Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Grudzień 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
554 odpowiedzi w tym temacie

#101 awilus

awilus
  • Użytkownik
  • 515 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 07 grudzień 2008 - 17:26

U mnie też sie dużo dzieje ale czekam na obiektyw i nie mam zdjęć. Jak na razie dzisiaj zbudowałem czatownie, wytargałęm badyla na myszaki, Wkopałem gałązkę na sikorki i na sójki podsypałem karmy na bażanty i sarny. Więc przy mojej czatowni będę miał wszystkie gatunki chyba. Dzsiaj rano kiedy przyszedłem dokończyć czatownię dwie sarny uciekły mi spod nóg i jeden szarak, a sikorki, sójki itd cały dzień latały wkoło mnie. Za tydzień jadę sprawdzić rezultaty i porobic zdjęcia

#102 sebaok

sebaok

Napisano 07 grudzień 2008 - 17:30

Efekty pierwszej zasiadki


ile czasu leżało miecho zanim usiadłeś pierwszy raz?

#103 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 grudzień 2008 - 17:41

Witajcie ,

Robkiz , faktycznie niezła przewieszka na 59 ;-)

Vulpes , fajne spotkania na 61 i 62 , wg mnie nieostrość dodaje tym zdjęciom uroku..

KrzysiekG, nie męcz nas - do tematycznego z tymi łosiami. A na pewno jak za tydzień pójdziemy to nic nie złapiemy w obiektyw :->

:mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Krzysiek

#104 niemar

niemar
  • Lokalizacja:
    Kujawsko-Pomorskie

Napisano 07 grudzień 2008 - 17:44

Efekty pierwszej zasiadki


ile czasu leżało miecho zanim usiadłeś pierwszy raz?


Czatownie kończyłem stawiać w czwartek i pozostawiłem po sobie mięcho. Dziś (a miało być wczoraj ;-)) po przyjściu widziałem, że wszystkie porcje wcięło, a na badylu są ślady po ptasiej toalecie. Położyłem porcję i umknąłem do czatowni, czekałem 20 min na pierwszych gości (kruki), które celowo przepłoszyłem. Po kolejnych 30 min. miałem właściwego gościa ;-)

#105 fotosc

fotosc

Napisano 07 grudzień 2008 - 19:15

co prawda ostatni dzien listopada , ale dopiero wczoraj obrabialem fotke :) zdjecia nie umieszczam w tematycaznych , bo nie spelnia moich warunkow :(

63

Dołączona grafika

#106 Radkiewicz

Radkiewicz
  • Małomówny
  • 44 postów
  • Lokalizacja:
    Głubczyce

Napisano 07 grudzień 2008 - 19:20

To może i ja dorzucę coś z grudnia:)
1.
Dołączona grafika



2.
Dołączona grafika

3.
Dołączona grafika


Dodałbym jeszcze kilka ale jak to sie mawia co za dużo to niezdrowo;)

#107 awilus

awilus
  • Użytkownik
  • 515 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 07 grudzień 2008 - 19:59

fotosc Nie spełnia twoich warunków?? To jakie są twoje warunki?? Dla mnie zdjęcie świetne.Radkiewicz, Numeruj zdjęcia. IMHO fota nr 3 najlepsza fajne światełko

#108 Qelka (Karolina Myroniuk)

Qelka
  • Lokalizacja:
    zachodniopomorskie

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:02

Radkiewicz, fantastyczne światło miałeś na pierwszym podoba mi sie kolorystyka i tło. Ostatnie tez ładne szkoda, że zabrakło jakości.

Fotosc a jakie masz wymagania ?

Zazdroszczę Wam spotkań i możiwości poszwędania się bądz posiedzenia w czatowni ja takiego luksusu nie mam i powiem że strasznie mi tego brak.

EDIT: cobrettti, byłeś pierwszy z pytaniem :-P heheh a fotosc już tak ma :mrgreen:

#109 sebaok

sebaok

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:18

A to moje dzisiejsze wyczyny :-)


Lis na pewno wypchany albo nie widomy, ewentualnie wściekły :mrgreen:

#110 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:19

Na pieńku z poprzedniej strony brakuje zimorodka.

Od kilku dni obserwuje go przez lornetkę, polubił ten patyk. Mogę się położyć metr od niego.
Zrobiłem już podejście z 50 mm KITem, ale tło wszystko zabija. Łapę i wodę i drzewa i niebo. Odpuściłem sobie. I tak chodzę i go obserwuję, może coś wymyślę :-D

#111 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:23

Radkiewicz, numeruj zdjęcia!!!

Lis na pewno wypchany albo nie widomy, ewentualnie wściekły

Zdradzasz moje tajemnice!!! :evil: :mrgreen:

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#112 fotosc

fotosc

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:37

fotosc Nie spełnia twoich warunków?? To jakie są twoje warunki?? Dla mnie zdjęcie świetne


nie ma odpowiedniej perspektywy , przez co niebo jest tlem , dla mnie jest to minusem :( mam duzo takich ujec , czasami jak nie zrobie takiego jakie chce , foce tez i takie kotlety :(
Kiedys z kolega zauwazylismy gold eagle ( najwiekszy drapol ) jest ich tylko dwa w stanie NJ , kolega focil go jak szaleniec , byl dosyc nisko , ale byl nad nami , a ja sie tylko patrzylem :)

#113 awilus

awilus
  • Użytkownik
  • 515 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:41

kotlety mówisz... :lol: To ja foce chyba jakieś pure ziemniaczane. To może jeśli niebo jest aż takim złym tłem, że dyskfalifikuje zdjęcie wynajmij samolot żeby leciał za ptakiem z odbitką A0 tła? :mrgreen:

#114 Vulpes (Marek Skruch)

Vulpes
  • Lokalizacja:
    Jasło

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:42

fotosc, gold eagle to orzeł przedni, a ten jest mniejszy od bielika amerykańskiego ;-)
<strong class='bbc'><span style='font-size: 10px;'>Pentaxy dwa i kupa szkła ;)</span></strong><br />
<span style='font-size: 14px;'><strong class='bbc'><a class='bbc_url' href='[url="""]http://www.marekskruch.pl'>www.marekskruch.pl</a></strong></span>[/url]

#115 Radkiewicz

Radkiewicz
  • Małomówny
  • 44 postów
  • Lokalizacja:
    Głubczyce

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:46

Dobra dobra bedę numerował bez nerwów;) No niestety moja sigma jeśli chodzi o jakość to sie nie zawsze pokazuje z dobrej strony:|

#116 fotosc

fotosc

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:47

kotlety mówisz... :lol: To ja foce chyba jakieś pure ziemniaczane. To może jeśli niebo jest aż takim złym tłem, że dyskfalifikuje zdjęcie wynajmij samolot żeby leciał za ptakiem z odbitką A0 tła? :mrgreen:


no coz :) dla mnie jest :) , dla mnie jest to rownoznaczne z portretem dziecka robionego z gory lub z dolu
samolot ? jak by mnie bylo stac , tpo czemu nie :) a ze mnie nie stac , wiec trzeba inne sposoby uzywac :)

#117 awilus

awilus
  • Użytkownik
  • 515 postów
  • Lokalizacja:
    Szczecin

Napisano 07 grudzień 2008 - 20:51

Chciałbym mieć takie problemy fotograficzne jak ty :lol:. fotosc, Jakim sprzętem fotografujesz?? Już zapomniałem, a nie mogę znaleźć gdzie o tym napisałeś ;-)

#118 fotosc

fotosc

Napisano 07 grudzień 2008 - 21:20

Chciałbym mieć takie problemy fotograficzne jak ty :lol:. fotosc, Jakim sprzętem fotografujesz?? Już zapomniałem, a nie mogę znaleźć gdzie o tym napisałeś ;-)


wszystko zalezy od sytuacji i modela , wypisywac co mam , to b. dlugo by to zajelo , ale podstawowy sprzet ktory uzywam to linia canona :) 10d, 40d, 1d mrkIIn a szkla to 200mmf/2,8 500mmf/4 , tc1.4 i 2 statyw , siatki i namioty , w planie mam zamiar kupic jeszcze raz 400mmf/5.6 :)

#119 morav

morav
  • Lokalizacja:
    świętokrzyskie

Napisano 07 grudzień 2008 - 21:26

Ale o co wam chodzi? To autor decyduje w którym wątku umieszcza zdjęcia.
Jest w stanie zrobić lepsze i na nie czeka.

#120 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 07 grudzień 2008 - 21:29

Radkiewicz, nie bez nerwów, tylko przeczytaj regulamin. Ponumerowałeś źle! :evil:

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych