Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Jednym okiem"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 duchu

duchu
  • Lokalizacja:
    Oleśnica

Napisano 15 listopad 2007 - 16:47

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Jednym okiem"
data nadsyłania: 20.11.2007

Organizatorem konkursu jest Best Film CO Sp. z o.o. oraz Plus Camerimage. Tematyka zdjęć powinna być powiązana z tytułem głównym konkursu. Prace będą przyjmowane w następujących tematach: Ludzie, Przyroda, Miasta. Zgłaszanie zdjęć odbywa się WYŁĄCZNIE drogą elektroniczną, za pomocą odpowiedniego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stroniewww.jednymokiem.pl w zakładce "Zgłoś pracę"
Parametry fotografii: max. szerokość: 1000 pix, max. wysokość: 1000 pix, max. objętość pliku: 350 kB, format pliku: .jpg. Jeden uczestnik może złożyć nie więcej niż trzy zdjęcia w każdej z kategorii. W konkursie mogą brać udział jedynie prace nigdzie wcześniej nie nagrodzone.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 26 listopada. Dokładne informacje o tym fakcie będą zamieszczone na stronie www.jednymokiem.pl Ponadto każdy z uczestników uprawnionych do otrzymania nagrody lub wyróżnienia zostanie powiadomiony o wynikach konkursu poczta mailową. Nagrodą w konkursie jest wernisaż zwycięskich zdjęć na Festiwalu Plus Camerimage w Łodzi w dniach 28 listopada - 01 grudnia oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Profilab.

Kurator konkursu: Joanna Olearczuk, adres e-mail: joasia.olearczuk@bestfilm.pl, tel: 022- 887-17-80 (wew. 105).

Założyłem ten wątek bo może ktoś wyśle swoje prace np. w temacie przyroda 8-)

Ogłoszenie skopiowane ze strony foto-kurier

#2 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 15 listopad 2007 - 23:04

duchu, dzięki za info!

:ninja:


#3 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 16 listopad 2007 - 15:12

Najlepszy jest ten ten regulamin na dole mikroskopijnym druczkiem :mrgreen: Pewnie jest tam napisane że osoba wysylajaca fotografie traci do niej wszelkie prawa. Jak dla mnie takie konkursy odpadają. Poza tym chcialem sie wczoraj zalogowac ale sie nie dalo.
Z reszta wystarczy popatrzec na poziom nadeslanych fotek...
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#4 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 16 listopad 2007 - 17:33

Marcin STFN,
jakbys mógł wklej link do klikania , mam jakis dół i nie kumam o czem prawicie :->

#5 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 16 listopad 2007 - 17:45

Rozumiem że link do konkursu :mrgreen:
http://www.jednymokiem.pl/
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#6 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 16 listopad 2007 - 18:46

dzięki , tym drobnym druczkiem są pewno nagrody wymienione , przez skromność ,albo ilość albo jakość :roll:

#7 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 16 listopad 2007 - 18:57

a ja zaryzykowałem
Wojtek

#8 hubacz

hubacz

Napisano 17 listopad 2007 - 22:19

No dobra. W regulaminie powiedziane jest ze zdjecie moze miec max 1000x1000 i 350 kB a jak sie chce przeslac to pisze ze zdjecie max 600x500 wiec jakie wstawiac ?

#9 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 17 listopad 2007 - 22:25

ja dałem 600x500
Wojtek

#10 krzych

krzych

Napisano 25 listopad 2007 - 23:58

zakwalifikowalem sie do drugiego etapu ;) zdjecia nie zdradze, poki co;)

#11 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 26 listopad 2007 - 10:09

EEEE ja nic nie wiem o moich wypocinach więc pewnie nic nie ugrałem krzych, gratulacje.
Wojtek

#12 hubacz

hubacz

Napisano 26 listopad 2007 - 20:26

W regulaminie nic o 2 etapach nie bylo ;/
Nie mniej gratki :)

#13 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 26 listopad 2007 - 20:31

No właśnie tez mi się to dziwne wydało że jest drugi etap no i gdzie lista, ktróra miała być do 26.11.2007 jakis dziwny ten konkurs z tego co zauważyłem to zdjęcia przyjmowali dłużej niż w regulaminie, nie są słowni więc potwierdza się że takie dziwne konkursy omijać szerokim łukiem.
Wojtek

#14 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 26 listopad 2007 - 21:38

krzych, nie wiem czego ale gratu :mrgreen: , tam jest niby napisane ,ze z przyczyn niezależnych mogą poprzesuwać terminy .

#15 krzych

krzych

Napisano 27 listopad 2007 - 00:26

tez nic nie doczytalem w regulaminie o drugim etapie, o wymogu przeslania duzego pliku...
23go dostalem maila z lista osob zakwalifikowanych do drugiego etapu - po bodajze 8 osob w kazdej kategorii - i z prosba o przeslanie duzych plikow umozliwiajacych wydruk w formacie 50x70 cm! niby nic, jednak dla mnie to stanowilo problem poniewaz jestem za granica, a fotoarchiwum w pl, "przy sobie" mam jedynie wybrane zdjecia w wielkosci monitorowej... udalo mi sie sciagnac plik raw z polski, ale pojawil sie kolejny problem - jak wywolac rawa!? Tu nie mam potrzebnego oprogramowania... wiec przepadlo - dzis dostalem maila od organizatorow, ze nie moga dluzej czekac na plik...
coz, i tak bywa.

Mysle ze moderatorzy nie uznaja to za niestosowne jesli w tym watku zaspokoje niektorym ciekawosc wstawiajac TO zdjecie :)
i pozdrawiam
01
tytul "Granica wolnosci", kat. przyroda
Dołączona grafika

#16 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 27 listopad 2007 - 07:30

Teraz rozumiem dlaczego się dostałeś. Zdjecie naprawdę jest świetne. Co prawda myślałem o troche innym zdjęciu, ale to jest zdecydowanie lepsze :mrgreen: Szkoda trochę , że nie będzie ci dane udział w dalszej części konkursu.,..
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#17 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 27 listopad 2007 - 08:03

krzychimho miałeś szanse wygrać kategorię :cry:
to jest bardzo dobra fotka z przesłaniem + super tytuł .
jak myslę na forach gdzie ja wstawiałeś " znawcy" od przyrody stwierdzali ,że szkoda ,ze na drucie :mrgreen: , hhe to jest własnie drugi wymiar fotografii przyrodniczej , nie tylko warszt ale i przesłanie dla nie fotografa przyrody, jasny czytelny przekaz i dobre zdjęcie .
gratuluję ci jak zwycięzcy mój szacunek .
pozdrawiam tomek

#18 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 listopad 2007 - 10:31

Paranoja... a to nie mogłeś im przesłać RAWa?...

Plik umożliwający wydruk 50x70? co to znaczy?... bo jeśli chcą taki wydruk przy 300dpi to będą mieli mało chętnych bo trzeba by mieć aparat średnioformatowy :mrgreen:

:ninja:


#19 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 27 listopad 2007 - 22:20

A ja bym napisał, że kadr centralny i za słaby błysk w oku :mrgreen:

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#20 duchu

duchu
  • Lokalizacja:
    Oleśnica

Napisano 28 listopad 2007 - 07:44

krzych zdjęcie świetne :brawo:

szkoda, że tak wyszło :-/





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych