Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Szczecin i okolice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#201 sebaok

sebaok

Napisano 29 październik 2009 - 19:56

A może pomożecie kopać czate na bieliki :-P


Słabo kombinujesz, takie rzeczy to powinnaś mówić na miejscu a nie z góry wszystkich zniechęcać :mrgreen:

#202 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 30 październik 2009 - 08:12

phi tam,

Dziś kazałam mężowi szykować materiał na budę :-P ma wybrać ładne płyty, paletę,szykować folię i styropian. Jak mu pokazałam moje rysunki to się tylko pukał w czoło. Jeszcze nie wie, że trzeba wykopać dół . :mrgreen:

Zostaje jeszcze tylko wybrać miejsce a to chyba najgorsze z całej tej zabawy.

Btw Sebaok, kiedy w końcu do mnie wpadniesz?

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#203 sebaok

sebaok

Napisano 30 październik 2009 - 13:09

Btw Sebaok, kiedy w końcu do mnie wpadniesz?


Nie przypominam sobie zebym dostał jakieś oficjalne zaproszenie na piśmie :mrgreen:

Na razie sam nie postawiłem nowej budy:/
Może wpadnę jak Twoja będzie gotowa i będziesz miała mnóstwo drapoli :-D

#204 tomek15

tomek15
  • Małomówny
  • 36 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin-Klucz

Napisano 30 październik 2009 - 14:40

czytale tak z ciekawosci wasze pomysly i sa dobre.tylko jak czatownia to trzeba wstawiac ja jeszcze przed zima by ptaki sie przyzwyczaily. Stego co wiem od od innych jest za pozno ale nie jestem pewny co do tego.I jesli chcecie to podnecajcie jakas padlina np.ryby na bieliki cos w tym stylu

#205 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 30 październik 2009 - 15:23

dzięki za pouczające wiadomości, na pewno weźmiemy je pod uwagę :mrgreen:

Złapie mrozik pojawią się drapole, kwestia wybrania dobrego miejsca. :-P

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#206 sebaok

sebaok

Napisano 30 październik 2009 - 16:40

czytale tak z ciekawosci wasze pomysly i sa dobre.tylko jak czatownia to trzeba wstawiac ja jeszcze przed zima by ptaki sie przyzwyczaily. Stego co wiem od od innych jest za pozno ale nie jestem pewny co do tego.I jesli chcecie to podnecajcie jakas padlina np.ryby na bieliki cos w tym stylu



Uuu no to lipa, przegapiłem sezon :-(

#207 tomek15

tomek15
  • Małomówny
  • 36 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin-Klucz

Napisano 30 październik 2009 - 20:16

sezonu nie bo sie on wlasnie zaczyna ale trzeba wczesniej stawic czatownie.Sprobujcie moze wam sie uda.Stawiam ze wam sie uda wieszcie mi.Przez 4 lata obserwuje bieliki i wiem praktycznie wszystko.udanych zdjec
Ptaki i fotografia to moja pasja www.tomeksobecki.flog.pl

#208 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 31 październik 2009 - 20:50

no to idąc za radą tomek15, trzeba się śpieszyć ;-) 11 listopada darujemy sobie i stawiamy czatownie w weekend :mrgreen: a kolega tomek15 niech troszkę podszlifuje ortografię w tym czasie :->

#209 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 31 październik 2009 - 21:39

Kolega tomek15 wie praktycznie wszystko. Sebaok zawstydził tomka15, wie 1,5 raza więcej i pewnie pokaże w tym roku piękne zdjęcia drapoli...

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#210 sebaok

sebaok

Napisano 31 październik 2009 - 21:45

W związku z radami kolegi tomek15 iż na bude jest już za późno kupiłem namiot :mrgreen:
Dołączona grafika

#211 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 31 październik 2009 - 21:49

Piękny namiocik.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#212 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 31 październik 2009 - 21:54

żaden bielik czy inny myszołów się nie przyczepi i tym samym sezon uratowany :mrgreen:
i jeszcze jedno - pamiętaj o rybach !!!

#213 tomek15

tomek15
  • Małomówny
  • 36 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin-Klucz

Napisano 01 listopad 2009 - 18:27

Widzę że nazekacie na moją ortografie.Po prostu nie chce mi sie stawiac znaków.Ten list postaram się napisać jak Wy chcecie.Ciesze się ze kupiles namiot i zgadzam sie z michalvem.Namiot jest super.Mam pytanie.Gdzie go kupiłes? Zauważylem że mnie krytykujecie co do mojej wiedzy przyrodniczej albo mi sie wydaje.Widzice ja mam dopiero 13 lat.Jak napisalem od 4 lat interesuje sie ptakami a rok fotografią.Juz mam przynajmniej jakies plany.Z fino wybieram sie do czatowni na bieliki w zime.Moze mnie zabieze.W planach tez mam budowe czatowni ale to dopiero w lato.Nie wiem czasami o co wam chodzi
Ptaki i fotografia to moja pasja www.tomeksobecki.flog.pl

#214 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 01 listopad 2009 - 18:47

tomek15, w zasadzie to o nic szczególnego poza kilkoma punktami w regulaminie forum za niestosowanie się do których moderator znajdujący się akurat w złym humorze może na Ciebie nakrzyczeć :mrgreen: poza tym mając 13 lat i 4-letni staż w obcowaniu z bielikami weź pod uwagę, iż niektórzy tu na forum będąc nieco starszymi od Ciebie mogę mieć tę wiedzę również nieco większą ;-) kto wie, może nawet i 1,5 raza większą ...

#215 pol

pol
  • Lokalizacja:
    dolnośląskie

Napisano 02 listopad 2009 - 09:14

W związku z radami kolegi tomek15 iż na bude jest już za późno kupiłem namiot :mrgreen:
Obrazek


możesz napisać coś więcej o namiocie, wymiary, gdzie można kupić i czy był już w terenie?

#216 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 02 listopad 2009 - 09:25

uu Sebaok zaszalałeś, ładny zakup. Mieli w rozmiarze XXXXXXXXXXL ?

:-P :mrgreen:

drapole stadami krążą nad moją wiochą, tylko że płyty osb sie u męża w hurtowni skończyły. Mam nadzieję, że do weekendu je ściągnie bo jak nie ... to będzie świeże mięsko na przynętę :-)

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#217 sebaok

sebaok

Napisano 02 listopad 2009 - 09:42

To TEN namiot. W terenie jeszcze nie byłem, może w tygodniu.
Dobry jest bo moge wstać rozciągnąć kości :-D

#218 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 02 listopad 2009 - 10:18

ściągałeś ? ktoś przytargał czy są gdzies u nas?

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#219 Drojac (Jacek)

Drojac
  • Lokalizacja:
    Cisewo

Napisano 02 listopad 2009 - 10:36

To TEN namiot. W terenie jeszcze nie byłem, może w tygodniu.
Dobry jest bo moge wstać rozciągnąć kości :-D


przyjazny nie tylko gabarytowo ale i cenowo. no i wykonanie chyba porządne ? czarny od środka a nie przeźroczysty jak te u nas w ALL...

... to będzie świeże mięsko na przynętę :-)


no tak ... ja od prawie 3 tygodni prawdzie dzień w dzień taszczę na łąkę po kilka-kilkanaście kurczaków bo się zadeklarowałem, że będę odbierać. kolega pracuje w kurnikach więc dostarcza świeże padnięte. a budy jak nie było tak nie ma bo wygodniej i cieplej jest w sianie siedzieć :mrgreen: jeszcze kilka tygodni i okoliczne lisy oraz inne drapole z przeżarcia nie będą mogły się ruszać :-D

#220 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 02 listopad 2009 - 11:48

Ale za to, jakie wytresowane będą: -P profil z prawej, profil z lewej, oczko otwarte, oczko zamknięte: mrgreen: szczęściarz z tymi kurami, mój ojciec kieruje taka fermą, ale niestety pod Gorzowem. Mnie czekają korpusiki ewentualnie padlina. Zapowiedziałam, że wszystko, co się pojawi w gminie ma trafiać do mnie. Wszyscy patrzą ze zdziwieniem, ale cóż z wariatami się nie dyskutuje; -) Jeszcze niedawno ładny kozioł był a jak znam życie teraz długo nie będzie nic:-/

No nic dobrze, że Drojac niedaleko, Sebaok straszy że w tym sezonie mnie nie chce to będe meczyć Drojac-a :-P

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych