Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Yellowstone National Park.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Felan

Felan
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • Lokalizacja:
    wieje wiatr ?

Napisano 11 listopad 2008 - 16:58

:clap: świetna relacja, miło się czyta i ogląda,na żywo z pewnością jest tam cudownie. Szczerze -to jestem zaskoczona , że amerykanie potrafili zachować pierwotny charakter parku przez tyle lat... :er:

#22 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 listopad 2008 - 19:52

Szczerze -to jestem zaskoczona , że amerykanie potrafili zachować pierwotny charakter parku przez tyle lat... :er:

Powiem Ci że też mnie to zdziwiło, ale tak naprawdę to w Stanach jest tyle dzikich miejsc ile w Europie się nie znajdzie. Mieszka tam 300 mln. ludzi ale chyba z 80% w dużych miastach. Sa takie pustkowia że u nas nigdzie ich się nie znajdzie. Środkowy zachód jest naprawdę dziki, taki Wyoming w którym leży ten park jest wielkości 2/3 Polski, a mieszka tam 500 tys. ludzi, mniej niż w Poznaniu.

#23 Quechua

Quechua
  • Użytkownik
  • 411 postów
  • Lokalizacja:
    Wrocław

Napisano 20 listopad 2008 - 21:49

Super lektura, można czytać bez końca :) Jakbyś planował jeszcze jakiś wyjazd - informuj ;)

 

 

6d + 24-105 4 L + 85mm 1.8 + 40MM F/2.8 + 50d + 055XPROB + 804RC2
 


www.przemekbicki.pl


#24 dareq23chic

dareq23chic
  • Małomówny
  • 9 postów
  • Lokalizacja:
    Tarnów/Chicago

Napisano 25 listopad 2008 - 04:07

Podziwiam Cię za chęci oraz wysiłek jaki włożyłeś w przygotowanie tego artykułu. Naprawde jest niezły! Świetna lektura!


Park Yellowstone to naprawde cudowne i bardzo wyjątkowe miejsce!!!
Wiem co pisze bo tak jak i Ty miałem okazje tam być i widzieć to wszystko na własne oczy (z wyjątkiem miśka którego niestety nie udało mi się spotkać :-( ). Po powrocie też chodził mi po głowie taki pomysł, żeby zrobić opisówkę tego wszystkiego i udokumentować to fotkami. Niestety nic z tego nie wyszło bo jestem strasznym leniuchem i nie lubie przesiadywać zbyt długo przed komputerem :-P

Jeszcze raz GRATULUJE !!!

Ps. w Yosemite też jest pięknie, ale niestety tak jak już Ktoś wyżej napisał brak tam tych wszystkich zwierzaków które nie odczuwają dużego lęku przed człowiekiem. ;-)

dareq20


#25 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 25 listopad 2008 - 08:33

Emas69, dareq23chic, cieszę sie że się nie zanudziliście czytając ten artykulik :mrgreen:

#26 sebacyw

sebacyw
  • Użytkownik
  • 512 postów
  • Lokalizacja:
    Bydgoszcz

Napisano 26 styczeń 2009 - 23:49

Roby, wielkie brawa dla Ciebie za tak wyczerpujący i ciekawy artykuł :clap:
Przeczytałem go z wielką przyjemnością, a miejsce to jest na prawdę bardzo wyjątkowe i nie ukrywam, że osobiście też chciałbym tam kiedyś zawitać :-)
Pozdrawiam

#27 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 styczeń 2010 - 13:56

Fotosik zjadł mi większość zdjęć, wgrałem je na nowo, zatem znowu można oglądać Yellowstone :-)

#28 sasic (Rafał)

sasic
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • Lokalizacja:
    Żywiec

Napisano 06 luty 2010 - 22:00

Powoli przeglądam to Forum ..., czytałem z wypiekami na twarzy... szkoda, że Karol May nie mógł użyć tych zdjęć do swych książek...
:bow:

#29 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 luty 2010 - 23:01

sasic, dzięki, cieszę się że się spodobało :-)

#30 stary

stary
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 09 luty 2010 - 15:47

Roby - świetna relacja, wymarzone miejsce.
Zastanawia mnie jak się tam dostać (pomijając kwestię kasy)? Jak otrzymać wizę (kilka razy próbowałem)? Jak Tobie się to udało?
Dziurawe pudełka, szkło, rurki.

#31 Eddie

Eddie
  • Lokalizacja:
    Bieruń

Napisano 09 luty 2010 - 18:25

Roby, Hmm byłeś trzy razy.... nic tylko organizować jakiś plener FP. Przewodnik znający teren już jest, tylko ekipa i idziemy w teren...

Super wątek, gratuluje i trochę zazdroszczę.

Pozdrawiam

#32 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 luty 2010 - 08:20

stary, Eddie dzięki.
stary co do wizy to naprawdę trudno powiedzieć wg jakich zasad oni ją przyznają, ja dostałem bez żadnej rozmowy. Od razu jak wszedłem w ambasadzie do tego pomieszczenia gdzie odbywa się rozmowa z konsulami wyczytano moje nazwisko i kilka innych z prośbą byśmy podeszli do jednego z okienek, a tam pani bez innych formalności się nas spytała jak chcemy odebrać paszporty z wizami - osobiście czy kurierem. I tyle było załatwiania. Myślę że w moim przypadku akurat zadziałało to, że wtedy pracowałem w pewnej instytucji zaufania publicznego na odpowiedzialnym stanowisku (o ile inne stanowiska były mniej odpowiedzialne ;-)) i tak to na nich wpłynęło :-).

#33 moby dick

moby dick
  • Lokalizacja:
    Zręcin k/Krosna

Napisano 10 luty 2010 - 09:18

Skoro jesteśmy przy tych nieszczęsnych wizach, ja trafiłem w okienku na wędkarza (amerykanina) i rozmowa bardzo szybko z tematu wizy zeszła na ryby, przynęty, tecyhniki i inne pierdoły.... Nie leciałem wtedy na ryby, moim celem było Las Vegas, po wizę stawiłem się w czwartek a samolot miałem w sobotę :shock: , ku mojemu szczeremu zdziwieniu, otrzymałem wizę i odebrałem ją następnego dnia. Miałem po prostu szczęście trafić na pokrewną duszę. Moja żona twierdzi, że ze mnie taki fuksiarz jest po prostu i tyle. Tak na marginesie, więcej kłopotów miałem z wizą rosyjską...
Canon 7D; C 400/5.6 L; Benro gh-2; Patrol GR

#34 stary

stary
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 10 luty 2010 - 21:18

Roby, Moby Dick - farciarzo-fuksiarze, słowo daję !! :-D
Dziurawe pudełka, szkło, rurki.

#35 kondzio

kondzio
  • Małomówny
  • 22 postów
  • Lokalizacja:
    Żmigród

Napisano 24 luty 2011 - 21:58

Hej!Super artykuł!Jakbyś się jeszcze wybierał to zamawiam autograf od Yogi'ego i
Boo-boo. :mrgreen:
a200 200mm 500mm

#36 Izochietka

Izochietka
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 22:06

@Roby czy jest szansa abyś w miarę wolnego czasu powrzucał raz jeszcze fotki bo z chęcią zobaczyłabym relację ale linki do zdjęć wygasły :(



#37 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 29 marzec 2017 - 19:14

@Izochietka tak, nawet myślałem o tym jakiś czas temu.



#38 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • Wiek: 60
  • Lokalizacja:
    Brwinów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:05

Dopisuję się do prośby Izochietki

-- M.



#39 Izochietka

Izochietka
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 12:34

@Roby jak tam aktualizacja  ? :D



#40 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 23 kwiecień 2017 - 09:39


jak tam aktualizacja ?

No jeszcze nie mam czasu na to, ale zdjęcia będą.







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych