Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Drobna sugestia dla administracji


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
87 odpowiedzi w tym temacie

#1 Monika

Monika

Napisano 02 listopad 2007 - 09:17

Mili Panowie. Przeglądając różne wątki forum zauważyłam, że częśc nowych użytkowników na "dzień dobry" od razu zamieszcza zdjęcia w jakimś konkretnym temacie, wcześniej witając się w stylu "witam, jest tu nowy...Zamieszczam teraz swoje zdjęcie..." Sama zrobiłam dokładnie to samo. Dopiero długo później natrafiłam na temat dotyczący przywitań, nie wspomnę już o regulaminie. Są to przecież bardzo ważne tematy, ale jakoś tak "głęboko schowane", że początkujący nie zawsze do nich dociera. Może byłaby możliwość przenieść te tematy i zamieścić je obok tematów dotyczących instrukcji (jakże pomocnych :bow: ) zamieszczania zdjęć na forum. Przynajmniej regulamin... Wtedy taki nowy użytkownik wchodzący w dział fauna/flora u góry stronki widziłby to co najważniejsze.
Jest to tylko taka moja propozycja, wcale nie uważam, by była najmądrzejsza na świecie ;-)

Samo forum bardzo mi się podoba. Daje obraz w jak różny sposób różni ludzie postrzegają otoczający nas świat, a to, że nie wszystkim dobrze to wychodzi... coż szkolą się jak mogą i na ile pozwala im czas i warunki pogodowe :mrgreen: (mówię o sobie)

Wszystkiego najlepszego życzę Panom i wszystkim forumowiczom :beer:

#2 nebari

nebari

Napisano 02 listopad 2007 - 09:39

a może przy pierwszym logu od razu przekierowanie na regulamin (nawet z możliwością wyjścia z postu po odznaczeniu że zapoznał się i zrozumiał), a jak nie na regulamin to przynajmniej do postu gdzie się może przywitać i gdzie dostanie odpowiednie wskazówki. Fakt że dział powitań jest głęboko schowany i sam trafiłem na niego przez przypadek i po jakimś czasie - ale to tylko taka wzmianka do sugestii Moniki

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#3 brzeziu

brzeziu
  • Użytkownik
  • 704 postów

Napisano 02 listopad 2007 - 09:58

przy pierwszym logu od razu przekierowanie na regulamin (nawet z możliwością wyjścia z postu po odznaczeniu że zapoznał się i zrozumiał)


Dobre dobre :-D
Całkiem dobry pomysł nebari
:thumbsup:
C30D/BG-E2n*EF-S10-22F3,5-4,5*EF/50F1,4*EF100F2,8*430EX*M055x pro cdn
www.brzeziu.selia.pl

#4 Dunadan

Dunadan

Napisano 02 listopad 2007 - 10:03

Znaczy się przykleić w każdym dziale... no chyba dobry pomysł, ale to już admini muszą zrobić ;-)

:ninja:


#5 nebari

nebari

Napisano 02 listopad 2007 - 13:11

cieszę się, że się podoba ale jak by się to jeszcze chciało sprawdzić w praktyce to dopiero byłby sukces

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#6 Dunadan

Dunadan

Napisano 02 listopad 2007 - 13:42

nebari, musimy poczekać na Qgito albo Morava...

:ninja:


#7 nebari

nebari

Napisano 02 listopad 2007 - 13:43

:thumbsup:

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#8 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 02 listopad 2007 - 17:15

Monika, Popieram twój pomysł, bardzo trafne spostrzeżenie.

#9 Monika

Monika

Napisano 02 listopad 2007 - 17:19

Wielkie dzięki Panowie. Nawet nie przypuszczałam, że temat spotka się z taką odezwą :)

#10 morav

morav

Napisano 02 listopad 2007 - 20:31

Przy rejestracji powinien pojawiać się regulamin, tylko trzeba będzie zdjąć szybką rejestracje ze strony głównej.
Przywitania się przyklei.

#11 Monika

Monika

Napisano 02 listopad 2007 - 20:58

Cieszę się, że pomysł spotkał się z aprobatą. Dziękuję :-D Czas pokaże, czy będzie to dobre rozwiązanie ;-)

#12 Dunadan

Dunadan

Napisano 03 listopad 2007 - 14:23

Monika, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z waszej strony... HMM, zróbmy ten temat ogólnym dla tego typu sugestii. Jak coś wam się nie podoba, coś byście chcieli zmienić dodać itp walcie tu ;-)

:ninja:


#13 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 03 listopad 2007 - 15:17

Dunadan, Wszystko nam się podoba, ale forum jak dobry samochód wymaga od czasu do czasu polerowania. :mrgreen:

Rezygnacja z szybkiej rejestracji jest moim zdaniem dobrym posunięciem, może nie będzie przypadkowych graczy na tym boisku :mrgreen: choć i tak jest bardzo spokojnie.

#14 Monika

Monika

Napisano 03 listopad 2007 - 15:34

esteśmy otwarci na wszelkie propozycje z waszej strony


To bardzo miłe :-D

zróbmy ten temat ogólnym dla tego typu sugestii


Jak najbardziej jestem za (choć na razie wyczerpałam swój limit :-P )

#15 trzyipół

trzyipół

Napisano 10 listopad 2007 - 13:58

Myślę, że mogę się podpiąć ze swoim pytaniem ew. sugestią. Otóż mam pytanie, czy jest możliwe "przefiltrowanie" forum pod kątem użytkownika, tak aby w odpowiedzi pokazały się tylko wypowiedzi/zdjęcia tej osoby? Chodzi mi konkretnie o to, żeby np sprawdzić swoje zdjęcia, żeby nie wkleić dwukrotnie tego samego, albo obejrzeć zdjęcia tylko jednej osoby, która mnie jakoś szczególnie zainteresowała :)

Pozdrawiam

#16 chemik

chemik

Napisano 10 listopad 2007 - 14:23

To już jest mozliwe do wykonania.
Klikasz na Użytkownicy, nastepnie wybrany przez ciebie. Tam np. Znajdź wszystkie posty... Wyświetlą ci się wszystkie posty danego użytkownika.
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#17 Roby

Roby

Napisano 10 listopad 2007 - 14:32

Możesz ew. pod wypowiedzią każdego użytkownika wejść w zakładkę 'profil', a w profilu danego użytkownika jak pisze Chemik w 'znajdź wszystkie posty danego użytkownika'.

#18 trzyipół

trzyipół

Napisano 10 listopad 2007 - 14:40

Ooooo, bardzo dziękuję - co prawda dotarłam do Użytkowników i nawet wpisałam nicka, ale utknęłam na wynikach jakie wtedy otrzymałam :-) Jeszcze raz dziękuję za podpowiedź :-D

#19 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 listopad 2007 - 15:24

Roby, ale t u nas nie działa, przynajmniej nie wiem jak to zrobić - na KKM często z tego korzystam ale tu nie mogę...

:ninja:


#20 Roby

Roby

Napisano 10 listopad 2007 - 20:10

t u nas nie działa, przynajmniej nie wiem jak to zrobić

Ale co nie działa - wejscie w profil uzytkownika z zakladki 'profil' pod postem? Mi to dziala.