Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Listopad 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 listopad 2007 - 15:22

Niestety nie znacznę fotkami bo na razie to fociłem tylko lampki na cmentarzu :mrgreen: ale wiecie... jaki ja sen miałem.
Siedzę sobie na czatach nad rzeka, chyba Pilica. Nad wodą rośnie uschnięte drzewo a na nim przysiada myszak - dziwne bo siedzi wysoko, a ja pod drzewem - jak robiłem fotki to perspektywa była idealna ( tak jakby był na równi ) - no cóż... sen :mrgreen: Ale to jeszcze nic! w pewnym momencie przylatuje... dorosły bielik! i przegania myszaka - rozpoczyna się krótka, nierówna, acz owocna w boskie zdjęcia walka :mrgreen: gdybyście widzieli te fotki! niestety to tylko sen... :-/ myślicie że się kiedyś spełni?

A coś tam się u was dzieje? długi weekend w końcu ( dla niektórych ;-) ) Ja spędzam go ( niestety? ) w domu łażąc po koncertach spotykając się z rodziną i przygotowując się do egzaminu na prawko jazdy :wrc:

#2 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 02 listopad 2007 - 16:33

Sprawdź w jakimś senniku co to może oznaczać :mrgreen:
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#3 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 02 listopad 2007 - 21:31

przylatuje... dorosły bielik

Dlaczego ja nie mam takich snów :cry:

U mnie zaczeło się wielkimi nadziejami na udaną sesje, ale modelka była kapryśna

1. Coś ta pani mnie nie lubi
Dołączona grafika

#4 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 02 listopad 2007 - 21:43

Oryginalne :mrgreen:

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#5 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 listopad 2007 - 13:37

Mi się wschody na razie nie śnią, chyba są za wcześnie i nie dosypiam do nich. Pozostaje mi je pofotografować :mrgreen:
Morav w ogóle się nie odwróciła :shock:

#6 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 03 listopad 2007 - 13:37

morav, ale jakie tło zeby ta cholera siedziała jak nalezy to by byla bajka
Wojtek

#7 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 03 listopad 2007 - 13:48

Dwa razy jej wzrokowo zwróciłem uwagę, potem była już grzeczna :mrgreen:

#8 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 03 listopad 2007 - 15:27

morav, a ja tam widzę coś mało szczegółów na piórach - jakby mocno odszumianie...

Co do snów - ja ogólnie to mam ich mało a jak już to święto ;-) no chyba ze jest to sen o wybuchu bomby atomowej :sorry: tak już mam :roll:

:ninja:


#9 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 03 listopad 2007 - 15:38

1/3 kadru ISO 400 :sorry:

#10 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 03 listopad 2007 - 15:40

A nie sorry 1/9

#11 sebaok

sebaok

Napisano 03 listopad 2007 - 17:02

Ja niestety cały dzisiejszy dzień przespałem. Pogoda paskudna, deszczowa do tego ciemno, módlmy się żeby jutro było lepiej;)

#12 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 03 listopad 2007 - 17:21

A ja zaniosłem trochę przynęty przed moją czatownię. Wreszcie po kilku dniach coś zaczeło mięsko żreć. Mam nadzieję, że to lis a nie wiejskie kundle. Gdyby spadł śnieg to chociaż tropy bym mógł obejrzeć.....
Pozdrawiam
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#13 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 03 listopad 2007 - 17:52

A nie sorry 1/9

Czekaj czekaj, coś nie rozumiem, napisałeś 1/9 czy to oznacza dosłownie jedną dziewiątą oryginalnego kadru ??? :shock:
Jeśli tak to aż mnie zatkało, bo całkiem dobre, ładny kolor tła podkreśla sójkę.
Ale chyba ja coś zle zrozumiałem. :-D

PS. Dziś zakupiłem 200kg kukurydzy do przechowania, i 200kg słodkiej, która już zaczęła fermentować i wydziela bardzo obfity zapach, już miałem wyłożyć tą słodką na zanętę dla dzików, saren, jeleni i danieli, gdy okazało się, że za płotem dziś nadleśnictwo zrobiło Hubertusowe polowanie z nagonką, i KLAPA straszna, co prawda strzałów żadnych nie było w pobliżu ale naganiacze zrobili swoje, czyli popędzili zwierzynę w głąb lasu i zanim z powrotem będzie żerować w pobliżu minie z dzień lub dwa. Szkoda bo miałem zamówioną na jutro pogodę :mrgreen: no i mniamu mniamu było pyszniutkie, a tak może być po zawodach.
Ja to mam ostatnio szczęście. :-(

#14 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 03 listopad 2007 - 18:02

Jutro zmierzę dokładnie, na oko tak to mniej więcej wychodzi

#15 widz

widz

Napisano 03 listopad 2007 - 18:09

2.ten z przodu ale te gałązki...i brak ryby :)
Dołączona grafika
chętnie posłucham jakie jeszcze braki
pozdrawiam
widz

#16 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 03 listopad 2007 - 18:25

morav, Coś ty nie przesadzaj, to nie ma znaczenia, chodzi o skalę wielkości a nie jakieś dokładna pomiary.
Zaskoczony jestem po prostu że choć to skromny wycinek kadru, to całkiem dobrej jakości.

#17 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 04 listopad 2007 - 18:06

widz przede wszystkim ten patyk i kadrował bym w pionie.

tomajk, z samej ciekawości obliczyłem i wyszło że oko mocno przesadziło, 1/6 kadru, a z jakości takiego wycinka tez jestem zadowolony :-D

#18 widz

widz

Napisano 04 listopad 2007 - 19:17

morav.dzięki

#19 cosford

cosford

Napisano 04 listopad 2007 - 20:14

Dzisiejsze popołudnie spędziłem na "bobrowej" miejscówce. Niestety żaden łobuz nie chciał się pokazać choć woda w stawku aż mętna i masa ścieżek dookoła. Za to wieczorem przyszła sarenka, którą miałem okazję obserwować chyba pół godziny. Paradowała sobie spokojnie po drugiej stronie stawku może ok 30 metrów . Pierwsze takie moje spotkanie Coś pięknego !
Zdjęcie już nie bo robione z ręki na 1/30, iso grubo ponad 1000 ale wstawiam tak dla udokumentowania.

3.

Dołączona grafika

Pozdrowienia

#20 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 04 listopad 2007 - 22:50

młode chyba to sarnie jakieś , moze głupie to sie da podejśc bliżej :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych