Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

[K] komplet Stealth Gear Extreme II rozmiar XXL


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakubchojnowski (Jakub Chojnowski)

jakubchojnowski
  • Lokalizacja:
    Białystok/Warszawa

Napisano 08 październik 2015 - 07:40

Witam.
Jak w temacie. Odkupię chętnie nie zniszczony komplet w rozsądnej cenie . Pozdrawiam

#2 cybulorz (Szymon Cybulski)

cybulorz
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • Wiek: 46
  • Lokalizacja:
    kujawsko-pomorskie

Napisano 08 październik 2015 - 21:02

@jakubchojnowski mam nadzieję, że dobrze przemyślałeś Swoją decyzję. Z moich doświadczeń nie polecam konkretnie tych ciuchów. Jakieś dwa lata temu kupiłem spodnie z tego modelu. Jak są nowe, to strasznie hałasują w terenie, później się trochę dotrą i jest lepiej. Tego typu ciuchy nadają się na wczesną wiosnę, jesień i zimę,latem się w nich zagotujesz. Wykonanie niby solidne i ładne, ale po dwóch latach średnio intensywnego używania powyrywały się zatrzaski przy kieszeniach na nogawkach i popuszczały szwy przy zamkach na zewnętrznej stronie, także igła z nitką już kilkakrotnie była w użyciu. Moim zdaniem szkoda kasy, lepiej kupić zwykłe moro i docierać je w terenie;) 

pozdrawiam

Szymon



#3 jakubchojnowski (Jakub Chojnowski)

jakubchojnowski
  • Lokalizacja:
    Białystok/Warszawa

Napisano 12 październik 2015 - 21:28

@cybulorz szczerze powiedziawszy nie jest to przemyślana do końca decyzja . Spodobał mi sie wizualnie ten krój, spodobała mi się opcja bezszelestnoscj i nie przemakania ... A może ktoś cos poleci godnego sprawdzenia ?

#4 cybulorz (Szymon Cybulski)

cybulorz
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • Wiek: 46
  • Lokalizacja:
    kujawsko-pomorskie

Napisano 12 październik 2015 - 21:41

@jakubchojnowski

Spodobał mi sie wizualnie ten krój, spodobała mi się opcja bezszelestnoscj i nie przemakania

 

co do bezszelestności, to już się wypowiedziałem, nie jest tak do końca jak piszą, nieprzemakalne są faktycznie szczególnie na kolanach i siedzeniu gdzie doszyte są łatki, a co do samej wygody noszenia, to muszę przyznać, że krój jest fajny i dobrze,wygodnie leżą, pod warunkiem, że wyrzucisz te wszystkie wstawki w kieszeniach i na kolanach, bo inaczej, to taka lekka odmiana zbroi się robi ;)



#5 Ark (Arkadiusz)

Ark
  • Użytkownik
  • 2221 postów

Napisano 13 październik 2015 - 14:26

...A może ktoś cos poleci godnego sprawdzenia ?

Softshell... Na popularnym chińskim portalu do kupienia za niecałe $30 wraz z przesyłką ;-). Do wyboru kilka wzorów kamuflażu.
__
Mobilnie

Użytkownik Ark edytował ten post 13 październik 2015 - 14:28

...spokój grabarza...

 

http://www.listkiewicz.eu


#6 jakubchojnowski (Jakub Chojnowski)

jakubchojnowski
  • Lokalizacja:
    Białystok/Warszawa

Napisano 01 grudzień 2015 - 15:30

Hmmm nie wiem za bardzo jaki softshell. Czy używacie jakiś konkretnych kompletów ubrań ? Wiem ze to las , ale czasem przez miasto sie przechodzi i żeby w miarę schludnie to wyglądało . ;) cos trwałego i w miarę dobrego do podchodzenia ?

#7 jakubchojnowski (Jakub Chojnowski)

jakubchojnowski
  • Lokalizacja:
    Białystok/Warszawa

Napisano 23 styczeń 2016 - 08:22

Witam serdecznie.
Odświeżam temat. Czy zna ktoś naprawdę tak fajny zestaw do fotografi jak ten stealth gear? I moze go polecic? Schnie w mgnieniu oka, kieszeni moze i jest troche za duzo ale ma nawet przemyslenia z poduszkami na ramieniu pod statyw :) cichy, nie brudzi sie i nie niszczy.
Dramat jest z takimi ubraniami fotograficznymi i nawet nowych nie da sie za bardzo kupić. Ktoś coś poleci?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych