Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Psy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
560 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 09 wrzesień 2007 - 09:09

Szukałem takiego tematu , ale nie znalazłem, więc zakładam :baby:

1.
Dołączona grafika

#2 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 09 wrzesień 2007 - 10:08

Czarny zwierz, a o co chodzi na tych zdjęciach dwa posokowce jeden stary drugi młody i nic więcej ani artystyczne te zdjęcia ani dokumentalne zupełne knoty do kwadratu.
Wojtek

#3 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 09 wrzesień 2007 - 10:56

Czarny zwierz, a o co chodzi na tych zdjęciach dwa posokowce jeden stary drugi młody i nic więcej ani artystyczne te zdjęcia ani dokumentalne zupełne knoty do kwadratu.

Mi się te zdjęcia podobają więc wrzuciłem, a to, że Koledze nie pasują to już nie mój problem...

#4 brzeziu

brzeziu
  • Użytkownik
  • 704 postów
  • Lokalizacja:
    wsi wesoła

Napisano 09 wrzesień 2007 - 11:09

Czarny zwierz'u jeszcze to pierwsze to można jako portret psa myśłiwskiego potraktować ,
ale to drugie tak przycięte ...
trochę bez sensu :-|



he he 8-)

#5 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 09 wrzesień 2007 - 15:14

Czarny zwierz, ale to nie jest twój prywatny album rodzinny tylko forum, które ma okreslone cele.
Wojtek

#6 Czarny zwierz

Czarny zwierz
  • Użytkownik
  • 1162 postów
  • Lokalizacja:
    Sośnicowice

Napisano 09 wrzesień 2007 - 19:21

Czarny zwierz, ale to nie jest twój prywatny album rodzinny tylko forum, które ma okreslone cele.

A czy ja tu wrzucam zdjęcia rodziny czy jedno zdjęcie mojego pupila??
Odpuszczę bo nie będę się kłócić, jak to mówią starszych trzeba szanować...

#7 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 09 wrzesień 2007 - 21:50

Temat zdjęć Pozostałe, więc skoro koty mają tu swoje miejsce, niech mają je także psy. Wiem, że trudno krytycznie podejść do zdjęcia swojego pupila, ale spróbujcie nie wrzucać tu totalnych gniotów :-) Ja też się postaram :-)
Zdjęcie 1 jest wg mnie nienajlepsze. Po pierwsze: Ostrość, powinna być na oczach, a jeśli to niemożliwe to na bliższym oku. A gdzie jest :sorry: Po za tym przy takim zbliżeniu zdjęcie powinno być żyleciasto ostre. Wg mnie nie jest.
Po drugie: kadr. Pies patrzy w dal, ma przed sobą trochę miejsca więc jest ok, ale mam jednak wrażenie, że kadr jest centralny.
Po trzecie: przeszkadzajki. Smycz, obroża MSZ strasznie psują to zdjęcie.
Tło chyba est ok. :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#8 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 10 wrzesień 2007 - 20:01

Zmieniłem temat. Będzie łatwiej szukać.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#9 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 17 wrzesień 2007 - 20:11

Ooo kurcze... w "kotach" nikt tak nie deprecjonował zwierzaków :mrgreen: . Dyskryminacja..
Żeby Kolega nie czuł się osamotniony i ja się wyłamię dodając albumowe zdjęcia:
to kilkoro z moich "podopiecznych" (zdjęcia zrobione w czasie szkoleń, nie ja je robiłem, ale mam zgode autorki ;-) ). Zamieszczam te, choć mam ich wiele wiecej, każdy z psiaków, który przeszedł przez moje ręce ma w moim albumie miejsce, ba w pamieci też.

2.Stójka
Dołączona grafika

3. Również stójka, choć inna w stylu :-) (tak, uprzedzając pytanie - na szyji to teletakt i bajką jest, że stosowanie tego urządzenia jest "niehumanitarne". O wiele gorsza jest kolczatka czy nawet nieumiejętnie użyta obroża skórzna. Teletakt najcześciej pies tylko nosi.. (zreszta musi go nosić conajmniej miesiąc, żeby był gotowy do użytku) a użycie ogranicza się do jednego razu....)
Dołączona grafika

4. Odpoczynek

Dołączona grafika

#10 brzeziu

brzeziu
  • Użytkownik
  • 704 postów
  • Lokalizacja:
    wsi wesoła

Napisano 17 wrzesień 2007 - 20:34

4,
Ok - portrecik może być , choć ten oset , te osty no ale ok .

2 i 3 niespecjalnie .
C30D/BG-E2n*EF-S10-22F3,5-4,5*EF/50F1,4*EF100F2,8*430EX*M055x pro cdn
www.brzeziu.selia.pl

#11 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 17 wrzesień 2007 - 20:39

He he brzeziu, niespecjalnie o 2 i 3 może powiedziec ktos kto nigdy wyżła w pracy nie widział ;-) . Ale ok. Zapomiałem dodać, że zdjęcia czysto dokumentalne (zwyczajne albumówki) pokazujące pracę legawca w łowisku.
Fuji s5600 (50d + Sigma 100-300 f/4 w fazie testów...).

#12 brzeziu

brzeziu
  • Użytkownik
  • 704 postów
  • Lokalizacja:
    wsi wesoła

Napisano 17 wrzesień 2007 - 22:07

He he brzeziu, niespecjalnie o 2 i 3 może powiedziec ktos kto nigdy wyżła w pracy nie widział ;-)


Ano nie widziałem
bo myśliwych szerokim łukiem obchodzę :mrgreen:

Oceniłem te foty z punktu mając na uwadze jakość i kompozycję i czytelność
ale spoko jak mają dlą Ciebie wartośc to ok
:beer:

#13 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 wrzesień 2007 - 12:49

No to ja wam przedstawię swojego psa. wabi się Gapa jest z moją rodziną od 12 lat. Wyżeł niemiecki, gładkowłosy :-) nie jest ułożona na psa myśliwskiego. Jej imię wzięliśmy od nazwy miejscowości gdzie często z nią jeździliśmy na biwaki, Gapinin. Imię to jakoś tak do niej przyległo że... no jest strasznie gapowata. Pamiętam jak raz goniła kota u znajomych na podwórku, kot uciekł przez szczelinę w bramie a ona biegła dalej, próbując w ostatniej chwili wyhamować. Zatrzymała się z hukiem na bramie :mrgreen:

5.
Dołączona grafika

6.
Dołączona grafika

W tę sobotę o 00:30 Gapa zdechła. W piątek wieczorem potrąciło ją auto... na polnej drodze... było ciemno i głupia nie zauważyła i nie usłyszała nadjeżdżającego auta. Wypadek przeżyła i pojechała do weterynarza, ale w nocy dostała jakiegoś wewnętrznego wylewu i zdechła właściwie na moich rękach. Jeszcze w nocy pojechaliśmy do Gapinina i tam ją pochowaliśmy. Przyjaciel z którym żyłem 12 lat odszedł.

#14 korba

korba
  • Użytkownik
  • 888 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 wrzesień 2007 - 13:00

Sympatyczna psina, szkoda ze przedwczesnie musiala przejsc za "teczowy most" ...
Canon 400D + Tamron 55-200 i coś krótszego (50 1.8)

#15 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 wrzesień 2007 - 13:15

Przyjaciel z którym żyłem 12 lat odszedł.

Współczuję Dun, szkoda.

#16 migawka

migawka
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • Lokalizacja:
    Skarżysko Kamienna

Napisano 24 wrzesień 2007 - 14:10

ach współczuję ... kupa czasu , wpomnień, przyjaźni i nagle trach wszystko pękło jak bańka ....
szuwar.deviantart.com

#17 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 wrzesień 2007 - 15:06

No, to stało się strasznie szybko... ale to chyba i dobrze, lepiej żeby tak, niż na stare lata miałaby się męczyć. Dzięki...

:ninja:


#18 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 24 wrzesień 2007 - 18:00

Dunadan, wiem co to znaczy mieć takiego przyjaciela ja mam sukę wyżła szorstkiego co prawda nie jest czysta rasowo ale niewiele jej brakuje, a ma obecnie 14 lat, ledwo staruszka chodzi ale jeszcze sie trzyma jakoś.
Wojtek

#19 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 24 wrzesień 2007 - 19:09

NO moja w wieku 12 lat jeszcze się nieźle trzymała. Miała bardzo ładną figure i w ogóle... ale już nie słyszała :-/ to chyba problem wszystkich psów z takimi uszami? tak przynajmniej słyszałem.

:ninja:


#20 ostapowicz (Wojtek)

ostapowicz
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 25 wrzesień 2007 - 09:35

Dunadan, zgadza sie moja jest głucha jak pień.
Wojtek





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych