć...

#54 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 grudzień 2008 - 12:59

Witajcie ,

Fajnie, że będzie nas taka liczna grupa :-D , jak policzyłem 10 osób, a może jeszcze ktoś dojedzie?

Zrobiłem dziś rano "rundkę" nad Wisłą, zamiast wschodu niestety było duże zachmurzenie i mglisto
Podjechałem w miejsca pleneru, żeby sprawdzić możliwość dojazdu dla paru samochodów ( błoto i takie tam..)

...I mam propozycję jednej małej zmiany :
Po spotkaniu o 6.50 przed sklepem w Grochalach , zamiast w okolice Sadów podjedziemy parę kilometrów w drugą stronę w okolice Gniewniewic , tam będziemy mieli więcej możliwości "zdjęciowych" :-P dla dość licznej grupy...( no i "praktycznie" lepszy dojazd za wał przeciwpowodziowy, tak żeby samochody były "w zasięgu wzroku" )

...a jak dobrze pójdzie, będę miał może małą niespodziankę dla amatorów łażenia po wiślanych łachach...

Jeszcze w sprawie czysto technicznej, na pewno wszyscy już o tym pomyśleli, ale gdyby ktoś zapomniał, proponuję wziąć buty "za kostkę" , gdzieniegdzie jest tam trochę błotka

Dla zobrazowania miejsca kilka kadrów z dzisiejszego ranka z miejsca, które zaproponowałem po zmianie..
pogoda na dzisiejszych zdjęciach jutro mam nadzieję ( wg prognoz ma być ) będzie troszkę bardziej sprzyjająca :mrgreen:

1 ...skarpa..

Dołączona grafika

2 .. .nasi tu byli..

Dołączona grafika

3 ...starorzecze..

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Krzysiek

#55 toron27

toron27

Napisano 13 grudzień 2008 - 14:27

buty za kostkę-butami za kostkę ale czym je potem doczyścić :-P . Dziś co prawda słońca o wschodzie nie było ale całe niebo miało fajny różowy kolorek. Cały tydzień oglądałem każdy wschód, były świetne kolory. Mam pytanko techniczne: czy w Grochalach jest jeden sklep,bo mogę nie do tego trafić i będzie ślepa kiszka 8-) .

#56 McPiv

McPiv
  • Lokalizacja:
    Węgrów / Warszawa

Napisano 13 grudzień 2008 - 14:48

toron27, ja po Bieszczadach miałem całe w błocie, ciepła woda i szmatka i złazi jak trzeba. Na koniec pasta, o ile są ze skóry i wyglądają jak nowe.
Nikon D80 | Nikkor 18-135 | Velbon DF-60 |

#57 Michał.Z

Michał.Z
  • Lokalizacja:
    Podlasie

Napisano 13 grudzień 2008 - 15:05

Ja startuje od siebie czyli z "za Buga" dzisiaj wieczorem, nocleg w Wawaie i rano wyruszam z Powiśla-mam wolne miejsca .
http://foto.nadjeziorkiem.eu/ Moja galeria, serdecznie zapraszam

http://nadjeziorkiem.eu/ Tu odpoczniesz i sfotografujesz dziką przyrodę

#58 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 grudzień 2008 - 15:26

Mam pytanko techniczne: czy w Grochalach jest jeden sklep,bo mogę nie do tego trafić i będzie ślepa kiszka

Na pewno go nie przegapisz, jadąc od Wawy pierwszy po lewej.
Ja tam zawsze w samochodzie na takie wyprawy wożę kalosze.

#59 toron27

toron27

Napisano 13 grudzień 2008 - 15:45

Ja tam zawsze w samochodzie na takie wyprawy wożę kalosze.


No właśnie kalosze, tylko nie zdążyłem sobie zafundować, bo tu w FP jestem od kilku dni, wcześniej samemu ciężko było się gdzieś wybrać, a tu nagle taka mobilizacja... :-D
Po prostu w kupie raźniej. Kilka razy będąc w sklepach myśliwsko-wędkarskich przymierzałem się do zakupu, ale teraz widzę, że będę musiał się zebrać w sobie, wziąć się w garść i takie tam inne :lol:
Po prostu zmobilizowaliście mnie za co serdeczne dzięki.

#60 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 13 grudzień 2008 - 16:34

Norbius to czekam jutro na ciebie - samochód poznasz - ma na szybie białą płachtę, dobrze robi na poranne skrobanie szronu. Będę przy autku kilka minut przed 6-tą...
<p>Nikon FX i Olympus m4/3





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych