Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

VI Warszawski mini plener Fotoprzyroda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 grudzień 2008 - 23:07

Witajcie ,

Ostatnio wstępnie umawialiśmy się na kolejny mini plener na weekend 13 - 14 grudnia.
Niby jeszcze sporo czasu, ale możnaby było już powoli zacząć planować swój czas, wybierać miejsca i ostatecznie się umawiać.

Co powiecie na taką propozycję :?:

P.S. Jeśli chodzi o mnie, mógłbym zarówno w sobotę jak i niedzielę, tylko kilka dni wcześniej musiałbym umówić się co do konkretnego dnia. Mam również kilka propozycji miejsc, ale o tym później, jak będą chętni ;-)

Pozdrawiam
Krzysiek

#2 McPiv

McPiv
  • Lokalizacja:
    Węgrów / Warszawa

Napisano 04 grudzień 2008 - 11:03

Jeśli byłaby to niedziela to prawdopodobnie będę w Warszawie i stawiłbym się na plenerku, Wszystko wyjaśni się bliżej terminu.
Nikon D80 | Nikkor 18-135 | Velbon DF-60 |

#3 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 grudzień 2008 - 13:39

Wstępnie się piszę ale nie mogę obiecać. Niby nie mam nic zaplanowanego ale może się nagle okazać w czwartek/piątek, że znowu coś sobie wymyślił inwestor i będę musiał usiąść na cały weekend i coś tam zaprojektować :evil:....budowa nie może stać :thumbsdown:

#4 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 grudzień 2008 - 22:28

Ja rzecz jasna też się wstępnie piszę, ale raczej też tylko na kilka godzin z rana.

#5 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 grudzień 2008 - 22:32

Aha...przypomniałem sobie że jest wtedy również rajd barbórki ....hmm...rano w plener a po południu na samochody? :mrgreen:
...ale w sumie to chyba wolę ciszę i naturę niż warkot silników i dziki podchmielony tłum :-P

#6 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 grudzień 2008 - 22:55

w strasznym niedoczasie jestem ostatnio i nie mam kiedy "forumować"....ale na zdjęcia się piszę, jak najbardziej. Sam nie wiem co bym wolała - moze być sobota, może być niedziela - ale też do max. 10.30 - 11.00.
Krzysztof proponuj miejsca....
Kto z Jelonek :mrgreen: - będę miał miejsca wolne w swoim autku...
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#7 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 grudzień 2008 - 23:25

Witajcie ,

Cieszę się, że wywołałem taki odzew :-D
Może jeszcze zbierze nas się więcej...jeszcze ponad tydzień..

Krzysztof proponuj miejsca....


...w takim razie chętnie zaproponuję; np. Sady nad Wisełką ( ok 2 km bliżej niż poprzednio ) a potem np. "zaległe" pola w okolicach rezerwatu "Żurawiowe" i sam rezerwat.
Można też przyjąć inną opcję i po Sadach przejechać parę kilometrów dalej nad Wisłę w okolicach np. Gniewniewic lub Wilkowa...

..ale na pewno Wasze propozycje będą równie ciekawe...mamy jeszcze czas, żeby sprecyzować miejsce, no i dzień ( sobota czy niedziela - a może oba? ;-) )

P.S. Mam jeszcze pewien chytry plan, który być może Was zachęci na cały dzień - około 150 km w stronę Białegostoku i skręt w lewo kilkanaście kilometrów za Zambrowem - pewnie się domyślicie, jaka jest ta propozycja ;-) , o tej porze roku można tam się dość swobodnie poruszać; może się skusicie ? ( w razie wątpliwosci kosztowych i logistycznych gwarantuję bezpłatny przejazd dla 4 osób ;-) )

Bądźmy w kontakcie na forum

Pozdrawiam
Krzysiek

#8 Tomek_K

Tomek_K
  • Użytkownik
  • 3087 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowieckie

Napisano 05 grudzień 2008 - 00:09

Niewykluczone ,że i ja bym się załapał.Będę śledził temat, w razie czego dysponuję 3 wolnymi miejscami.No i raczej poranne godziny, może być Sobota jak i Niedziela.

#9 toron27

toron27

Napisano 05 grudzień 2008 - 00:54

Też bym chętnie się wybrał, ale sytuacja w pracy się dziś mocno skomplikowała, pewnie będziemy przez osiem dni tyrać po 12h, żeby po świętach mieć wolne. Już mnie na samą myśl rzuca... Będę śledził rozwój tematu i jak z pracą się ułoży to jestem za

#10 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 grudzień 2008 - 07:07

Ja bym optował za sobotą bo w niedzielę zazwyczaj chcę się wyspać przed poniedziałkiem więc nie chce mi się z rana zrywać a sobotni wieczór to taki okres bardziej towarzyski i mogą być problemy z głową następnego dnia :mrgreen:

Miejsc nie znam więc zdaję się na wszelkie propozycje.

#11 McPiv

McPiv
  • Lokalizacja:
    Węgrów / Warszawa

Napisano 05 grudzień 2008 - 07:46

A jeśli sobota, to powiedzcie coś o godzinach. O któej rozpoczęcie, o której koniec? Jak czasowo było na poprzednim plenerku?
Nikon D80 | Nikkor 18-135 | Velbon DF-60 |

#12 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 grudzień 2008 - 07:57

Witajcie ,

McPiv, ostatnio umówiliśmy się na wschód, pora roku taka, że nie jest to jakaś tragedia ;-) ( o 7.00 na miejscu ) ... a koniec?...to już zależy tylko od nas..

sobotni wieczór to taki okres bardziej towarzyski i mogą być problemy z głową następnego dnia :mrgreen:


:mrgreen: ...ale świeże powietrze to jeden z lepszych sposobów na te ciężkie dolegliwości ;-)

Pozdrawiam
Krzysiek

#13 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 grudzień 2008 - 08:25

Proponuję przyjąć takie założenie co do miejsca - jeśli będzie pogoda można pokusić się o wschód Słońca to miejsce z takim potencjałem, jeśli nie to te Żurawiowe i spróbujemy natknąć się na łosia.

#14 McPiv

McPiv
  • Lokalizacja:
    Węgrów / Warszawa

Napisano 05 grudzień 2008 - 08:43

To ja będę wszystko robił, żeby być :-). Najwyżej wcześniej się zerwę.
Nikon D80 | Nikkor 18-135 | Velbon DF-60 |

#15 toron27

toron27

Napisano 05 grudzień 2008 - 12:17

jasny gwincik, a ja do pracy, choć powinienemmiećwolną sobotę. Niedziela pewnie też... :/ Mam nadzieję, że choć po świętach uda się gdzieś wyskoczyć.

#16 Cerberiusz

Cerberiusz
  • Lokalizacja:
    Otwock/Celestynów

Napisano 05 grudzień 2008 - 22:23

Ja też się chętnie pojawię. Ja postawiłbym na niedzielę, bo w sobotę po tygodniu tyrania w robocie trza w domu coś porobić. A co do miejsca to Narew jak dla mnie odpada za daleko. Inne miejsce - zdam się na bardziej obeznanych w temacie.
Pozdrawiam Cię [you]

www.mikolajleszczynski.pl

#17 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 grudzień 2008 - 08:35

też na Narew się nie piszę....będę miał wolne i w sobotę i w niedzielę, ale w sobotę nawet bardziej - przynajmniej tak to wygląda dzisiaj, więc co do dnia się dostosuję.
Co do miejsca - propozycja Roby'ego jest dla mnie OK. Teraz tylko czekać co przyniesie pogoda. Ma być pełnia więc może będziemy mieli trochę szczęścia....
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#18 zero8

zero8
  • Lokalizacja:
    Okolice Warszawy

Napisano 06 grudzień 2008 - 16:34

Kurde, zebym znow nie przegapil pleneru. Mi bardziej pasuje niedziela.
Dołączona grafikaikon Action 12x50

#19 toron27

toron27

Napisano 06 grudzień 2008 - 17:41

No to ja pewnie bym dołączył, oby pogoda nie była taka jak dziś. Zaraz idę do pracy (już drugi raz dzisiaj) , jak wrócę o 22 sprawdzę czy są jakieś ustalenia.

#20 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 grudzień 2008 - 00:03

Witajcie ,

Fajnie, że jest szansa na zebranie się nas w tak sporej grupie :-D

Jako "prowodyr zamieszania" proponuję poczekać do np do jutra wieczór, wtedy zrobię podsumowanie, kto w jaki dzień mógłby być i w jakich godzinach. Potem w tygodniu będziemy mogli powoli się domawiać.

W temacie miejsca rozumiem, że propozycja , którą uściślił Roby wszystkim Wam odpowiada i się podoba ?
Mielibyśmy już dograne miejsce...dla przypomnienia...

...wschód nad Wisłą w okolicach Sadów, potem dwa warianty ;
albo "Żurawiowe: lub parę kilometrów dalej ponownie nad Wisłą - wszystko zależne od pogody... ;-) ,
jeśli tak, to w tygodniu określilibyśmy szczegółowe miejsce spotkania i dojazd.

Pozdrawiam
Krzysiek





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych