Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Szczecin i okolice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#81 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 17:21

OK, poproszę od was numer telefonów kom. na pw ;-) Trzeba się zgadać gdzie i o której się spotykamy. Ja będę samochodem z dwoma conajmniej osobami.

:ninja:


#82 piotrek72t

piotrek72t
  • Użytkownik
  • 763 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 03 luty 2009 - 18:26

Jesli ktos ma wolne miejsce w aucie ze Szczecina to prosze tylko o sygnał ;)
Piotr Talarczyk Canon 5D II + optyka Canon

#83 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 19:46

O, no i nieźle ;-) będzie fajna grupka :-) Tylko się trzeba zdecydować co do czasu i spotkania. Ja proponuje jakieś wczesne godziny coby dnia nie tracić.

Niestety zapowiada się bardzo kiepska pogoda :-/

:ninja:


#84 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 03 luty 2009 - 19:48

Ja niestety odpadam tym razem. Jesteśmy w trakcie zmiany auta. Sprzęt spakowany do sprzedaży więc też nie chcę go już ciągać. Mam nadzieję, że wkróce jednak będziemy mieli okazję sie spotkac i poznać.

Udanych łowów życzę.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#85 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 19:51

Qelka, szkoda... trzeba będzzie jeszcze kiedyś wykoncypować jakiś nadmorski plener :-)

:ninja:


#86 skubi

skubi
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 03 luty 2009 - 20:36

Nadmorski plener może być HITEM :)) potrzebne tylko jakieś interesujące miejsce.... może po stronie niemieckiej???? tam jest sporo urokliwych miasteczek :)) nasi niemieccy Koledzy mogliby nam je pokazać .... w ramach rewanżu za przyszłosobotnie spotkanie :))
SONY ALFA 350 :)

#87 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 20:40

skubi, ty się skoncentruj na tegotygodniowym wypadzie najpierw :-P bo na razie nie mam co powiedzieć kolegom :D tj. kiedy jedziemy? i gdzie się spotykamy?... w sumie to jeszcze trzeba na kolegę szycho poczekać.

Co do Niemieckiej strony - najlepiej to by chyba na Rugię skoczyć, zwłaszcza w okresie jesiennym. Ale to jest kawałek drogi ze Szczecina. Ode mnie zresztą też.

:ninja:


#88 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 03 luty 2009 - 20:42

e tam , następnym razem zapraszam w moje okolice. Można skoczyć , hm moglibyśmy rozeznać fajne rozlewisko. Są tam bieli, błotniaki i kuuuupa innych ptaków a jak się zrobi cieplej jakis kilkadniowy wypad :-D nad morze też można się przejechać, wolę rejony zalewu szczecińskiego od strony wolińskiej. Po co zjeżdzać niemiecka strone jak u nas takie bogate tereny.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#89 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 20:45

Qelka, w sumie to masz rację... byłam w tym roku na Wolinie - są tam piękne miejsca! np. znam genialne jeziorko tuż przy głównej drodze "wschód-zachód". Nad Zalewem nie byłęm ale w okresie wiosennym musi być ciekawie ;-)

Ale klify to u nas jednak marne :hihi:

:ninja:


#90 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 03 luty 2009 - 20:48

http://pl.wikipedia....zioro_Turkusowe

pewnie o tym mówisz

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#91 skubi

skubi
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 03 luty 2009 - 21:06

Była mowa o terenach na południe od Gryfina.... czy to nadal aktualne??
SONY ALFA 350 :)

#92 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 21:11

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Turkusowe

pewnie o tym mówisz

Ogólnie to mam na myśli jeziora pomiędzy Kołczewem a Wisełką - są urocze, zwłaszcza to jeziorko przez Wisełką ( od strony zachodniej ) - jest macipeńkie ale za to bardzo ładne. No i są tam ziomorodki i kaczeńce..


skubi, raczej na południe od Krajnika Dolnego - wróć się wstecz kilka stron, Szycho pokazywał mapkę.

:ninja:


#93 skubi

skubi
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 03 luty 2009 - 21:37

ok.... właśnie oglądam Google Earth... a tam całkiem ciekawie wygląda Zatoń :)) kilka zdjęć całkiem interesujacych.... może tam zajrzymy.... ???
SONY ALFA 350 :)

#94 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 21:50

skubi, mając samochody jesteśmy w sumie wolni. Chciałbym jeszcze poczekać na Szycho, mam nadzieje że się wkrótce odezwie ;-)

:ninja:


#95 skubi

skubi
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 03 luty 2009 - 22:02

Ok.... powiedz mi tylko, planujemy wyjazd na cały dzień, czy na kilka godzin porannych...
SONY ALFA 350 :)

#96 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 luty 2009 - 22:07

skubi, raczej na cały dzień... jak będziesz swoim samochodem to oczywiście jak chcesz :D zresztą... to ile tam będziemy będzie zależało od warunków. Ale sobotę każdy ma chyba całą wolną więc można sobie pofolgować ;-)

:ninja:


#97 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 04 luty 2009 - 15:16

... w sumie to jeszcze trzeba na kolegę szycho poczekać.

Obecny ;-)
Trochę mnie nie było. Oddawałem się narciarskim uciechom :mrgreen:
Co do wypadu to jestem jak najbardziej za. Jadę z południa zachodniopomorskiego [Myślibórz]. Miejsce w samochodzie się znajdzie dla dwóch/trzech osób, które dotrą PKP do Chojny.
Odświeżam listę:
- Dunadan
- Szycho + Kate
- Skubi
- Monastor
- piotrek72t


#98 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 04 luty 2009 - 18:45

szycho, o której musiałbym być w tej Chojnie?

#99 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 04 luty 2009 - 18:45

szycho, to napisz jeszcze gdzie spotykamy ( tj. gdzie mam czekać na was ja i moi koledzy z Niemiec ) i o której godzinie - tak jak napisałem proponuję wczesne ranne godziny ok 8.

:ninja:


#100 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 05 luty 2009 - 14:24

Ok, to tak na szybko bo muszę lecieć...

szycho, to napisz jeszcze gdzie spotykamy ( tj. gdzie mam czekać na was ja i moi koledzy z Niemiec ) i o której godzinie - tak jak napisałem proponuję wczesne ranne godziny ok 8.

Godziny ranne ok. Myślę, że dobrym punktem na spotkanie jest punkt A na drodze Krajnik Dolny-Chojna.

Dołączona grafika

Tak sobie pomyślałem, że można się przemieszczać w kierunku punktu B.
Polecam GoogleEarth. Cała trasa dość wyraźna i nawet zdjęcia poglądowe są.

szycho, o której musiałbym być w tej Chojnie?

Jeśli koło 8 mamy zacząć, to na szybko sprawdziłem i o 6.12 masz pociąg ze Szczecina na Kostrzyń. W Chojnie jesteś o 7.35 [+/- PKP]. Tam ciebie zawijamy = kogoś kto pojawi się z tobą

Dołączona grafika

Plan jest, teraz trzeba go zrealizować :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych