Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

morav- buduje czatownie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 07 październik 2008 - 18:39

A ja nie bo mam N :lol:
Wojtek

#62 fototom

fototom
  • Małomówny
  • 33 postów
  • Lokalizacja:
    solec kujawski

Napisano 07 październik 2008 - 19:48

ja dzis zakupilem n70-210 f4 za to lepsze niz sigma -70-300, ale ja u was dawno nie bylem:), ale znow wrzucilem do ulubinych, wczoraj postawilem 3cia juz czatownie, bo pierwsza mi zniszczyli druga powodz zabrala ;/, bylem dzis rano ale nic nie bylo, niewiem czego sie spodziewalem, za to wyczailem znow baze zimorodkow, moze jutro w koncu cos upoluje, witam wszystkich tak wogole i pozdrawiam cieplo:)
system nikon

#63 bydz

bydz
  • Małomówny
  • 44 postów

Napisano 07 październik 2008 - 20:08

70-200 + TC to niestety mało mm, szkło fajne ale do reporterki a nie na ptaszki:)

#64 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 07 październik 2008 - 20:16

bydz, TC 2x, zawsze to jakieś rozwiązanie.

#65 Tomek Wyszyński

Tomek Wyszyński
  • Użytkownik
  • 196 postów
  • Wiek: 42
  • Lokalizacja:
    śląsk

Napisano 10 październik 2008 - 19:16

Moim problemem jest jedynie posiadane szkło 70-200 2,8L z TC1,4 ale damy rade.


Spokojnie dasz radę ;-) Musisz tylko dobrze przemyśleć swoje nęcisko. W odpowiedniej odległości od budy umieść patyki no i oczywiście mięcho. Szczególną uwagę zwróć na tło! Powodzenia :-)
********** Powiedziały krety: "Ludzie są ciemni, potrzebne im światło!" :-P Nikon + szkła + statyw :mrgreen: ************ Jak kto chce to niech zerknie : http://tomaszwyszynski.manifo.com/ :aaa_uf: :arow: http://www.zpfp.slask.pl/

#66 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów
  • Lokalizacja:
    Snowidowo

Napisano 02 styczeń 2009 - 00:13

Mi juz lesniczy czatownie usunął z lasu bo mu nie pasowało miejsce... i zmieniłem nieco strategię... buduje czatownie na skraju lasu , czyli na polu- czyli u rolnika-więc nie muszę się prosić jakiemuś zadufanemu gościowi ani pisać żadnych podań-tylko idę do sąsiada, pytam-nigdy nie omawia i buduje czatownie 1m od sciany lasu! ot gotowe!
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#67 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 02 styczeń 2009 - 09:06

Mógłbyś jednak tego niezadufanego rolnika poprosić o zgodę... Tak jak mogłeś i powinieneś był zapytać leśniczego.
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#68 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów
  • Lokalizacja:
    Snowidowo

Napisano 02 styczeń 2009 - 13:15

no prosiłem... i sie zgodził bez żadnych pism i niczego..... (dzięki tomek_80) Troche do szkoły się nie chodziło i wychodzą takie byki!!
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#69 tomek_80 (Tomasz)

tomek_80
  • Użytkownik
  • 210 postów
  • Wiek: 43
  • Lokalizacja:
    warmińsko-mazurskie

Napisano 02 styczeń 2009 - 14:13

rzadnych pisem

:shock: Znajdziesz tu błędy i poprawisz sam?


Nie ma sprawy ;-)
Tomek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych