Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Nęcenie Czapli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 sztafa608

sztafa608
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała

Napisano 02 luty 2008 - 10:52

witam
to mój pierwszy post, więc pozdrawiam wszystkich
odnośnie zawiadamiania ludzi o celach fotograficznych
ostatnio postawiłem czatownie i zostawiłem krótki list przedstawiający po co takie coś się tam znajduje, niestety ignorancja ludzka nie zna granic i za jakiś czas komuś zaczęła przeszkadzać i ją zburzył- tak po prostu. A list (wraz z długopisem, który zostawiłem żeby ktoś ewentualnie coś napisał jakby mu się nie podobało) zniknął.

#22 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 02 luty 2008 - 17:32

Te nasze czatownie to bardziej należy maskować przed ludźmi niż przed zwierzętami :-/
Aż szkoda siatki maskującej zostawiać.

Dlatego ja wyznaje zasadę: jak najmniejszym kosztem, to co zdobędę za darmo jest idealne do budowy czatowni, robocizny nie liczę :-).

#23 sztafa608

sztafa608
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała

Napisano 02 luty 2008 - 17:36

siatkę też mi kiedyś ukradli-w sumie to i dobrze bo nie byłem z niej zadowolony- a teraz mam nową o niebo lepszą - tej już na pewno nigdzie nie zostawię

#24 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 02 luty 2008 - 17:53

sztafa608, jaką masz, daj jakiegoś linka, ciekawy jestem.

#25 sztafa608

sztafa608
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała

Napisano 02 luty 2008 - 17:55

a taką
http://www.allegro.p... ... a_3x3.html
w porównaniu do poprzedniej jest rewelacyjna, gęsta, mocna i odpowiedniego koloru, taka jaka powinna być i w sumie nie droga

#26 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 02 luty 2008 - 19:23

Dlatego ja wyznaje zasadę: jak najmniejszym kosztem, to co zdobędę za darmo jest idealne do budowy czatowni, robocizny nie liczę .


święte słowa , ja zrobiłem z zasłon starych w jednym miejscu nad wisłą , takich stalowo szarych :mrgreen: , do żarcia nic nie przylatywało ponad tydzień , teraz wymiatają ( nie wiem co bo rzadko bywam , tylko dosypuje )do czysta ! i obesrały nawet czatownię ;-)
tylko nie mam namolności czatowac tam ( nawet rolki po kabelkach drewniane do siedzenia mam :-> )

#27 sztafa608

sztafa608
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała

Napisano 03 luty 2008 - 19:27

to oczywiste, że nic wartościowego nie można zostawić bo zaraz ukradną. Ja zrobiłem czatownię ze śmieci :-) jakaś zielona, stara, poniewierająca się płachta (chyba po piasku?), do tego czarna folia, na górę parasol - wszystko znalezione koło miejscówki. Zrobiłem parawan + drzwiczki i daszek. Co z tego jak i tak jakiś wandal się do tego dobrał i zniszczył. Tylko po to, żeby drugiemu na złość zrobić.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych