Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

Zdjęcie Roku 2008.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#21 gumarop

gumarop
  • Lokalizacja:
    Ropczyce/Kraków

Napisano 27 grudzień 2008 - 07:58

Wszyscy coś piszą to pewnie i mi pisuje :) NIektórzy wstawiają zdjęcia bardzo ostre, drudzy kolorystyczne, a trzeci z sentymentu :) tak jak i ja :D pierwsze zdjęcie zrobione pierwszym tele...
Oby następny rok nie był jedynie gorszy :) pzdr

16
Dołączona grafika


Canon 50D + 300/2.8
www.dawidmagdon.art.pl
Pociągały mnie nieodparcie swoją lekkością, barwnością, tajemnicami egzystencji. W.P.

#22 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 09:02

dla mnie fotograficznie to był średni rok - przejście na K20D było dość trudne - dużo lepiej mi szło istemDS. Ale w przyszłym roku mam nadzieję na wyciśnięcie z K20 trochę więcej. Ulubiona fotka?....
ze szlaku z moim synkiem na Kozi Grzbiet w Niżnych Tatrach - widok na Wielką Chochulę...

17.
Dołączona grafika
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#23 Jackos (Jacek Zięba)

Jackos
  • Lokalizacja:
    Ostrołęka

Napisano 27 grudzień 2008 - 12:29

18.
Dołączona grafika

#24 Marek__ZZ

Marek__ZZ
  • Użytkownik
  • 542 postów
  • Lokalizacja:
    Roztocze

Napisano 27 grudzień 2008 - 13:34

tytoń

19

Dołączona grafika

#25 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 13:37

Ideą założenia tego wątku było zebranie zdjęć, które użytkownicy forum uważają za swoje najlepsze przyrodnicze zdjęcia zrobione w 2008 r., więc Jackos jeżeli to zdjęcie uważasz za swoje najlepsze to ok. W kwestii przyrodniczości - dla mnie osobiście jest raczej mało przyrodnicze.

#26 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 27 grudzień 2008 - 15:38

Witajcie ,

Fajny pomysł, ciężko wybrać któreś z Waszych zdjęć, wszystkie przyrodnicze przepiękne :shock:

Ja za swoje prywatne zdjęcie roku uznałem tatrzańskiego świstaka z tego lata, jakość może nie jest najlepsza,
natomiast ten kadr to efekt ładnych kilku lat wyjazdów w góry, poznawania miejsc bytowania tych pięknych zwierząt i ich zwyczajów,
no i oczywiście szczęścia przy podchodzeniu, dodatkowo otoczenie to moja ulubiona Dolina Staroleśna.. :-)

20 Na straży

Dołączona grafika


P.S. numeracja kolejna uwzględniająca wszystkie Wasze zdjęcia

Pozdrawiam
Krzysiek

#27 Jackos (Jacek Zięba)

Jackos
  • Lokalizacja:
    Ostrołęka

Napisano 27 grudzień 2008 - 15:42

Ideą założenia tego wątku było zebranie zdjęć, które użytkownicy forum uważają za swoje najlepsze przyrodnicze zdjęcia zrobione w 2008 r., więc Jackos jeżeli to zdjęcie uważasz za swoje najlepsze to ok. W kwestii przyrodniczości - dla mnie osobiście jest raczej mało przyrodnicze.

Może faktycznie nie tutaj powinno się znaleźć... tak więc 18stkę już podmieniłem

#28 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 13:40

Nie wiem czy to jest przyrodnicze:

Raczej nie :-?

#29 max

max
  • Lokalizacja:
    Tychy

Napisano 28 grudzień 2008 - 13:57

Ale piękne ujęcia, gratuluję Wszystkim i życzę powodzenia w przyszłym roku, ja również przewertowałem zdjęcia z tego roku i największy sentyment mam do tej fotki, pierwsza moja "pscółka" w locie ;-)

21.
Dołączona grafika

#30 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 14:44

Jackos, obecna 18-tka to jedno z lepszych zdjęć jakie pojawiły się na forum ;-) wcześniej zadaje się był jakiś urbanistyczny krajobrazik... tamto zdjęcie się nie umywa do obecnego!

:ninja:


#31 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 28 grudzień 2008 - 15:01

Popieram Dunadana w 100%. Od tej panoramy Tatr wprost oczu oderwać nie można! :-D
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#32 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 15:08

Dun i Vulpes zamiast tyle gadać pokazalibyście Wasze najlepsze zdjęcia, no chyba że macie nadzieję jeszcze coś do końca roku zrobić :mrgreen:

#33 Jackos (Jacek Zięba)

Jackos
  • Lokalizacja:
    Ostrołęka

Napisano 28 grudzień 2008 - 15:12

Vulpes już wstawił pięknego rogacza, tylko Dunadan coś się ociąga ;-)

#34 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 15:14

Vulpes już wstawił pięknego rogacza

A faktycznie na pierwszej stronie jest, to przepraszam :-)

#35 carantoni

carantoni
  • Lokalizacja:
    Długosiodło

Napisano 28 grudzień 2008 - 15:20

Ciężko wybrac najlepsze; nie żeby ich dużo było :blush:
Wstawię takie które darzę pewnym sentymentem. Dośc niedoceniane zresztą :cry:

22.
Dołączona grafika
NIKON d70s + COŚ od siebie
http://www.carantoni.com/

#36 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 16:05

Maćku - bo ja się zdecydować nie mogę które wybrać :mrgreen: Co do twojej fotki - mam wrażenie że w tym roku widziałem lepsze z twojej puszki :-P

Albo... dobra tam, niech będzie to:
23. Chyba moja najlepsza ptasia fotka jaką zrobiłem. Szkoda że to tylko zwykły łabądek :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

:ninja:


#37 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 28 grudzień 2008 - 18:43

Dunadan, no wreszcie. Powiem Ci że też miałem chyba jak wszyscy trudny wybór :-)

#38 chemik (Krzysztof Krahel)

chemik
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 28 grudzień 2008 - 20:54

Fajny pomysł. Dla mnie ten rok był naprawdę łaskawy. Udało się spełnić marzenie: zakup lustrzanki i teleobiektywu. A jak już miałem w swych rękach wymarzony zestaw to się posypały zdjęcia...Które najlepsze? Ciężko zdecydować. Z ptasich to się zastanawiałem pomiędzy Kropiatką a Wąsatką, z krajobrazów to chyba wschód słońca zrobiony niedaleko Dobrzeniewa Dużego. Padło na zdjęcie wschodu, bo mało krajobrazów w tym wątku ;-) :

24.
Dołączona grafika

Większa wersja: :link:
http://chemik12.blogspot.com/
http://krahel.cba.pl/


Canon 40D + C 50/1.8 ,C 400/5.6, T 17-50/2,8

#39 Ataman

Ataman
  • Użytkownik
  • 592 postów
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 28 grudzień 2008 - 21:29

No dobra.. to teraz ja: po namyśle wybrałem mojego boberka.. także dlatego, że trudno łobuza sfocić, pokazuje się gdy już światła jak na lekarstwo, bawił się ze mną w berka przez ponad 2 tygodnie.. aż go w końcu dopadłem..
25.
Dołączona grafika

#40 cosford

cosford

Napisano 29 grudzień 2008 - 13:50

Właśnie, chyba najwięcej satysfakcji dają zdjęcia wypracowane, wynikające z obserwacji i wyboru odpowiedniego miejsca. Najlepszych zdjęć było wiele ;-) Wstawię mojego znajomego zajączka :

26.
Dołączona grafika

Pozdrowienia





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych