Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Styczeń 2009


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
526 odpowiedzi w tym temacie

#121 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów
  • Lokalizacja:
    Snowidowo

Napisano 05 styczeń 2009 - 14:34

adamotl, wypociny?.... pierwsze dość nieostre, drugie też,ale wizja ciekawa ,pracuj a będzie ok!


cobrettti, ogolnie wszystkie twoje zdjęcia mi się podobają, no może z małymi wyjątkami ciut przepalone na 77.


zyga, zgadzam się z Qelka, czemu nie do tematycznych ... super!

Qelka, co wsypałaś do karmnika


może się dołącze... michalv
, ptaszory bardziej idą na smalec niż na słoninke, przynajmniej u mnie sikory, i owsiane płatki też dobrze przyciągają,zwłaszacza rudzika... ale na slonecznik jak to Qelka mówi nie ma mocnych! Ja daje jeszcze pszenice owies kukurydze i kasze jeczmienną,a tak z ciekawości wrzuciłem jeszcze rodzynki i kwiczoły oraz kosy te przylatują, i jak teraz patrze przez okno to nieżle się tam kotluje! :mrgreen: ;-)


pazdzioch, kurde!!! czy ty te sarny hodujesz czy co... takiego rudla dawno nie widziałem!

robkiz, foty, nieostre, no i ten pinek ze słonecznikiem,ale ja na ten temat się nie rozpisuje bo sikorkowe historie dość dobrze znam... :guns: i to nie z tej lepszej strony :mrgreen: :mrgreen:
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#122 Marcin D.

Marcin D.
  • Lokalizacja:
    Żywiec

Napisano 05 styczeń 2009 - 18:53

73,74-kwiczoł,chyba szpak!


Albo się oznacza albo się zgaduje, Ty robisz to drugie.
Jest zasada, nie wiesz to się nie odzywasz, zostaw dla kogoś kto się bardziej zna. Nie myśl, że mówię tutaj o sobie, nie, ja się nie znam ;-)

adamotl, wypociny.... pierwsze nieostre, drugie też, i ogolnie takie mało ciekawe!


pkokocinski7, Twój komentarz raczej nie na miejscu... Zobacz na tytuł wątku!
A poza tym pokaż Ty lepsze :-D
http://onephoto.net/...ser=52696&gal=1 Kilka moich zdjęć;-) Zapraszam!
Marcin Dyduch

#123 Mikouak

Mikouak
  • Lokalizacja:
    Legionowo/Zegrze

Napisano 05 styczeń 2009 - 19:33

Wesprę tutaj Marcina... pkokocinski7, wyluzuj trochę... straszny krytykant się z Ciebie zrobił. Taka forma komentowania cudzych prac niewiele wnosi, a na pewno nic dobrego. I daruj te wykrzykniki :-P
7D; 10-20; 50/1,8; 55/1,4; 100/2,8; 400/5,6
...:: http://www.jakzobrazka.pl ::...

#124 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów
  • Lokalizacja:
    Snowidowo

Napisano 05 styczeń 2009 - 19:34

Marcin D., nie mam pojęcia o co ci chodzi

Nie pisałem że mam lepsze, tylko pisze moje subiektywne odczucia nikogo przy tym nie obrażając-bo wlaśnie taki jest cel tworzenia for.
np. Krytyk filmowy też nie zawsze robi filmy.:lol:

A poza tym adamotl sam użył pojecia wypociny ...i ja to traktuje raczej żartobliwie ale ,,, i to twój komentarz jest raczej nie na miejscu.... :-/

A poza tym myślalem że to szpak ale nie byłem pewny na 100% więc napisalem chyba, aby nie utwierdzać nikogo w błędnym myśleniu.
A ty szukasz dziury w całym... taaa...ciekawe czy to samo byś napisal gdybym miał 25 lat

Pozdrawiam... :-D jeśli moj komentarz cię obrazil lub był twoim zdaniem nie na miejscu to pisz na PW, BO w tym wątku sie komentuje zdjęcia ,a nie neguje czyjeś opinie.

Przecież ja nikogo nie obrażam, wiem że nie robie dobrych zdjęć przynajmniej narazie,ale wiem kiedy coś mi się podoba a kiedy nie.
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#125 tomm

tomm
  • Małomówny
  • 22 postów
  • Lokalizacja:
    Gostyń

Napisano 05 styczeń 2009 - 21:12

Jak zauważyłem na forum najlepsze zdjęcia są z czatowni.Ja nie lubię siedzieć w jednym miejscu ,ale jakoś wytrzymałem i pokazuję co z tego wyszło.
92 Mazurek
Dołączona grafika
93 Dzięcioł duży
Dołączona grafika
94 Czarnogłówka
Dołączona grafika


Canon 400D + 400/5.6 L USM

#126 Marcin D.

Marcin D.
  • Lokalizacja:
    Żywiec

Napisano 05 styczeń 2009 - 22:13

Marcin D., nie mam pojęcia o co ci chodzi

Popatrz na swoje ostatnie posty to będziesz wiedział.

Nie pisałem że mam lepsze, tylko pisze moje subiektywne odczucia nikogo przy tym nie obrażając-bo wlaśnie taki jest cel tworzenia for.

Ok, to jest wątek ze zdjęciami 'dokumentacyjnymi' a Ty tu trochę za ostro oceniasz zdjęcia innych. To tak jak byś pisał, że są do d..y, tutaj to nie pasuje, w ogóle w tym stopniu nie pasuje.

A poza tym myślalem że to szpak ale nie byłem pewny na 100% więc napisalem chyba, aby nie utwierdzać nikogo w błędnym myśleniu.

Chyba to pchła.

A ty szukasz dziury w całym... taaa...ciekawe czy to samo byś napisal gdybym miał 25 lat

Nie, nie szukam, wyrażam swoje subiektywne zdanie. Możesz mieć nawet 37 lat.

Pozdrawiam... :-D jeśli moj komentarz cię obrazil lub był twoim zdaniem nie na miejscu to pisz na PW

Nie obraził mnie.

Przecież ja nikogo nie obrażam, wiem że nie robie dobrych zdjęć przynajmniej narazie,ale wiem kiedy coś mi się podoba a kiedy nie.

Ok, ale troszkę możesz wyluzować.
Ja kończę bo zrobił się OT, jak by co to pisz PW.
Pozdr
http://onephoto.net/...ser=52696&gal=1 Kilka moich zdjęć;-) Zapraszam!
Marcin Dyduch

#127 robkiz

robkiz

Napisano 05 styczeń 2009 - 22:14

92 bardzo ładnie. 93 nieostry nieco i okropny balans bieli albo raczej jego brak ;-)
94 również udane. Jak widać warto mieć czatownie albo robić choćby z zasiadki. Ja staram się przynajmniej połączyć podchód z zasiadką bo też nie mogę wysiedzieć na tyłku długo;)
Robert

#128 pkokocinski7

pkokocinski7
  • Użytkownik
  • 694 postów
  • Lokalizacja:
    Snowidowo

Napisano 05 styczeń 2009 - 22:31

tomm, mazurek jak dla mnie to do tematycznych by się nadal. :lol:
Przygotowywania do sezonu letniego w pełni: maskowanie jest, statyw też, tylko czatownie w budowie!

#129 zyga (Karol Niemiec)

zyga
  • Użytkownik
  • 463 postów
  • Lokalizacja:
    Tczew-Gniew

Napisano 06 styczeń 2009 - 14:15

Nurogęś.

95
Dołączona grafika

Zając trochę inaczej.

96
Dołączona grafika

#130 Vista

Vista
  • Małomówny
  • 23 postów

Napisano 06 styczeń 2009 - 14:50

Dzis podczas spaceru z psem zaobserwowalam mazurki, wroble, sikorki, jemioluszki i co dziwne zimorodka, wczoraj tez go widzialam i dzis sie upewnilam ale mam pytanie. W necie znalazlam taka informacje

Biotop
Czyste, śródlądowe wody o stromych brzegach z których zwisają korzenie lub gałęzie mogące służyć jako punkty obserwacyjne. U nas calosc sie zgadza z tym ze rzeczka nie jest czysta wrecz odwrotnie kiedys splywaly tam brudy z miejscowej mleczarni a obecnie odpady latem zapewnia przetwornia owocow. I teraz jakim cudem od dwuch lat bo pierwszy raz zobaczylam go dwa late temu on tam jest w tamtym roku nie bylo go widac a w tym pokazal sie juz dwa razy w tej samej okolicy

#131 piotro82

piotro82
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Lokalizacja:
    głogów

Napisano 06 styczeń 2009 - 16:02

Po bardzo bardzo dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie
97
Dołączona grafika

#132 awilus

awilus
  • Użytkownik
  • 515 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 06 styczeń 2009 - 17:10

Vista, Faktycznie zimorodkom bardziej pasują czyste wody ale jakjest brudna rzeczka i są RYBY to może tam żyć bez problemu. U mnie na osiedlu zimorodek żyje nad brudnym stawkiem do którego odprowadzany jest jakiś ściek, ale za to są małe rybki które zapewniają pożywienie zimorodkowi.

#133 jacek p.

jacek p.
  • Użytkownik
  • 627 postów
  • Lokalizacja:
    Przemyśl

Napisano 06 styczeń 2009 - 17:39

Moja czatownia powoli się rozkręca - był dwa razy myszołów, był lis, kręcą się sarny...

przybył

98.

Dołączona grafika

rozejrzał się

99.


Dołączona grafika




zaczął jeść

100.

Dołączona grafika

chyba mu się coś stało, bo zaczął robić za strusia

101.


Dołączona grafika

dalej to już było całkiem zle

102.




Dołączona grafika



...żartowałem - odleciał :mrgreen:
Pozdrawiam Jacek P.

#134 piotro82

piotro82
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • Lokalizacja:
    głogów

Napisano 06 styczeń 2009 - 17:39

cobrettti, dobrze mowi !! jawazniejsze jest pozywienie a reszte da sie obejsc

#135 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 06 styczeń 2009 - 18:42

jacek p., jak żal tego uciętego kawałeczka. Ładnie widać na nim dynamikę.

"Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą."

 Albert Schweitzer (1875 - 1965)

 

http://myroniuk.wix.com/wildlife


#136 Marcin D.

Marcin D.
  • Lokalizacja:
    Żywiec

Napisano 06 styczeń 2009 - 19:08

Z 1-szego ;-) Fajnie mi się rok zaczął tak w ogóle :-)

103. Żeby numeracja się nie pomieszała, wstawiam doku. zdjęcie walczących w locie łabędzi ;-)
Dołączona grafika
104.
Dołączona grafika
http://onephoto.net/...ser=52696&gal=1 Kilka moich zdjęć;-) Zapraszam!
Marcin Dyduch

#137 robkiz

robkiz

Napisano 06 styczeń 2009 - 19:17

A co Twoim zdaniem sknociłeś w 103? Można wiedzieć? Bo ja na ten przykład czym dłużej patrzę tym bardziej mi sie podoba a knota nijakiego nie widzę;-)
Robert

#138 patryk pstryk22

patryk pstryk22
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • Lokalizacja:
    okolice sosnowicy

Napisano 06 styczeń 2009 - 19:18

Fajne dynamiczne fotki,kolor jest, ostrość też kadry również się podobają ,super!!!

#139 Marcin D.

Marcin D.
  • Lokalizacja:
    Żywiec

Napisano 06 styczeń 2009 - 19:28

A co Twoim zdaniem sknociłeś w 103? Można wiedzieć? Bo ja na ten przykład czym dłużej patrzę tym bardziej mi sie podoba a knota nijakiego nie widzę;-)


Miałem za niskie ISO przez co czasy miałem trochę za długie jak na takie zdjęcie, a nie miałem już czasu podbić i jest trochę nie ostre, szczególnie chodzi mi o głowę :lol: Chyba, że moja wyobraźnia coś szwankuje :mrgreen: Ale dzięki.
http://onephoto.net/...ser=52696&gal=1 Kilka moich zdjęć;-) Zapraszam!
Marcin Dyduch

#140 GrzeCh71 (Grzegorz)

GrzeCh71
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Lokalizacja:
    Mazowsze

Napisano 06 styczeń 2009 - 19:38

105. ... no i co sie gapisz?
Dołączona grafika

106.
Dołączona grafika

Witam, mróz dziś nieźle przycisnął -22 ;o(
Widziałem dziś jeszcze dzięcioła zielonego, ale uparcie chował się za pień drzewa ;o)

Pozdrawiam
GT





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych