Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Luty 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#241 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 23 luty 2008 - 22:06

Jacku, to samo pomyślałem - a 40 zł to w sumie "żaden" pieniądz.

Aha, bardzo optymistyczny podpis...

:ninja:


#242 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 23 luty 2008 - 22:39

Dunadan, a gdzie" żaden" pieniądz trzeba zosatwic aby mieć takie cudo na twarz ?
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#243 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2008 - 01:33

Sklep "Sherpa" na Żelaznej. Wypatrzyłem przypadkiem, ale podobno mieli w necie. Może zamówią więcej :niewiem: bo mieli jedną sztukę...

:ninja:


#244 MarcinP

MarcinP
  • Lokalizacja:
    Siewierz

Napisano 24 luty 2008 - 09:04

Lubię poroże w scypule.


Ja wolę pieczony udziec. :mrgreen: :ukryty:

#245 sebaok

sebaok

Napisano 24 luty 2008 - 12:00

OlomirLubię poroże w scypule.


O, nie jadłem jeszcze, podaj przepis :mrgreen:

110. Dziś kolega zaobserwował takie drzewo :mrgreen:
Dołączona grafika

111. Kiedy robił zdjęcie, drzewo rzuciło się do ataku :mrgreen: kolega został troche poturbowany :lol:
Dołączona grafika

#246 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 24 luty 2008 - 12:56

110 - :mrgreen: niezły kamuflaż. Ciekawe jak inni ludzie reagowali na te "drzewo" Wg mnie można się przestraszyć, jak zacznie chodzić...
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#247 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 24 luty 2008 - 13:03

sebaok, toż to duch puszczy! Ten co pędzi płyny maskujące zapach :mrgreen:

#248 sebaok

sebaok

Napisano 24 luty 2008 - 13:12

Chciałem sie przejsc przez wioske, jeśli zostałbym wyniesiony na widłach oznaczało by, że strój jest ok :mrgreen: Ale po dłuższym przemyśleniu odechciało mi sie:P

Wracając podkarmiłem dzikusy
112.
Dołączona grafika

#249 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 24 luty 2008 - 20:39

Świetne camo, zobaczyć gościa w czymś takim - bezcenne!

Ja dziś 6 godzin siedziałem czekając na sarniaki i nic... Po zachodzie zebrałem się, przeszedłem na druga strone drogi i..? Okazało się, że dwa rudle po naście sztuk chodzą sobie po drugiej stronie, czyli tam gdzie ich miało nie być. Bywa, nie?
Z nudów sobie sikorkę na zasiadce pstryknąłem

113. Jak widać kłopoty ze światłem

Dołączona grafika

#250 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 luty 2008 - 22:16

... i wysokim ISO. Fajnie miec super jasne szkło i niskie szumy na wysokich ISo -można wtedy focić w kiepską pogodę :mrgreen:

:ninja:


#251 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 24 luty 2008 - 22:21

Dunadan, ISO "tylko" 200, ale to kompakt. Sam byłem zdziwiony, że wygenerował aż taki szum. Z reguły takie zakłócenia są na 400, myślę, że to przez nagrzanie matrycy spowodowane długim śledzeniem (czyli praca matrycy) obiektu. W kompakcie matryca pracuje jak aparat włączony...
"Super jasne szkło i niskie szumy"... taaa... mi się marzy zwyczajnie lustrzanka. Ale z kompaktem tez można sobie w lesie posiedzieć ;-)

#252 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 24 luty 2008 - 22:32

Wybrałam się dziś w teren i zobaczyłam pierwsze w tym roku cytrynki. Jak tylko słonko przygrzało mocniej było ich pełno dookoła.

114. Dołączona grafika

Wiele drzew nosiło takie oznakowanie jak poniżej. Co ono ma oznaczać? Czemu służyć?

115. Dołączona grafika

I jeszcze jedna niewiadoma - czyje to tropy?

116. Dołączona grafika

#253 Magnum43

Magnum43

Napisano 24 luty 2008 - 23:51

117.
Dołączona grafika
Niedziela ...wszystko zapowiadało się ciekawie mnóstwo wszelkiej zwierzyny na polach ,niestety to co mnie zainteresowało ......okazało się porazką :cry: Lisy na które liczyłem że będzie dobra para i wyprowadzi mlode .....oba są parchate :evilmad: szkoda bo nora w dobrym miejscu naslonecznionym ..stanowisko do zdjęć ok..25m . Tylko czekać na młode , kocham przyrodę ale też jestem realistą ......niestety te lisy mają wyrok :-/ .
Trochę jestem zawiedziony , po tym jak obejrzałem dokładnie oba lisy odechciało mi się w dniu dzsiejszym robienia zdjęć .....sorry szczegółowych nie zamieszczę bo to nieprzyjemny widok. Jutro poszukam innej nory i zobaczę jak tam wygladaja mieszkańcy :-/ W dniu dzisiejszym na obszarze ok.4km naliczyłem ok 120 saren ...ozimina pięknie wzeszła i cały czas siedzą na polach.

#254 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 25 luty 2008 - 08:01

sebaokgdzie foty? z takiego maskowania to jelenie pogryzały igly chyba :mrgreen:

właśnie przyleciały do karmnika szpaki ! :shock: , piekne zdrowe okazy ! , jak sie pojawi słoneczko , powinny być moje :mrgreen:

#255 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 25 luty 2008 - 08:10

Monika, Ten sosnowy pien nosi ślady po żywicowaniu. W ten właśnie sposób pozyskuje się żywicę z tych drzew. Potem takie drzewa się ścina. A tropy należą najprawdopodobniej do jelenia.
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#256 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 25 luty 2008 - 11:54

jeden z naszych kolegów wstawił linka do zdjęć prezentujących zastosowanie dopalacza do lampy , znalazłem tam takie zdjęcie :

http://www.aukcjoner...201505-.html#I4

mam pytanie , czy to z pleneru w USA , podczas focenia fauny ? bo wygląda jak ścisk przed wybiegiem pokazu mody , hm :->

#257 sebaok

sebaok

Napisano 25 luty 2008 - 14:17

118. Nie miałem chwilowo nic pożytecznego do roboty i takie coś wyszło:) 90% kadruDołączona grafika

#258 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 25 luty 2008 - 14:43

Vulpes, dziękuję. Przypuszczałam, że mogą to być jelenie, ale nie wierzyłam, że mogę zobaczyć tropy tych zwierząt :-) Na razie tylko tyle widziałam jeśli chodzi o jelenie, ale wierzę, że będzie mi dane zobaczyć te zwierzaki :-)

#259 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 25 luty 2008 - 15:30

Kiedy poraz pierwszy zobaczysz te piękne zwierzęta, bądź przygotowana na to że braknie Ci tchu w piersiach :-D Ja do dziś pomiętam swój "pierwszy raz" z jeleniami. Pacholęciem będąc zobaczyłem chmarę w okresie rykowiska w promieniach zachodzącego słońca. Potężny stary byk, kilka łań, jakiś młody byczek w pobliżu zwany przez mysliwych chłystem. Wszystko jak bozia przykazał. Nie darmo jeleń na rykowisku to synonim kiczu :mrgreen:
Pozdrawiam
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#260 reju

reju
  • Lokalizacja:
    Hajnówka

Napisano 25 luty 2008 - 15:37

119.Pierwszy żuraw
Dołączona grafika
120.
Dołączona grafika
121.Ja do nich z sercem a one z ... :mrgreen:
Dołączona grafika
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty ;-)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych