Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

gunner blind


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marp

Marp
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 03 styczeń 2013 - 21:38

Witam
miał ktoś do czynienia z tym namiotem?
http://allegro.pl/am... ... 22674.html
będe wdzięczny za wszelkie opinie
pozdr
Mariusz

#2 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 04 styczeń 2013 - 14:14

Marp, tym modelem akurat nie dysponuje, ale mam jego 'większego brata'. Fakt nie tego producenta, ale poza drobnymi szczegółami b.podobny.
Na razie używam go przy karmnikowych sesjach - sprawuje się rewelacyjnie. Ciemne wykończenie od środka to bdb pomysł. W mojej wersji mam trzy duże okienka i trzy małe z siatką maskującą - akurat na obiektyw i do swobodnej obserwacji. W 'twoim' modelu tego mi brakuje. A i coś, co mnie zaskoczyło - szybciej się składa niż rozkłada ;-)

#3 Marp

Marp
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 19:24

Dzięki Szycho, "większego brata" posiadam, myślałem o kupnie tego mniejszego, żeby łatwiej w krzakach ukryć, obawiam się jednak, że będzie tam za mało miejsca na dłuższe zasiadki.

#4 Marcin STFN

Marcin STFN
  • Użytkownik
  • 1775 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa/Gdańsk

Napisano 04 styczeń 2013 - 20:27

obawiam się jednak, że będzie tam za mało miejsca na dłuższe zasiadki.


Ale wygodnicki jesteś :-) Ja kiedyś masę godzin przesiedziałem i przespałem w dziecinnym namiociku 120x120x90. Najlepsze czasy.
Pozdrawiam!
Canon 7D+BG-E7, Canon 50D+BG-E2N, Canon EF 300/2.8 L IS USM, Canon TC 1.4xII, Manfrotto 055 PROB, Manfrotto 393, Skimmer
www.marcinstefanczyk.pl





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych