Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Otwarty konkurs fotografii przyrodniczej na 25-lecie ZPFP


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Mel (Mariusz Lewandowski)

Mel
 • Użytkownik
 • 301 postów
 • Wiek: 57
 • Lokalizacja:
  Brwinów

Napisano 27 lipiec 2020 - 15:05

Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym z okazji jubileuszu 25-lecia ZPFP. Konkurs jest otwarty, ale NIE dla członków ZPFP.

 

 

Dzikie, piękne, polskie
Otwarty konkurs fotografii przyrodniczej na 25-lecie Związku Polskich Fotografów Przyrody

 

Polska dzika przyroda jest wyjątkowo piękna i różnorodna, i zasługuje na naszą uwagę i ochronę. Z okazji naszego jubileuszu po raz pierwszy organizujemy konkurs fotografii przyrodniczej otwarty dla osób spoza ZPFP, by zachęcić uczestników do jej uważnego obserwowania i podejmowania nowych fotograficznych wyzwań zgodnych z duchem etycznej fotografii przyrodniczej.
 

Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników i miłośniczek fotografii oraz ojczystej przyrody, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Mogą w nim wziąć udział osoby dorosłe i niepełnoletnie – zdjęcia będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: Dorośli i Młodzież. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej.
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez ZPFP i partnerów Związku. Wyniki konkursu zostaną uroczyście ogłoszone podczas finału międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Wizje Natury 2020”, który odbędzie się w siedzibie Kampinoskiego Parku Narodowego w Izabelinie pod Warszawą 22 listopada 2020 (niedziela). W tym samym dniu odbędzie się wręczenie nagród.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń: 30 września 2020
Ogłoszenie wyników: 22 listopada 2020, Festiwal Wizje Natury 2020
 
 
 
 
 
 
Przy okazji: zapraszam do Okręgu Mazowieckiego ZPFP
 
 
Jak wstąpić do ZPFP?
 1. Wypełnij Deklarację (jest tu).
 2. Przygotuj ok. 20 zdjęć przyrodniczych zgodnych ze Statutem ZPFP (jest tu) i Kodeksem etycznym (jest tu). W razie wątpliwości napisz mi pytanie w wiadomości prywatnej lub na om@zpfp.pl. Zdjęcia sRGB, JPG, krótszy bok min. 1080 px.
 3. Prześlij skan deklaracji na adres om@zpfp.pl lub sekretarz.om@zpfp.pl. Przygotowane zdjęcia umieść gdzieś w sieci (Dropbox, google drive itp.) i podaj linka lub prześlij wetransferem (lub podobną usługą) na te same adresy. Ze względów formalnych musimy też otrzymać oryginał deklaracji, na przykład na spotkaniu okręgu, plenerku lub nawet pocztą.
 4. Czekaj, ktoś na pewno się odezwie.
 
-- M.
(czyli Mariusz Lewandowski, prezes Okręgu Mazowieckiego ZPFP)
 
 


Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych