Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Konkurs Fotoprzyroda.pl-regulamin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 hubacz

hubacz

Napisano 11 październik 2007 - 14:03

Kiedy mozna sie go spodziewac ?

#2 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 12 październik 2007 - 20:15

Jest już, zaszło kilka zmian.
Zapraszam do przeczytania.

#3 hubacz

hubacz

Napisano 13 październik 2007 - 19:57

Moglbym probowac cos kombinowac zeby np nie udowodniono mi publikacji gdzies wczesniej w sieci zdjec czy robic 2 takie same ujecia z czego publikowac jedno itp byle by ominac regulamin. Nie zamierzam jednak robic ani tego ani tez cykac zdjec do szuflady zeby lezaly 3 miesiace i z taka zwloka je publiokwac. Dlatego z duzym prawdopodobienstwem nie wystartuje w tej edycji konkursu chyba ze cos sie trafi w ostatnich dniach chodz mocno w to watpie bo co sie wymysli w tydzien ;/ . Moj "styl" i podejscie do tematu chyba jest na tyle znane ze latwo byloby rozpoznac zdjecie zrobione przeze mnie wiec 3 miesiace na zrobienie zdjecia sa w moim przypadku fikcja ... :cry: szkoda ;/

#4 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 13 październik 2007 - 21:33

hubacz, trudno wszystkim dogodzić, większością głosów tak zdecydowaliśmy :sorry:

I czy nie publikowanie jednego zdjęcia naprawdę stanowi taki problem?

#5 hubacz

hubacz

Napisano 14 październik 2007 - 07:45

czy nie publikowanie jednego zdjęcia naprawdę stanowi taki problem?

I tak i nie. Jednak wydaje mi sie ze tak jak pisalem wyzej spokojnie mozna to obejsc np strzelajac wieksza ilosc podobnych kadrow tego samego obiektu i tylko poto zeby nie zlamac regulaminu ?
Ostatnio natknolem sie przypadkiem na 2 na pierwszy rzut oka podobne prace (kadr, swiatlo, pora) jednekgo z forumowiczow ktory nota bene startowal w ostatnim konkursie.

#6 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 14 październik 2007 - 09:03

tak jak pisalem wyzej spokojnie mozna to obejsc


Wszystko da się obejść, tylko po co?
Przecież to jest w sumie zabawa, ma nas motywować do robienia jak najlepszych zdjęć.

W internecie bardzo łatwo innych oszukać, tylko czy taki smak zwycięstwa nam odpowiada to już musimy odpowiedzieć sobie sami.

#7 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 14 październik 2007 - 09:25

Uważam, że wprowadzone modyfikacje regulaminu jak najbardziej są odpowiednie. Oczywiście zdarzają się przypadki wystawienia kilku zdjęć na pierwszy rzut oka takie same, ale powstały one w wyniku wykonania serii ujęć...
Inny przypadek to wypracowany "styl" przez daną osobę. Jednak uważam że to nie powinno być problemem, bo w końcu konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego zdjęcia.
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#8 Mortis

Mortis
  • Lokalizacja:
    Olsztyn

Napisano 14 październik 2007 - 09:40

tylko z drugiej strony to chyba tez troche krzywdzace.. No bo jak juz czlowiekowi sie zdarzy jakies ciekawesze zdjecie popelnic, to z pewnoscia chce je zostawic na konkurs fotoprzyroda, ale rowniez pokazac, i poddac ocenie na internetowych portalach.. By przekonac sie czy aby rzeczywiscie jest to jakies 'ciekawsze zdjecie'... Mysle ze sprawiedliwiej byloby, gdyby ten punkt dotyczyl zakazu wysylania na konkurs zdjec publikowanych wczesniej na fotoprzyrodzie, a nie w calym internecie.. Ale to tylko moje skromne zdanie.
World is a lonely place - you're on your own.

#9 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 08 listopad 2007 - 16:42

ponieważ nie chce zakładać nowego wątku , napiszę tutaj :

wszedłem w posiadanie 25 m2 (5x5) siatki maskujacej starego typu ( taka z farfoclami zielnonymi )poprzywiązywanymi do syntetycznej siatki.
siatka jest nowa , nie używana , czysta , bez grzybka itp :mrgreen:
całej nie rozpakowałem , bo nie mam miejsca .

jeżeli uważacie , ze po pocięciu mogłaby stanowić dodatkową nagrodę ( poza splendorem oczywiście ) dla zwycięzców konkursu jestem gotowy ją przesłać na ręce któregoś z modów ;-) do rozdysponowania . ;-)
pozdrawiam tomek

#10 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 08 listopad 2007 - 18:01

To bardzo ciekawa propozycja, można ją podzielić na pół i dać dla zwycięzców roku (Flora i Fauna).
Myślę że każdy chętnie by ją wziął pokrywając koszty przesyłki.

#11 MK_2

MK_2
  • Lokalizacja:
    Siedlce

Napisano 08 listopad 2007 - 18:16

Jestem za ;)
fotoamator

#12 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 08 listopad 2007 - 23:52

Ja też jestem za, zawsze to jakaś metoda na lenia ;-)

:ninja:


#13 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 09 listopad 2007 - 14:13

w zwiazku z zainteresowaniem , prosze na PW o podanie adresu , na który mam wysłać do rozdysponowania nagrodę :)

zależy mi na tym bardzo , gdyż przesyłke jestem zmuszony trzymac na balkonie , nie bardzo dysponuje innym miejscem ,a niestety mocno u mnie zacina deszcz bardzo często. :mrgreen:
chciałbym , aby nagroda jednak była "nowa "nie schlapana deszczem .
p.s.
juz sprawa dogadana z modami:) przekaże jak sie nadarzy okazja :mrgreen:

#14 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 10 listopad 2007 - 08:34

Ok. Dla wszystkich zainteresowanych - siatka jest na przyszłe nagrody. Czyli począwszy od jesiennej edycji.

#15 MK_2

MK_2
  • Lokalizacja:
    Siedlce

Napisano 10 listopad 2007 - 14:15

No to się nie załapałem ... ;-)
fotoamator

#16 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 10 listopad 2007 - 23:00

Ok. Dla wszystkich zainteresowanych - siatka jest na przyszłe nagrody. Czyli począwszy od jesiennej edycji.


Maćku, zrobimy jeszcze inaczej.
Nagroda będzie dla dwóch zwycięzców roku.
Zwycięzców wybierzemy spośród tych którzy wygrali w poszczególnych porach roku.
Krajobraz będzie połączony z Florą.

Tym sposobem każdy ma jeszcze szansę na nagrodę.

#17 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 11 listopad 2007 - 15:38

Ok. Sprawa teraz chyba jest wyjaśniona.

#18 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 grudzień 2007 - 11:42

Jak tam ze zdjęciami. Już za dwa tygodnie mija termin nadsyłania prac na jesienną edycję naszego forumowego konkursu. Ja już mam w zasadzie prace, ale z wysłaniem czekam do ostatniej chwili ;-)

#19 Mortis

Mortis
  • Lokalizacja:
    Olsztyn

Napisano 07 grudzień 2007 - 15:39

czekalem na jakis temat bardziej oficjalny odnosnie jesiennej edycji. Rozumiem ze takowego nie bedzie? i bazowac nalezy na regulaminie letnim?
World is a lonely place - you're on your own.

#20 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 grudzień 2007 - 15:48

Nie no, jest od dawna regulamin jesiennej edycj - poszperaj w 'konkursach', dwie najistotniejsze zmiany to trzy kategorie - rozdzieliliśmy Florę i Krajobraz i zdjęcia musza być niepublikowane w internecie.
Tutaj jest
:link:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych