Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Maj 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
534 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 maj 2009 - 14:23

:doh: :doh: :doh:

( do siebie ) Weź się wreszcie za fotki ptaków :doh:

Niesamowite ujęcia - słyszałeś to pewnie wiele razy ale musisz się przyzwyczajać ;-)

Na 23. główka wyszła z GO.

:ninja:


#22 asfoto (Andrzej Smoliński)

asfoto
  • Lokalizacja:
    Brzuśce/pomorskie

Napisano 02 maj 2009 - 14:50

fotosc, co tu dużo mówić. Wiemy my wszyscy i Ty sam z resztą też, że jest genialnie:) Super się ogląda Twoje zdjęcia :-)

Nikon D500 T17-50 VC, S 150 OS, Samyang 8mm
Facebook


#23 Logiełka (Piotr)

Logiełka
  • Lokalizacja:
    Konstancin-Jeziorna

Napisano 02 maj 2009 - 14:57

fotosc, - SZACUN !!!

#24 fotosc

fotosc

Napisano 02 maj 2009 - 15:42

fotosc, co tu dużo mówić. Wiemy my wszyscy i Ty sam z resztą też, że jest genialnie:) Super się ogląda Twoje zdjęcia :-)


no , ja tak raczej nie zachwycam sie tymi fotkami , nie ma w nich tego czegos czego szukam , dla mnie to sa zwykle pstryki :) ale mimo tego i tak sie ciesze ze Wam sie podobaja :)

#25 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 maj 2009 - 17:02

fotosc, a czego szukasz?

:ninja:


#26 fotosc

fotosc

Napisano 02 maj 2009 - 17:21

fotosc, a czego szukasz?


te cos co zatrzyma czlowieka na dluzsza chwile przy zdjeciu , gdzie odbiorve i mnie rozlozy na czynniki pierwsze , gdzie za tydzien miesiac rok wrocisz do tej fotografii i dalej bedzie sie patrzec z zachwytem , wtedy uznam ze to jest dobra fotografia :)

#27 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 02 maj 2009 - 17:31

fotosc, hm, chyba rozumiem. Mam tak z jednym gościem ale to tylko dlatego że łatwo mi znaleźc jego fotki, twoje trudniej. Gdybyś był na przykład na deviantart.com wracałby z pewnością do twoich zdjęć.
Prawda jest taka że wrzucacz ich tutaj naprawdę sporo - i bardzo dobrze! ale, nie rozum mnie źle, ale ciężko jest co drugie twoje zdjęcie rozkładać na czynniki pierwsze :-P

Mogę napisać że zdjęcie kardynałą jest fantastyczne bo uchwyciłeś go w dość rzadkim momencie rozkładania skrzydeł w dodatku ma jeszcze otwarty dziób, jednak światło cit ostre. Z kolei samica kardynała na 21 jest perfekcyjnie naświetlona ale zdjęcie jest statyczne, atlasowe. Ale ty to wszystko wiesz :-P

:ninja:


#28 Lila2006

Lila2006
  • Użytkownik
  • 111 postów
  • Lokalizacja:
    okolice Bydgoszczy

Napisano 02 maj 2009 - 17:39

Fotosc, na 21 pani kardynałowa? Z wąsami i brodą? Chyba ściemniasz. :mrgreen:
Nie wiem czego szukasz w zdjęciach, ale dla mnie są one niedościgłym ideałem. ;-)

#29 michal

michal
  • Lokalizacja:
    Leśnica

Napisano 02 maj 2009 - 19:33

24.Piecuszek lot ikara :-P za bałagan i cień na ptaku
Dołączona grafika
POZDRAWIAM Optyka CANON+Benro KB-2

#30 ryba

ryba
  • Lokalizacja:
    Mława

Napisano 02 maj 2009 - 19:47

fotosc robiesz zdjęcia o jakich większość tylko marzy. Nawet zwykłe wróble wyglądają niesamowicie zwłaszcza w tych kropelkach.

Mi dzisiaj podczas czekania na żurawie, które jakoś niestety nie chciały podejść wylądował błotniak zbożowy. Schował się niestety w trawy. I widać mu tylko głowę. Byłem tylko pod siatką więc popatrzył na mnie i odleciał. Pytanie do znawców błotniaka. Czy można go jakoś ponownnie zbawić w to miejsce?
25
Dołączona grafika

#31 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 02 maj 2009 - 21:44

ryba, błotniak jest pierwsza klasa!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#32 UDILEK (Jarek)

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów
  • Wiek: 59
  • Lokalizacja:
    Wieluń

Napisano 02 maj 2009 - 21:52

fotosc Ty masz po prostu za dobry sprzęt i będąc przyzwyczajonym do super fotek, szukasz czegoś wyjątkowego.
Spróbuj podpiąć sobie jakieś stare,manualne szkło wtedy każda osra fotka będzie dla Ciebie wyjątkowa :mrgreen:

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#33 fotosc

fotosc

Napisano 02 maj 2009 - 22:26

fotosc Ty masz po prostu za dobry sprzęt i będąc przyzwyczajonym do super fotek, szukasz czegoś wyjątkowego.
Spróbuj podpiąć sobie jakieś stare,manualne szkło wtedy każda osra fotka będzie dla Ciebie wyjątkowa :mrgreen:


Tak!! wymyslilem sobie , ze bede fotografowal ptaki i kupilem sobie 600mm f/4 i 1d mrkIII :)
zdziwil bys sie widzac zdjecia z nikona manualnego 300mm f/4 ktore zrobilem :) a malo tego , to teraz kupilem analoga canona i tez nim foce :) ale slajdy :)

#34 comatus (Piotr Kendzierski)

comatus
  • Lokalizacja:
    Gdynia

Napisano 03 maj 2009 - 15:21

fotosc, jak zawsze nie do pobicia :)
Ja niestety nie miałem czasu w weekend na zdjęcia ptaków (i chyba przez dłuższy czas nie będę miał). Ale szczęśliwym trafem na meczu Arka - Śląsk (3:3) pojawił się dodatkowy zawodnik na murawie, a może sędzia? :mrgreen:
Pliszka przez kilka minut nic nie robiła sobie z biegających zawodników, ważne były tylko latajace nad murawą robaczki ;-)

26.
Dołączona grafika

#35 Girdian

Girdian
  • Lokalizacja:
    Wlkp/prawie Wolsztyn

Napisano 03 maj 2009 - 16:50

27
Dołączona grafika

Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC, mi może pomóc w dalszym rozwoju :-)
D7100/D200+N300/4 AF+K1.4 DGX stoi to na Benro
http://www.tomaszwalkowiak.art.pl/


#36 asfoto (Andrzej Smoliński)

asfoto
  • Lokalizacja:
    Brzuśce/pomorskie

Napisano 03 maj 2009 - 20:07

fotosc, co tu dużo mówić. Wiemy my wszyscy i Ty sam z resztą też, że jest genialnie:) Super się ogląda Twoje zdjęcia :-)


no , ja tak raczej nie zachwycam sie tymi fotkami , nie ma w nich tego czegos czego szukam , dla mnie to sa zwykle pstryki :) ale mimo tego i tak sie ciesze ze Wam sie podobaja :)


No to nie zostaje nam nic tylko się cieszyć. Z tego dążenia do perfekcyjnego ujęcia na pewno coś prędzej czy później wyjdzie. ;-)
Życzę powodzenia :-)

Nikon D500 T17-50 VC, S 150 OS, Samyang 8mm
Facebook


#37 pestkos

pestkos
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • Lokalizacja:
    Oświęcim\Grojec

Napisano 03 maj 2009 - 20:24

fotosc jak zwykle supcio,piekny ten kardynał.

28.

Dołączona grafika


NIKON + SIGMA + BENRO

#38 UDILEK (Jarek)

UDILEK
  • Użytkownik
  • 1732 postów
  • Wiek: 59
  • Lokalizacja:
    Wieluń

Napisano 03 maj 2009 - 20:37

fotosc, Tak czy siak, zazdroszczę Ci mnogości możliwości w doskonaleniu swojej pasji! I myślę ,że nie tylko ja. :-P

PENTAX K10D, K-5, SIGMA 50-500 mm f/4-6.3 DG EX APO RF + PENTAX MACRO 100mm/2,8 i TROCHĘ ZABAWEK NA M42. NOKIA N8 :-) MOJE VIDEO


#39 domek73

domek73
  • Użytkownik
  • 76 postów
  • Lokalizacja:
    Bielsko-Biała

Napisano 03 maj 2009 - 20:38

pestkos piękna pliszka
ja dziś wpadłem na pierwszego swojego pluszcza, wziął mnie z zaskoczenia więc jakość dokumentacyjna
29
Dołączona grafika
bezgranicznie ufając globusom wierzysz, że ziemia jest okrągła?

#40 jacek p.

jacek p.
  • Użytkownik
  • 627 postów
  • Lokalizacja:
    Przemyśl

Napisano 03 maj 2009 - 20:42

pestkos ja sobie zdaję sprawę z tego, że to taki dział w którym można trochę odpuścić jakość kosztem innych celów...ale spróbuj wyprostować to zdjęcie i samemu się przekonać czy aby lepiej nie wygląda..nawet pomimo tego, że w rzeczywistości naprawdę jest krzywo... :-D
Pozdrawiam Jacek P.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych