Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Kilka konkretów na temat zmian :)


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qgito

Qgito

Napisano 16 październik 2006 - 22:29

Po kolei :)


- pomysl dzialu "Plenery"- jestesmy jak najbardziej za, mamy nawet idealne miejsce na zorganizowanie pikniku forumowego, ale poczekamy jeszcze troche, na naplyw nowych ludzi, gdyz nie chcemy tworzyc dzialow, ktore bede swiecic pustkami. Ogolnie jestesmy za.

Rozbudowa dzialu technicznego- jestesmy rowniez za, ale jeszcze nie teraz, wszstko co z technika, podchodzeniem zwierzat, wabieniem, skradaniem, budowaniem urzadzen itp. prosimy jak na razie kierowac albo do dzialu ""technika" albo "Bezkrwawe Łowy". Z czasem postaramy sie lepiej zagospodarowac. Najwazniejsze czego nie chcemy zrobic, to stworzenie wielu pustych dzialow.

- nowe emotikonki- jutro postaram sie doinstalowac :)

- dział "giełda" - przy zakładaniu forum wyszliśmy z założenia, że takowego działu na forum nie będzie. Jest wiele takowych na innych forach- my między pieniądze mieszać się nie chcemy ;). Nie twierdze, ze nie zmienimy zdania, na razie mowimy jednak nie :).


- dział humor- w przyszlosci jak najbardziej tak, na razie jednak dzial "Wolny temat".



Co jeszcze?
Intensywnie myslimy nad logiem forum, mamy ciekawa koncepcje, szukamy teraz dobrago wykonawcy, mam nadzieje, ze logo szybko powstanie.


"Atlas Forum Fotoprzyroda.pl"- fajny project atlasu zwierzat, czyli jedno dobre zdjecie danego gatunku, a podspodem jego opis. Wszystko ladnie oprawione graficznie umieszczone bedzie na osobnej stronie (prawdopodobnie w subdomenie atlas.fotoprzyroda.pl). W ten sposob przy zakladaniu jakiegos tematu o jakims zwierzeciu podspodem bedzie mozna umiescic link podspodem do "karty" danego zwierza w atlasie.

Album- jak tylko znajde troche wolnego czasu, a z tym ciezko niestety, to zaczynam testowac moduly albumow zdjec :-).


Jezeli byly jeszcze jakies propozycje, a ich tu nie umiescilem, to przepraszam, ale wylecialo mi z glowy :-)



Pozdrawiam


P.S. Sory za ewentualne bledy, ale jestem zmeczony.... ide spac, dobranoc :-)

#2 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 18 październik 2006 - 09:49

jelsi moge cos zasugeroweac to jesli engine forum na to pozwala to chyba dobra opcja bylo by umozliwienie tzw quick reply pod ostatnim postem strony.
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#3 Qgito

Qgito

Napisano 18 październik 2006 - 13:38

done :)

Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#4 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 18 październik 2006 - 14:07

super, dzieki to bardzo przydatna sprawa
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#5 Roby

Roby

Napisano 24 październik 2006 - 18:11

Mam pytanie dotyczące etnografii - czy mieściłby się na tym forum, w jego tematyce i jak już to - w ogólnych taki osobny dział :?: Chodziłoby mi o zdjęcia zapomnianych cmentarzy, często zarastających, starych drewnianych domów, kościołów, cerkwii. W sumie wiąze się to w jakiś sposób z krajobrazem, ale też z przyrodą - czasem świetnie się z komponują z otoczeniem przyrodniczym.

#6 Qgito

Qgito

Napisano 25 październik 2006 - 12:19

Na forum zaszło kilka zmian :-D

Jeżeli są jakieś błędy lub problemy proszę pisać

Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#7 aczu

aczu
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 25 październik 2006 - 13:54

Zauważyłem że jak jakis temt główny ma podtematy (np. ptaki:wodne....) to w temacie głównym nie wyswietla sie ze sa nowe posty tylko bezposrednio w podtematach.
sam na poczatku nie zauwzylem ze istnieja podtematy i myslalem ze nie ma nic nowego.
sory ze wypowiedz ie ma za bardzo ladu i skladu ale jestem chory i nie mysle za bardzo :(
pozdrawiam

#8 enter

enter
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 25 październik 2006 - 14:02

Co jeszcze?
Intensywnie myslimy nad logiem forum, mamy ciekawa koncepcje, szukamy teraz dobrago wykonawcy, mam nadzieje, ze logo szybko powstanie.

podrzuć pomysł to może pomodzę
Dołączona grafika

#9 morav

morav

Napisano 10 grudzień 2006 - 16:44

Witam

Trochę pracujemy nad szatą strony, więc mogą się dziać różne dziwne rzeczy, mam nadzieje że nikt nie będzie miał trudności z dostępem do forum :-)

#10 Mike

Mike
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 17:55

Wow, fajnie wygląda 'logo' (to na górze) oraz ciekawie prezentują się liście jako oznaczenia tematów.

#11 teac2

teac2
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 18:37

Jak narazie jest dobrze, top strony jest łądny, ale kurcze jeszcze czegoś w nim brakuje...

#12 morav

morav

Napisano 10 grudzień 2006 - 19:52

Ciekawy jestem waszej opini o zmianach, proszę się wypowiadać :-)
Jaeżeli chodzi o top strony i logo, to jestem zadowolony.
Jest proste i czytelne, łatwo sie będzie kojarzyć.

#13 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 grudzień 2006 - 21:25

khe?... ja nie widzę żadnych zmian :shock:

:ninja:


#14 ZbyszekB

ZbyszekB
  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 21:38

Logo na górze nawet fajne. Tylko ta "plama" nad napisem Fotoprzyroda.pl jest nieczytelna, dopiero po jakimś czasie domyśliłem się że przedstawia ptaka. Może zróbcie go troszkę większego.

#15 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 grudzień 2006 - 21:42

To jakaś zmowa? dogadaliście się że wszyscy będę udawać że jakieś zmiany są? jak w opowieści o 'Królu bez szat' ( czy jak to tam szło )? :mrgreen:
Ja nic nie widzę...

:ninja:


#16 morav

morav

Napisano 10 grudzień 2006 - 21:52

Tylko ta "plama" nad napisem Fotoprzyroda.pl jest nieczytelna


Co jest :shock: , u mnie widać wyrażnie przysiadujacego, na literze z ptaka (drapieżnego)

khe?... ja nie widzę żadnych zmian

Tu już niewiem co napisać, żartujesz sobie :?:

#17 teac2

teac2
  • Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 10 grudzień 2006 - 21:54

To jakaś zmowa? dogadaliście się że wszyscy będę udawać że jakieś zmiany są? jak w opowieści o 'Królu bez szat' ( czy jak to tam szło )? :mrgreen:
Ja nic nie widzę...


Usunąłeś cache w przeglądarce?

#18 michalv

michalv

Napisano 10 grudzień 2006 - 22:51

Logo fajne, czytelne, tylko prawa strona trochę pusta. Faktura na listwach ozdobnych też fajna. Ogólnie na plus. Podoba mi się.

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#19 Dunadan

Dunadan

Napisano 10 grudzień 2006 - 23:21

OK - teraz widzę - jak dla mnie super!
Co do znaku pticy - fakt, ciut niewyraźny :roll: ale jest w miarę OK. Ogólnie bardzo mi się podoba :-D

:ninja:


#20 kacpero

kacpero
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 11 grudzień 2006 - 19:00

Coraz przytulniej sie robi, podoba mi się. Ale faktycznie troche pusto z prawej, może jakąś fotke wtopić pod tą fakturę, jakiegoś zwierza lub innego ptoka.