Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Czerwiec 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#41 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 18 czerwiec 2007 - 15:38

Z calej serii 23 byloby najlepsze, szkoda tylko ze ten korzen znalazl sie na srodku kadru :-|
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#42 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 15:46

Ja piernicze... warchlaq, to jest własnie to co w przyrodniczym foto kocham. Było tak, jak na zdjęciach widać. Dla mnie to jedne z najlepszych zdjęć na tym forum. Takie właśnie obrazy widać w lornetce jak się jest w łowisku. Cudowne, jakże prawdziwe kadry. Chylę czoła. Cud. Prośba - zamieść w wątku o lisach, bo naprawdę nie wiem czy są tam lepsze (takie jest moje zdanie). I wrażenia tego nie zmieniają szumy czy długie czasy. Zdjęcia są po prostu do "bólu" prawdziwe. Szkoda by było przejśc obok nich tak po prostu.

#43 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 czerwiec 2007 - 20:46

warchlaq, 23 jest wspaniała! ten patyk wchodzący mu w oko powinien psuć zdjęcie ale o dziwo właśnie nie - gratuluję!

:ninja:


#44 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 czerwiec 2007 - 08:45

22. jest świetne, 23. tez i ten patyk do końca nie przeszkadza, widać, że to sama przyroda ;-)

#45 kacpero

kacpero
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 19 czerwiec 2007 - 18:36

Warchlaq, fajne zdjęcia. 22 najlepsza jak dla mnie.

#46 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 19 czerwiec 2007 - 19:19

Ja też się przyłączam do zachwytów. :thumbsup:

#47 migawka

migawka
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • Lokalizacja:
    Skarżysko Kamienna

Napisano 19 czerwiec 2007 - 19:53

sauer nie dobijaj człowieka :mrgreen:
piękne szczeniaki :)) telepatycznie je głaszcze :))
szuwar.deviantart.com

#48 michal

michal
  • Lokalizacja:
    Leśnica

Napisano 19 czerwiec 2007 - 20:12

:bangin: lisek piękny
POZDRAWIAM Optyka CANON+Benro KB-2

#49 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 20 czerwiec 2007 - 21:30

Piękne spotkanko :bow:
23 jest rozbrajająca :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#50 migawka

migawka
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • Lokalizacja:
    Skarżysko Kamienna

Napisano 21 czerwiec 2007 - 15:09

wczoraj ide sobie do lasu , nudziło mi się no to mały wypadzik z koleżanka ... ide ide a tu przede mną z 1m mała wiewiórka siedzi , i po prostu nie zwracała na mnie uwage, zdrobiłam jej ze 40 zdjęć , gapiła się na mnie , potem znowu jadła coś na drzewie.
I tu narodziła się moja zoofilijna myśl :shock: taka mała bezbronna , a gdyby ją tak .. 8-)
W końcu najadła się i poszła , a koleżanka mnie poinformowała że gdy cykałam fotki za nami stał i warczał wielki czarny pies :lol: :shock: , ale ja go oczysiście nie zauważyłam , byłam zbyt zajęta wiewiórką. Kilka zdjątek , szkoda że za ostre światło było :( ale zawsze jest pamiątka :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Potem idziemy idziemy a tutaj takie cuś nam nad głowami lata :shock: szczerze to nigdy takiego ptaka na wolności w naszym rejonie nie widziałam , nawet nie przypuszczałam że mogą być , obserwował nas albo nie na potem pikował na polane .

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Właśnie co to za ptak ? myszołów ?
Wyszliśmy z lasu na ulice Rzeźniczą po czym pewna miła pani pyta się nas czy nie wiemy gdzie jest wejście do ubojni drobiu zupełnie jakbym tam pracowała :roll: . Czy ja wyglądam na rzeźnika ?Może tak skoro wiewiórka aż osłupiała na mój widok ...
szuwar.deviantart.com

#51 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 21 czerwiec 2007 - 16:44

To samiec błotniaka stawowego.
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#52 sauer

sauer
  • Użytkownik
  • 1395 postów
  • Lokalizacja:
    Kościerzyna

Napisano 21 czerwiec 2007 - 20:45

przede mną z 1mm mała wiewiórka

nieżle blisko...i złapał ostrość??? :mrgreen:
Moja galeria: http://foto.recenzja... ... -6188.html

Canon 30D+Canon 10-22 IS USM+Pol-Cir+Statyw i głowica Manfrotto+szkiełka M-42 :D

#53 cadaver

cadaver
  • Użytkownik
  • 157 postów
  • Lokalizacja:
    Kutno

Napisano 21 czerwiec 2007 - 21:15

Co tu dużo mówić - dziś miałem bardzo udany dzień :) Udało mi się zobaczyć i uwiecznić ( chociaż w słabej jakości ) wodniczki w dolinie Neru. To było moje czwarte podejście i w koncu się udało. Do tej pory wodniczki miały w głębokim poważaniu moje wysiłki i mój trud, kiedy to kichając i ocierając łzy ( ta ##^$& alergia :D ) przedzierałem się przez wysoką trawę. Po prostu ich nie było, chociaż na łódzkim forum twierdzili, że są ;) No i są :D Kilka fotek - może przy okazji następnego wypadu będą lepsze foty, ale to małe stworzenie siedzi w gęstych turzycach i ani myśli pozować ;) Cieszę się bardzo z tego spotkania - moje pierwsze w karierze .

29.

Dołączona grafika

30.

Dołączona grafika

31.

Dołączona grafika

#54 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 21 czerwiec 2007 - 21:28

Brawo za gatunek!!! Ja jeszcze nie widziałem, ale może się tam wybiore :mrgreen:
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl

#55 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 21 czerwiec 2007 - 21:55

Fajne spotkania mieliście. Zazdroszczę... :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#56 sebaok

sebaok

Napisano 25 czerwiec 2007 - 13:56

Wieczorem siedziałem na polu owsa w dołku czekając na dwie znajome loszki z potomstwem, czekałem ok. 3h niestety tym razem nie pojawiły się. Słońce juz zachodziło więc postanowiłem usiąść na ambonie pop drugiej stronie lasu, z której widać całe pole. Przynajmniej sobie popatrze co gdzie wychodzi. Zawabiłem piskiem koźlaka, nie minęły nawet 3 min i zobaczyłem jak coś idzie przez owies. Pierwsza myśl: dziki bo bardzo często wychodzą przy tej ambonie. Aparat w rękach wycelowany w niezidentyfikowany obiekt. Zwierz zbliża się pod samą ambona, nagle wyłania się mykita. Słonce akurat się schowało za chmury więc jakość szału nie robi. Po 20 paru strzałach mykita mnie wyczuła, miałem beznadziejny wiatr.

32.
Dołączona grafika

#57 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 25 czerwiec 2007 - 14:40

Świetna mordka! Z jakością nie jest tak źle. Gratuluję bliskiego spotkania z rudzielcem.
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#58 sauer

sauer
  • Użytkownik
  • 1395 postów
  • Lokalizacja:
    Kościerzyna

Napisano 25 czerwiec 2007 - 15:08

:shock: :shock: :shock:
Moja galeria: http://foto.recenzja... ... -6188.html

Canon 30D+Canon 10-22 IS USM+Pol-Cir+Statyw i głowica Manfrotto+szkiełka M-42 :D

#59 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 25 czerwiec 2007 - 16:32

sebaok, ładne zdjęcie, na jakość nie narzekaj.

#60 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 25 czerwiec 2007 - 16:46

E no. Świetne ujęcie. Myślałem, że z ambony nie da się zrobić dobrego zdjęcia, a tu proszę... :clap:

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych