Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Luty 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#201 Wojtek_sl

Wojtek_sl
  • Lokalizacja:
    Siemianice

Napisano 19 luty 2008 - 21:00

Mnie zawsze zadziwia mentalność tych cwaniaczków. Tłuką się po wertepach (czasem się zastanawiam jak tam dojechali) parę kilometrów od najbliższej miejscowości, żeby pozbyć się śmieci. I wydaje im się, że są strasznie zaradni, bo zaoszczędzili (oczywiście paliwa i czasu nie liczą). A tu gdzie mieszkam kwartalna opłata za wywożenie śmieci (2 x w miesiącu) wynosi ok 35 zł. Ot debilny naród :evil:, na szczęście nie cały :roll:

#202 nebari (Piotr)

nebari
  • Lokalizacja:
    Nowa Sarzyna

Napisano 20 luty 2008 - 07:50

to teraz troszkę bardziej optymistycznie, oto dowody że idzie wiosna fotki z ostatniej soboty przed mrozem i śniegiem:
92
Dołączona grafika
93
Dołączona grafika

https://www.facebook...s.Piotr.Majder/

|BODY - CANON EOS 450D | CANON EOS 70D | Minolta A-2 |
|SZKŁO - SIGMA 70-300 APO DG Macro | SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC MACRO |
|INNE - system Cokin -P, pierścienie pośrednie |


#203 Magnum43

Magnum43

Napisano 20 luty 2008 - 11:09

Wiosna chyba naprawdę w tym roku zawita prędzej :mrgreen: zdjęcia może nie powalają jakością ale są dobrym dowodem na budzenie się przyrody. Pozdrawiam Wiosennie

#204 sebaok

sebaok

Napisano 20 luty 2008 - 14:03

94. Skromna przekąska dla jeleni, jutro dorzucę jeszcze worek marchwi, kilka kostek soli i pół worka kukurydzy na przedni fotel, dla dzikusów . Może kiedyś wyjdą o przyzwoitej porze:)
Dołączona grafika

#205 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 20 luty 2008 - 16:32

sebaok, jak ty to wytrzymujesz finansowo ? , pytam nie bez kozery , bo uważam ,ze rozpoczynając dokarmianie , należy je póżniej kontynuować , a co za tym idzie , pozbywać sie na zasadzie wymiany za wyżej przedstawione dobra ,walorów pieniężnych z kieszeni.

Ja nie mam sie czym pochwalić , ale jestem bardzo zadowolony , dziwi mnie ,że ostatni tydzień , jest dla mnie pod względem obserwacji bardzo owocny :mrgreen: .
Wielość gatunków jest , dla mnie zadziwiająca :
stale przylatywały : wróble , mazurki, sikory modre , bogatki ,
w ostatnim czasie dobiły : czyże , dzwońce , kowalik i dzisiaj grubodziób !
był i zanim wziąłem aparat się zmył :shock: , ale nie martwi mnie to , tak było z czyżami , najpierw loty patrolowe a teraz zgraja !.dodam ,że karmnik mam na balkonie w bloku , a w tle nastepny budynek , światło zawsze kontrowe , niestety :-/
zaraz obok rośnie drzewo -przy samym parkingu, na którym wczoraj widziałem dzięciołka , a dzisiaj chyba kwiczoła , jego pstryknałem :blink: :

95.

Dołączona grafika

#206 sebaok

sebaok

Napisano 20 luty 2008 - 17:11

BlueDun,

sebaok, jak ty to wytrzymujesz finansowo ? , pytam nie bez kozery , bo uważam ,ze rozpoczynając dokarmianie , należy je póżniej kontynuować , a co za tym idzie , pozbywać sie na zasadzie wymiany za wyżej przedstawione dobra ,walorów pieniężnych z kieszeni.


Z kieszeni nic mi nie ucieka, jedynie z baku benzyna:/ ale przy okazji jadę na "polowanie"
A jabłkami dokarmiam już ponad 4 lata, mam za darmo, co tydzień wywożę
Niestety tylko po trochu bo nie mam haka do przyczepki

#207 Magnum43

Magnum43

Napisano 20 luty 2008 - 18:03

sebaok, jak ty to wytrzymujesz finansowo ?

No Seba przyznaj się :hihi: Przecież tak samo jak ja masz dofinansowanie z UE :rofl: :czytaj: Swoją drogą ciekawe czy zbieracze zrzutów nie zżerają Ci połowy jabłek :sorry:

a dzisiaj chyba kwiczoła

i co tylko jedna klatka ? nie wierzę ;-)
95
Dołączona grafika
Wstawiam zdjęcie mustangów z szufladi .....gdyż aktualizacja on-line .... tego gatunku z powodu złej pogody nie powiodła się . :cry:

#208 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 21 luty 2008 - 12:33

Jak tam u was zaćmienie? u mnie niestety chmury :-/ księżyc próbował się przebijać ale widziałem tylko rozmyty, malejący rogal :-/

:ninja:


#209 sebaok

sebaok

Napisano 21 luty 2008 - 13:31

Ja też nic nie widziałem przez chmury:/


96. Dziś w nocy ktoś zostawił nam nie miły prezent. Poprzednie części samochodowe leżą, nie ma co z tym zrobic bo wysypisko komunalne nie przyjmie.
Dołączona grafika

97. Co sarny robią w wolnym czasie:) Tak wygląda u nas większość drzew i krzewów. Nie ma potrzeby korowania drzew bo wszystko co leży na ziemi jest już okorowane:)
Dołączona grafika

#210 kacpero

kacpero
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 21 luty 2008 - 13:56

Pasiaki już są :shock: Dzisiaj samochód wywożący drewno wypłoszył lochę z 5 warchlakami.
No to trza uważać teraz żeby nie nadepnąć czegoś :mrgreen:

#211 sebaok

sebaok

Napisano 21 luty 2008 - 13:58

Pasiaki już są :shock:


Jak dla mnie żadna nowość, w obecnych czasach pasiaki są cały rok, lochy proszą się 2-3 razy w roku

#212 kacpero

kacpero
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 21 luty 2008 - 14:19

To ciekawe, ja nie słyszałem o warchlakach z listopada lub grudnia w mojej okolicy :-P

#213 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 21 luty 2008 - 14:36

kacpero, bo u Ciebie nie mają takich kanap i może jeszcze pościeli , do rozrodu ;-)
sebaok, może taki fotel do czatowni by sie przydał , luksus czatowania , na wersalce ale by było ! :mrgreen:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#214 reju

reju
  • Lokalizacja:
    Hajnówka

Napisano 21 luty 2008 - 14:53

Poranna dzisiejsza wyprawa ;-)
98.
Dołączona grafika
99.
Dołączona grafika
100.W rozmowie z Lucyferem :mrgreen: hehe
Dołączona grafika

#215 sebaok

sebaok

Napisano 21 luty 2008 - 16:00

To ciekawe, ja nie słyszałem o warchlakach z listopada lub grudnia w mojej okolicy :-P


Zamieszczałem w grudniu zdjecie spiącej lochy z pasiakami, w prawdzie jakosć do d. ale to był tylko dokument.

#216 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 22 luty 2008 - 12:17

Fotel do czatowni jest ok, oczywiście dopóki nie nasiąknie wodą.

#217 sebaok

sebaok

Napisano 22 luty 2008 - 13:48

Do mojej budy sie nie zmieści:) Po za tym ja taki wygodny nie jestem, wystarczy mi składany stołek albo karimata:P

#218 paskud

paskud
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • Lokalizacja:
    Jastrzębie Zdrój

Napisano 23 luty 2008 - 12:37

101. bzzzzz... :mrgreen:
Dołączona grafika

pozdrawiam paskudnie ;-)

#219 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 23 luty 2008 - 15:06

Świetnie wyszły podświetlone robaczki. :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#220 marcinm

marcinm
  • Użytkownik
  • 851 postów
  • Lokalizacja:
    Gorzów Wlkp.

Napisano 23 luty 2008 - 15:32

Pgoda jaka jest każdy widzi:) pochmurno i wieje jak cholera :-? ale nie bede siedział cały dzień w domu wiec korzystając z tego że zonka córe usypiała ja smigłem na przechadzke no i ....
102
Dołączona grafika
103
Dołączona grafika
104
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych