Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

szata strony


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 robert laskowski

robert laskowski
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 31 październik 2006 - 17:14

Witam
chciałbym i zapewne po0zostali aby szata graficzna strony była bogatsza,jest troszke ciekawych fot na forum ktore mozna wykozystac albo zabawic sie bardziej w grafice!.

Kolejna sprawa dyskusja powinna byc prowadzona w inny sposub:
nazwisko w okienku i klikam w nie i pojawiaja sie foty kture mozna oceniac .

galeria i tam głosujemy :autozy nalepszych fot zbieraja sie i podejmuja jaki prug opciecia powinien w danej edycji kwalifikowac foty do galerii.

[ Dodano: 2006-10-31, 17:16 ]
Witam,sadze ze foty powinny byc prezentowane na innym koloze tła ,ja proponuje szary,co wy nato?

#2 Dunadan

Dunadan

Napisano 31 październik 2006 - 17:26

Fakt faktem ze biały troche 'wali po oczach'... co do szaty - IMHO wiele zmieniać się nie powinno ( ew. wspomniany kolor tła ) - forum ma być proste jak konstrukcja cepa i przy tym użyteczne - takie na razie jest.
Co do tej twojej propozycji systemu - nie wiem czy silnik forum pozwala na takie zmiany... niemniiej ja wole tradycyjne forum... czyli takie jakie jest teraz.

:ninja:


#3 robert laskowski

robert laskowski
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 31 październik 2006 - 18:49

no niebardzo bo w taki sposub niebedziesz wiedział jak twoje prace ida do przodu ,wiele fot pokazywanych jest technicznie niedociagnietych i czy niebyło by fajnie jak kazdy poszezał by swoje portfolio?

[ Dodano: 2006-10-31, 18:52 ]
poza tym pokazywanie tylko li tylko fot i dyskusja o nich to nie wszystko!,w pewnym momecie nalezy wieczyc sztuke pokazaniem najlepszych fot w dziale np:GALERIA.

#4 Dunadan

Dunadan

Napisano 31 październik 2006 - 18:57

Ale to już nie byłoby forum :-D tzn. dałoby się zrobić w konwencji forum ale to już byłoby co innego. IStaotą tego forum są fotografie przyrody a nie 'moja galeria'. Choć z drugiej strony może były większy porządek. Trzba poczekać na decyzję Morava albo Qgito.

:ninja:


#5 Roby

Roby

Napisano 31 październik 2006 - 19:00

Co do tej twojej propozycji systemu (...) niemniiej ja wole tradycyjne forum... czyli takie jakie jest teraz.

Mi osobiście też odpowiada tak jak jest.

no niebardzo bo w taki sposub niebedziesz wiedział jak twoje prace ida do przodu ,wiele fot pokazywanych jest technicznie niedociagnietych


Zawsze przecież można napisać co się komuś nie podoba.

galeria i tam głosujemy :autozy nalepszych fot zbieraja sie i podejmuja jaki prug opciecia powinien w danej edycji kwalifikowac foty do galerii.


Strony z takim trybem ocen jak proponujesz to już chyba sa dwie (z tych które znam) wiec po co trzecia. Forum jest ciekawsze.
Poza tym myślę, że z czasem się tu pare rzeczy dotrze.

#6 enter

enter
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 31 październik 2006 - 19:09

[OT mode on]

wykozystac

sposub

kture

autozy

prug

sposub

poszezał


Myślę, że niektóre osoby w pewien sposób mogłyby wykorzystać słownik języka polskiego aby autorzy innych postów nie musieli poszerzać swojej wiedzy o niewiedzy innych i powinniśmy ustalić próg dla takich osób, które nie szanują Polskiego Języka

proszę się nie tłumaczyć "mam dysortofrafię" czy takie tam.

[OT mode of]
Dołączona grafika

#7 robert laskowski

robert laskowski
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 31 październik 2006 - 19:15

Do entera ,ale tak jest i nic na to nie poradze ! czyli ty dyskryminujesz takie osoby?,sadze ze tu chodzi o foyy a nie o ortografie :-)

#8 Dunadan

Dunadan

Napisano 31 październik 2006 - 19:18

Robercie, po prostu najłatwiej bezie pisać w wordzie poprawiać błędy i kopiować na forum :-) albo zainstalować FireFox 2.0 :-D

:ninja:


#9 enter

enter
  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 31 październik 2006 - 19:21

zapodaj sobie firefoxa do niego słownik online i nie p*****z mi głupot jeszcze możesz posty w staroffice pisać CTRL+C i CTRL+V
nie nie dyskryminuje takich osób ale uważam że takie osoby nie szanują osób czytających jej posty.

Np: Nie wiem w jakim towarzystwie sie obracasz ale nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek osoba np w teatrze stała wśród widzów i rzucała mięsem albo k***wami
Sorki ale to moje zdanie i go nie zmienię. Zwrócić uwagę uważałem za konieczne.
Dołączona grafika

#10 Qgito

Qgito

Napisano 31 październik 2006 - 21:18

Ja jestem tylko techniczny, większość władzy ma morav, ale:


Prostota forum i jego grafiki zostanie- będzie zmienione logo czyli cały top strony, na którym trwają prace. Uwierzcie mi, prowadziłem dyskusje na wielu forach i te na których grafika była "oczojebna" nie były zbyt chętnie przezemnie odwiedzane.

Strony z takim trybem ocen jak proponujesz to już chyba sa dwie (z tych które znam) wiec po co trzecia. ...Poza tym myślę, że z czasem się tu pare rzeczy dotrze.


Bardzo dobre podsumowanie całego tematu.


Pracujemy nad ciagla rozbudowa forum, myslimy jednak rowniez, ze tak jak jest teraz- nie jest źle.

pozdrawiam

Witryna autorska: wf.fotoprzyroda.pl


#11 robert laskowski

robert laskowski
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 31 październik 2006 - 21:31

Do entera,ja do takich nie naleze co k..p... !,co do poprawnosci to popracuje.DZieki za pomoc.

#12 morav

morav

Napisano 31 październik 2006 - 22:03

Ja jestem tylko techniczny, większość władzy ma morav


:w000t: :king: :w000t: :vivalabamba:


A tak poważnie to zgadzam się z tym co wcześniej napisał Qgito.

#13 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 01 listopad 2006 - 00:25

Moim zdnaiem forum powinno zostac w takiej postaci jak jest. To ma byc forum a nie prywatne galerie. Zmiana logo - owszem przyda sie.

CO do galerii. Mysle ze mozna by zorganizowac dzial "galerie urzytkownikow" w ostatcznosci. Kazdy ma swoj jedne topic i tyle.Ale tak naprawde czy jest sens. Chyba nie...
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#14 ostapowicz

ostapowicz

Napisano 02 listopad 2006 - 11:49

Wiem co Robert miał na myśli pisząc o zmianie na forum to jest przykład:
http://www.fotografi... ... walnia.php
oczywiście osoby nie zarejestrowane nie widzą komentarzy pod zdjęciami jakie mogą wystawiać inne osoby które są zarejestrowane i zalogowane.
Łatwiej w takiej formie oglądać prace, funkcjonowałem trochę na tym forum nawet udało mi się dostać do galerii co nie jest łatwe jednak miałem pewne zastrzeżenia do pracy moderatorów i postanowiłem opuścić to zacne towarzystwo (nie pisze tego z przekory bo towarzystwo jest zacne moim zdaniem są na tym forum najlepsi polscy fotograficy przyrody wystarczy zobaczyć prace jakie są w galerii tego forum).
Co do ortografii też nie jestem orłem nie mniej nie mam pretensji do Roberta choć uważam że każdy powinien starać się pisać poprawnie po polsku takie to już nasze życie Polaków, że mamy te różne dziwne literki z kreskami i kropkami.
Wojtek

#15 tomajk

tomajk
  • Użytkownik
  • 1574 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 17:47

Przychylam się do opini kolegów krórzy chcą pozostawić działanie forum takie jak jest, nawet tło nie razi aż tak bardzo, zawsze można zmniejszyć kontrast :idea: :mrgreen:

Co do błędów to też przyznam się, że orłem nie jestem, ale jeśli się czyta wyrazy z błędami to samemu się zaczyna je popełniać, kiedy piszę odręcznie to wyrazy same się układają poprawnie, co innego na klawiszach, i dobrze by było aby uczyć się poprawnego pisania a nie oduczać, do kol. Roberta za błędy nie mam pretensji, robi za to ładne fotki, choć pomysł z pisaniem przy pomocy słownika może być dobry.

Mam prośbę, do lepiej zoriętowanych kolegów o podpowiedż jak to uruchomić, bo sam nieraz jak czytam co napisałem to :oops: :oops:

[ Dodano: 2006-11-02, 18:05 ]
Dunadan dostępna aktualizacja FireFoxa to 1.5.07 a gdzie można znależć 2.0 i czy on żeczywiście pomaga w pisaniu?

#16 crater

crater
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 18:33

Wystarczy ze wpiszesz w googlach "firefox" i wyskoczy ci oficjalna polska strona firefoxa. Tam mozna pobrac najnwasza wesje. Pomaga i nie pomaga. Zasadniczo podkresla wszystkie bledy. Ja niestety przyzwyczajony jestem do pisania bez polskich znakow, z racji tego ze pisze duzo po angielsku. Niestety dla firefoxa 'duzy' a "duży" stanowi roznice.
Canon Rebel EOS 300D + Tamron 70-300 + Tamron28-80 + Helios 2/58 +Transcend 2GB x120

http://crater.cr.funpic.org/ moje portfolio

#17 kostek-brasil

kostek-brasil
  • Użytkownik
  • 488 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 19:41

Witam
galeria i tam głosujemy :autozy nalepszych fot zbieraja sie i podejmuja jaki prug opciecia powinien w danej edycji kwalifikowac foty do galerii.

Wiem, że chcesz dobrze, ale nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Doprowadzi to prawdopodobnie do różnicy zdań, bo przecież każdy ma inny gust. Poza tym tego typu strony już istnieją i pomimo wielu ślicznych zdjęć jakie można tam zobaczyć, nie są tak sympatyczne. Moim zdaniem, czym bardziej otwarte i życzliwe będzie to miejsce dla wszystkich - bez zbędnych podziałów i klasyfikacji - tym lepiej. ;-)

#18 Dunadan

Dunadan

Napisano 02 listopad 2006 - 22:22

FireFox 2.0 na razie dostępny w wersjii beta. Pomaga bo ci błędy podkreśla jak word, tyle że nie musisz pisać w wordzie i kopiować - ułatwia pracę.

:ninja:


#19 morav

morav

Napisano 02 listopad 2006 - 22:51

Takie grupy dyskusyjne są dwie (ja tyle znam), głupotą by było tworzyć trzecią :thumbsdown:

Forum takiego jak nasze niema wcale, gdyby było nie zakładałbym tego

Cholera przez was zacząłem pisać w wordzie :evilmad:

#20 ZbyszekB

ZbyszekB
  • Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 03 listopad 2006 - 17:27

Cholera przez was zacząłem pisać w wordzie :evilmad:


I dobrze, ja tak robię od dawna i musze powiedzieć że zdarza się mi już przy krótszych tekstach nie korzystać z Worda i to z powodzeniem czyli bez błędów. :thumbsup: