Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Szczecin i okolice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#61 skubi

skubi
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 25 styczeń 2009 - 20:57

No to jest Nas trzech:

- Dunadan
- Szycho
- Skubi

termin 7 luty :)
SONY ALFA 350 :)

#62 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 26 styczeń 2009 - 15:31

- Dunadan
- Szycho + Kate
- Skubi

termin ok

#63 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 styczeń 2009 - 16:32

Już jest na 4-ka ;)
Ale chyba więcej osób wyrażało chęć parę dni temu ;-) Qelka? Monastor?... jeszcze ktoś?

Aha, będąc samochodem mamy możliwośc skoczyć do Niemców bo po ich stronie jest Park Narodowy ;-) tak czy inaczej zapowiada się fajny plenerek :D Zaraz napiszę maila do znajomych Niemców.

:ninja:


#64 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 26 styczeń 2009 - 17:01

no tak ja z chęcią, ale ....

rozchorowało mi się dziecko a teren gdzie ma być plener to dla mnie dobre 2 godziny jazdy. Narazie się nie wpisuję choć Was obserwuję :lol:

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#65 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 26 styczeń 2009 - 17:06

Qelka, jeszcze w niemal 2 tygodnie, pomyśl o tym ;-)

:ninja:


#66 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 26 styczeń 2009 - 17:08

myślę, myślę :-> mam cichą nadzieję, że się dopiszę ;-)

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#67 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 27 styczeń 2009 - 11:17

Już jest na 4-ka ;)
Ale chyba więcej osób wyrażało chęć parę dni temu ;-) Qelka? Monastor?... jeszcze ktoś?

Aha, będąc samochodem mamy możliwośc skoczyć do Niemców bo po ich stronie jest Park Narodowy ;-) tak czy inaczej zapowiada się fajny plenerek :D Zaraz napiszę maila do znajomych Niemców.

To byłoby wydarzenie takie bardzo międzynarodowe ;-) Mam nadzieję, że jeszcze się załapiemy na zatory na Odrze.

piotrek72t, Monastor, jacula, cobrettti a wy co? Nie macie ochoty na spotkanko?

EDIT: No to może jeszcze ktoś z okolic Gorzowa by dołączył? Wcale tak daleko nie jest ;-)

#68 piotrek72t

piotrek72t
  • Użytkownik
  • 763 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 27 styczeń 2009 - 15:02

U mnie póki co tzw "szpital" w domu, więc ile stan zdrowia pozwoli to z chęcią, ale nie chcę z góry składać obietnic, z których mogę się nie wywiązać, ...ale z drógiej strony trzymajcie jeśli można prosić jakieś wolne miejsce w aucie ;)
Piotr Talarczyk Canon 5D II + optyka Canon

#69 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 27 styczeń 2009 - 23:04

Macie, tylko się jutro dowiecie kiedy ewentualne poprawki egzaminów. Jeśli tylko terminy pozwolą to 7-mego chętnie się z Wami zabiorę.

#70 awilus

awilus
  • Użytkownik
  • 515 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 28 styczeń 2009 - 20:11

szycho, ja bardzo chętnie bym pojechał ALE ze zdrowiem nie za bardzo i 7 lutego pechowo mam zawody od 9 do 18 więc się raczej nie wyrobię :-(

#71 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 28 styczeń 2009 - 21:42

wejdę wam trochę w temat ale wpłynie mi trochę kasy której moge sie pozbyć w związku z czym planuje zakupić 400 5.6 z tego co się już zorientowałam to chyba z porzadnym sklepem w Szczecinie kiepsko ? A może się coś poprawiło podpowiedzcie bo dawno nie odwiedzałam tej wiochy i nawet nie wiem co tam się teraz wyrabia a może gdzieś w okolicy ? Stargard, Koszalin , Gorzów ? Dunadan ty sie gdzieś tam ciągasz po niemieckiej stronie jak sie tam kształtują ceny ? Może warto by skoczyc na drugą stronę ?

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#72 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 29 styczeń 2009 - 00:07

Qelka, ceny sprzętu foto, nowego to są zdaje się takie same - nigdy nie porównywałem dokładnie ale wiesz po ile teraz euro stoi? :-/ jak będę w Berlinie to może uda mi się soczyć do jakiegoś sklepu i spytać o cenę Canonowskiej 400/5.6 L ( bo ty działasz w systemie C? )

:ninja:


#73 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 29 styczeń 2009 - 08:37

Canon ,Canon kurcze parcie mam na to szkło bo jak pójdzie 20 - 30 % to ja podziękuję ...

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#74 piotrek72t

piotrek72t
  • Użytkownik
  • 763 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 29 styczeń 2009 - 08:48

Nie do końca się orientuję , jak cenowo wypada 400-tka, ale na przykładzie 5dmk II doszło do kuriozalnej ( w moim odczuciu ) sytuacji gdzie w Niemczech co prawda jest dostępny od ręki ale za 2400-2500 juro, u nas można go kupić za 8500 ( a jak ktoś ma blisko do naszych wschodnich sąsiadów to jeszcze trochę taniej ), świat staje na głowie !
Piotr Talarczyk Canon 5D II + optyka Canon

#75 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 29 styczeń 2009 - 12:24

piotrek72t, dokładnie. Niemcy mają jedną zaletę - idziesz do Saturna w berlinie i masz do wyboru chyba wszystkie szkła Canona - 50/1.2 i 80/1.2 włączając :shock: OK, nie było szejset ani czteryset 4 i 2.8 Ale wszystko do 300mm - do wyboru do koloru. W Saturnie.

:ninja:


#76 ŁUKASZ SZIN

ŁUKASZ SZIN
  • Użytkownik
  • 197 postów
  • Lokalizacja:
    SZCZECIN

Napisano 30 styczeń 2009 - 21:53

wejdę wam trochę w temat ale wpłynie mi trochę kasy której moge sie pozbyć w związku z czym planuje zakupić 400 5.6 z tego co się już zorientowałam to chyba z porzadnym sklepem w Szczecinie kiepsko ? A może się coś poprawiło podpowiedzcie bo dawno nie odwiedzałam tej wiochy i nawet nie wiem co tam się teraz wyrabia a może gdzieś w okolicy ? Stargard, Koszalin , Gorzów ? Dunadan ty sie gdzieś tam ciągasz po niemieckiej stronie jak sie tam kształtują ceny ? Może warto by skoczyc na drugą stronę ?


W Szczecinie są 2 firmy w których możesz zakupić swoje szkiełko.
Jak chcesz to mogę CI poddać na pw adresy.
POZDRAWIAM,
ŁUKASZ
zapraszam na http://www.fmix.pl/zdjecia/25960/1
D80 / MB-D80 / SB 800 / N 17-55 f 2.8 / N 105 VR f 2.8 / N 300 f 4.0
"...Nie ma w życiu rzeczy nie możliwych, Tylko trzeba do nich dążyć..."

#77 ŁUKASZ SZIN

ŁUKASZ SZIN
  • Użytkownik
  • 197 postów
  • Lokalizacja:
    SZCZECIN

Napisano 30 styczeń 2009 - 22:03

Z wielka chęcią bym się zwami spotkał, i co nie co :beer: soczku napił, ale ten termin mi zbytnio nie leży :-|


Serdecznie wszystkich witam "ze Szczecina i okolic" no i całe Zachodniopomorskie.
POZDRAWIAM,
ŁUKASZ
zapraszam na http://www.fmix.pl/zdjecia/25960/1
D80 / MB-D80 / SB 800 / N 17-55 f 2.8 / N 105 VR f 2.8 / N 300 f 4.0
"...Nie ma w życiu rzeczy nie możliwych, Tylko trzeba do nich dążyć..."

#78 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 30 styczeń 2009 - 22:18

Quelka, nigdzie takich szkieł do macania nie widziałem. Znam jeden sklep, w którym może by coś pomogli. Sprowadzałem tam już plecak (którego swoją drogą nie było w ofercie) do obejrzenia i ewentualnego zakupu. Co prawda 600 zł to zupełnie inna cena niż 4000, ale w sumie nie zaszkodzi zadzwonic. Dane znajdziesz na www.arcdeco.pl
Kupowałem u nich już 2 razy i jestem zadowolony. Raz sprowadzili ten plecak bez gwarancji, że go kupię i nie oferując go nawet na stronie, innym razem ściągnęli dla mnie Tokinę 11-16 F/2.8 na drugi dzień, tuż przed moim wyjazdem na wakacje.

#79 ŁUKASZ SZIN

ŁUKASZ SZIN
  • Użytkownik
  • 197 postów
  • Lokalizacja:
    SZCZECIN

Napisano 30 styczeń 2009 - 22:54

Dane znajdziesz na www.arcdeco.pl


Znam tą firm i mogę polecić z czystym sumieniem.
POZDRAWIAM,
ŁUKASZ
zapraszam na http://www.fmix.pl/zdjecia/25960/1
D80 / MB-D80 / SB 800 / N 17-55 f 2.8 / N 105 VR f 2.8 / N 300 f 4.0
"...Nie ma w życiu rzeczy nie możliwych, Tylko trzeba do nich dążyć..."

#80 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 03 luty 2009 - 16:38

To na czym stanęło? Wiem już, że 7-mego będę w stanie się wybrać w plener.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych