Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Regulamin Galerii- dyskusje


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
137 odpowiedzi w tym temacie

#21 BlueDun

BlueDun

Napisano 12 grudzień 2007 - 17:39

mmosk, ja sie nie czepiam , tylko zazdroszczę :oops:
Zgodnie z punktem 7. regulaminu, ten użytkownik został usunięty z forum.

#22 mmosk

mmosk

Napisano 13 grudzień 2007 - 02:11

mmosk, ja sie nie czepiam , tylko zazdroszczę :oops:


Ja tego wcale nieuznalem za czepialstwo.
Canon 5D + Ikelite; Sigma EX: 24/1.8, 70-200/2.8; plecaki LowePro; skrzynie PELI; statywy GIOTTO's
www.arktyka.org.pl; www.wild-arctic.eu

#23 MarcinP

MarcinP

Napisano 13 lipiec 2008 - 09:12

A ja chciałbym zapytać o następującą kwestię: czy do Galerii można wrzucać zdjęcia kadrowane na poziomie obróbki w komputerze?

Czy też takie kadrowanie jest niezgodne z pkt.10 litera f Regulaminu Galerii, który brzmi:
f) niedozwolone jest wycinanie elementów z obrazu, ani ich wklejanie.

#24 Monastor

Monastor

Napisano 13 lipiec 2008 - 09:36

MarcinP, to nie dotyczy kadrowania. Co innego jak na przykład wkleisz dwa ptaki na jedno zdjęcie albo wywalisz coś i zamażesz ;)

#25 Roby

Roby

Napisano 13 lipiec 2008 - 10:01

MarcinP, tak jak napisał Monastor.

#26 MarcinP

MarcinP

Napisano 13 lipiec 2008 - 10:07

OK. Dzięki :-)

#27 Frog

Frog

Napisano 14 lipiec 2008 - 13:05

Dodałem wpis do regulaminu

1a. W Galeriach Prywatnych umieszczamy zdjęcia zwierząt i roślin żyjących na wolności.

Myślę, że ten punkt jest zbyt restrykcyjny. Wg niego nie można np umieścić fotek przyrody nieożywionej (np skały, góry, lub np zachody słońca). Poza tym proponuję zwiększyć limit fotek co najmniej dwukrotnie.
PS: czy fotkę można usuwać w dowolnym momencie (tzn. nawet gdy już była oceniania) i zastępować inną?

#28 morav

morav

Napisano 14 lipiec 2008 - 13:10

Ten punkt nie dotyczy gór i zachodów słońca.

#29 Frog

Frog

Napisano 14 lipiec 2008 - 13:22

Ten punkt nie dotyczy gór i zachodów słońca.

OK :) A co z fotkami innych kategorii np. macro kropelek czy inne, których nie da się przyporządkować do poszczególnych katgorii, ale na pewno przedstawiają część przyrody.
Pytałem jeszcze czy fotkę można usuwać w dowolnym momencie (tzn. nawet gdy już była oceniania) i zastępować inną?

#30 Roby

Roby

Napisano 14 lipiec 2008 - 14:10

czy fotkę można usuwać w dowolnym momencie (tzn. nawet gdy już była oceniania) i zastępować inną

Tak, w każdej chwili.

A co z fotkami innych kategorii np. macro kropelek czy inne

Ograniczenie do fotek zwierząt i roślin żyjących na wolności dotyczy zwierząt i roślin. Oczywiście zachód słońca z balkonu z blokami w tle nie jest zgodny z tematyka forum. Makro kropelki - nie widzę w zasadzie ograniczeń. Byle nie była to rosa z domowego spryskiwacza na domowej roślince, ale tu liczymy na uczciwość użytkowników :-)
Ps. o kwiatach ogródkowych kiedyś pisaliśmy, że nie sa na "wolności".

#31 Roby

Roby

Napisano 12 październik 2008 - 18:34

Dodałem zdjęcia do Albumu z Galerii prywatnych. Zdjęcia dodane do Albumu zostały usunięte z Galerii prywatnych. Próg w tym kwartale ustaliliśmy na 6,5. W razie problemów proszę do mnie pisać na PW.

Zgodnie z nowymi zasadami użytkownicy:
michalv, Roby, chemik, marcinn29, Frog, Jackos, cosford, ŁukaszZ, duchu, grabeer, krzych, Anna W, Tadzeu, rafiboj, miszak, Bax, carantoni
mają prawo z pozostałych zdjeć, ale dodanych do Galerii prywatnych przed 1.10.2008 r. zaproponować jedno zdjęcie do Albumu. Zdjęcie takie będzie dodane z dopiskiem Polecone przez...

#32 Jackos

Jackos

Napisano 12 październik 2008 - 21:23

Mam pytanie - czy pkt. 7 regulaminu galerii nadal obowiązuje?

#33 Roby

Roby

Napisano 12 październik 2008 - 21:54

czy pkt. 7 regulaminu galerii nadal obowiązuje?

Tak, jak najbardziej, zdjęcia zwycięskie zostaną dodane do Albumu :-)

#34 Jackos

Jackos

Napisano 13 październik 2008 - 10:27

Moje pytanie wzięło się stąd że nie ma w galerii zdjęć z edycji zimowej, a teraz widzę że edycji zimowej nie było :mrgreen: Chyba muszę bardziej zagłębiać się w poszczególne wątki :oops:

#35 Anna_W

Anna_W

Napisano 20 październik 2008 - 09:34

Kurczę walczę z zapaleniem spojówek i przegapiłam :-(
Zapraszam na moją skromną stronę :) http://www.annaw.pl | E-3 + szkła różne

#36 Monastor

Monastor

Napisano 17 styczeń 2009 - 18:45

Jest 17 stycznia. Czy zmienił się termin dodawania zdjęc do galerii czy może jesteście w trakcie przerzucania fotek?

#37 Roby

Roby

Napisano 17 styczeń 2009 - 19:15

czy może jesteście w trakcie przerzucania fotek?

Trwa dyskusja nad progiem dostępu w tym kwartale. Już niedługo.

#38 Roby

Roby

Napisano 25 styczeń 2009 - 21:00

Zdjęcia poprzerzucane próg dostępu w poprzednim kwartale wyniósł 6.5.

#39 Roby

Roby

Napisano 25 kwiecień 2009 - 21:03

W tym kwartale znowu mieliśmy opóźnienie :oops: Próg ustalony został na 6,9.

Powstał jednak drobny problem - mamy nowy system przerzucania zdjęć do Galerii, który jak się okazuje "ucina" w trakcie przenoszenia autora. Niestety nie wszystkich spamiętałem, zatem proszę autorów zdjęć nieopisanych by przysyłali mi na PW, które jest ich zdjęcie :-)

#40 Jackos

Jackos

Napisano 25 kwiecień 2009 - 22:39

W jaki sposób można sprawdzić średnią ocen zdjęć w galeriach prywatnych?