Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Kampinoski Park Narodowy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2621 odpowiedzi w tym temacie

#61 Norbius

Norbius
  • Użytkownik
  • 2121 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 styczeń 2009 - 20:48

KszysiekG - na 52 i 53 chyba całkowicie się pogubiłeś :-) . Bardzo razi mnie nieostrość tylnego planu - bardziej widziałbym tu minimum f=8. Mimo wszystko ta trawa na pierwszym planie tworzy fajny klimat. Na 54 już dużo lepiej.

Roby - dobra seria. Nie mogę się zdecydować między 55 a 56 - ale chyba to drugie (rozprasza mnie tylko ta kępa na pierwszym planie w LD).

#62 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 03 styczeń 2009 - 21:29

a mnie podoba się jednak 55 , nasłabiej wypada 57, ze względu na cięcie w połowie brzozy na pierwszym planie

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#63 kuba1984

kuba1984
  • Użytkownik
  • 149 postów
  • Lokalizacja:
    Września

Napisano 04 styczeń 2009 - 22:00

Mnie 56 najbardziej się podoba

#64 sebacyw

sebacyw
  • Użytkownik
  • 512 postów
  • Lokalizacja:
    Bydgoszcz

Napisano 04 styczeń 2009 - 22:21

Roby, wszystkie świetne, ale mz 55 najbardziej przypadł mi do gustu :)

#65 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 05 styczeń 2009 - 08:43

Dzięki za komentarze - to jeszcze jedna seria. W zasadzie kadry bez specjalnej historii, no ale nie zawsze sie ma taki ładny szron i takie mile światełko :-)

58.

Dołączona grafika

59.

Dołączona grafika

60.

Dołączona grafika



#66 sebacyw

sebacyw
  • Użytkownik
  • 512 postów
  • Lokalizacja:
    Bydgoszcz

Napisano 05 styczeń 2009 - 14:36

Na 60 dość ciekawa perspektywa, a dwa poprzednie mają bardzo spokojny klimacik :)
pzdr

#67 michal_w

michal_w
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • Lokalizacja:
    inąd

Napisano 07 styczeń 2009 - 16:31

Kanał Łasica w Górkach
61.
Dołączona grafika
pozdrawiam, Michał ______________ NIKON | CANON ______________

#68 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 07 styczeń 2009 - 22:29

wyróznię 58 i 61, bardzo dobre kadry . Ostatnio bardzo fajne światełko na wszystkich fotach.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#69 sebacyw

sebacyw
  • Użytkownik
  • 512 postów
  • Lokalizacja:
    Bydgoszcz

Napisano 08 styczeń 2009 - 09:27

61. bardzo dobre kadrowo, no i tak jak wspomniała Qelka, światełko miodne, do tego jest mocny punkt kompozycji na Twoim zdjęciu michal_w, :)

#70 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 styczeń 2009 - 11:27

61 ładne, ładne i jaka sympatyczna rodzinka 2+1 :mrgreen:

#71 marcja

marcja
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 styczeń 2009 - 17:08

Roby, KszysiekG, widzę że 'moje' kampinoskie tereny odwiedzacie, ta stogowa łąka i mostek z 45. to dwa kroki od mojego domu ;-) aż dziwne że się w terenie nie spotkaliśmy...

to też coś z tych terenów wrzucę ;-)

62
Dołączona grafika

63
Dołączona grafika


pozdrawiam
Asia :mrgreen:

#72 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 styczeń 2009 - 20:34

to dwa kroki od mojego domu ;-) aż dziwne że się w terenie nie spotkaliśmy...

Następnym razem zapukamy i wyciągniemy w teren ;-)
Oba Twoje kadry bardzo ładne, 62 ta mgiełka, promienie - miodzio, 63 to światełko, te wiosenne kwiaty i całkiem sympatyczny kadr :-)

#73 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 styczeń 2009 - 21:31

marcja, 63 jest piękne... fantastyczne, ciepłe światło - podoba tez mi się kadr - taka ramka z drzewie z kwiatkami i ładnie rozmyte tło...

:ninja:


#74 michal_w

michal_w
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • Lokalizacja:
    inąd

Napisano 09 styczeń 2009 - 09:08

obydwa swietne
ciezko wybrac kotre lepsze, bo kazde ma swoj klimat.
kadrowo rowniez bardzo dobre
mocno zazdroszcze tak dobrej miejscowki na zamieszkanie i fotografowanie :)
pozdrawiam, Michał ______________ NIKON | CANON ______________

#75 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 09 styczeń 2009 - 10:04

oba kadry bardzo dobre i to światełko tylko pozazdrościć, wybieram jednak 62 ze względu na przebijające promienie i lekką mgiełkę w tle.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#76 marcja

marcja
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 styczeń 2009 - 13:12

Roby, może się kiedyś w terenie spotkamy, będę jutro ;-)
co jakiś czas widzę że się ktoś po kwadracie przemieszcza ale wolę się oddalić, ostatnio panowie z bronią się często kręcą niekoniecznie legalnie i ich psy mnie pogoniły :-/ kiedyś mało kto się tam zapuszczał...a teraz crossowcy i panowie na quadach łąki i lasy nam rozjeżdżają, w kominiarkach bez tablic, sorki że tu takie wywody uskuteczniam ale trochę mnie to martwi :-|

michal_w, mieszkam w Warszawie na co dzień, ale staram się jak najczęściej bywać w Puszczy :-)


miło mi że się podoba :-)

pozdrawiam, Asia

#77 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 14 styczeń 2009 - 20:01

Witajcie ,

Ale dużo ładnych zdjęć się ostatnio pojawiło :-P

Szczególnie podobają mi się kadry 55 i 58 Roby'ego, ładnie pokazany szron;
Bardzo dobry jest kadr 61 Michala_w, fajna sytuacja, rzadko widziałem łabędzie na Łasicy..
Piękne są również obydwa zdjęcia Marcji, mi szczególnie podoba się 63; kadr, światło, rozmyte tło..ogólnie świetne :bow:


Roby, co jakiś czas widzę że się ktoś po kwadracie przemieszcza ale wolę się oddalić, ostatnio panowie z bronią się często kręcą niekoniecznie legalnie i ich psy mnie pogoniły :-/ kiedyś mało kto się tam zapuszczał...a teraz crossowcy i panowie na quadach łąki i lasy nam rozjeżdżają, w kominiarkach bez tablic, sorki że tu takie wywody uskuteczniam ale trochę mnie to martwi :-|


Marcja, pozazdrościć tak częstego bywania w tych cudnych okolicach...
w temacie Panów z bronią na jesieni znalazłem w okolicy 3 "lewe" ambony, w listopadzie rozmawiałem z miejscowymi mieszkańcami, nawet przestrzegali, żeby uważać kręcąc się tam samemu, mówili, że mają najazd myśliwych (ciekawe, co na to KPN, kiedyś zresztą dzwoniłem do parku jak zauważyłem w puszczy - w rezerwacie! - człowieka z bronią na "dzikiej" ambonie; był tak pewny siebie, że wjechał tam Pajero , na mój telefon zero odzewu, sam trochę się bałem podchodzić, ale spotkałem wtedy drugą osobę; razem podeszliśmy, gość był mocno agresywny, ale wizyta dała skutek, zaraz odjechał ) ,cóż takie życie, a Panowie quadowcy i motocrossowcy śmigają np po rezerwacie Żurawiowe, parę razy już musiałem ekspresowo schodzić ze ścieżki,ale co zrobić?

Tak czy tak okolice są przepiękne...poniżej tamtejszy zachód z poniedziałku

64

Dołączona grafika

...i dwa inne zdjęcia z wczoraj z okolic Truskawia

65 przemijanie

Dołączona grafika

66 kampinoskie trawy

Dołączona grafika

Pozdrawiam
Krzysiek

#78 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 14 styczeń 2009 - 20:12

KrzysiekG, ładne kadry, piękne światło. Szkoda troszkę za ciemnego dołu na 64, ale i tak ładnie.
Quadowcy i ci na motocrossach to niestety przykra sprawa szkoda że władze parku nic z tym nie robia.

#79 max

max
  • Lokalizacja:
    Tychy

Napisano 15 styczeń 2009 - 17:39

KrzysiekG, przyjemna seria, 64. ciekwie skadrowane, stogi siana na właściwych miejscach i jeszcze to słonko :shock: bardzo fajny, przemyślany kadr, 65. ładne zdjęcie i trafny tytuł ;-) 66. piękne kolorystyczne, troszeńke razi mz to drzewo dominujące na lasem w dali z prawej strony, za blisko krawędzi, ale to szczególik, ładna seria :clap:

#80 sebacyw

sebacyw
  • Użytkownik
  • 512 postów
  • Lokalizacja:
    Bydgoszcz

Napisano 15 styczeń 2009 - 20:45

64 bardzo ciekawe, ładny kadr i dobre kolorki, a zachód nastrojowy :)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych