Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem


Zdjęcie

sigma 50-150 f2.8 EX APO DC HSM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Magnum43

Magnum43

Napisano 28 luty 2008 - 22:18

Może w innym terminie

Trzymam Cię za słowo ;-) do Maja Las jest mój a potem przyjda Ci z grzmiącymi kijami i jak co roku spie.....ą najlepsza część wiosny. Trudno trzeba jakos współistnieć. :-/

#22 Misza

Misza
  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Lokalizacja:
    Józefów

Napisano 29 luty 2008 - 14:59

też mam tego VRa i z winetą nie ma problemu... niestety aberracje to ma straszne :/ no ale wszystko się da ominąć :)

#23 Monika

Monika
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 29 luty 2008 - 16:53

niestety, jak nie chce się wydać niesamowitych pieniędzy na obiektyw (choć i tak nie wiem, czy to jest gwrarancją) trudno o coś idealnego. jak technicznie lepsze, to znowu za krótkie ;-) A co do tej 70-300 - trochę się też naczytałam testów i opinii, oglądałam przykladowe zdjęcia - nie jest tak najgorzej :) A na pewno lepiej niż z 18-200 :-) Przynajmniej na razie gorąco w to wierzę :mrgreen:

#24 Misza

Misza
  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Lokalizacja:
    Józefów

Napisano 01 marzec 2008 - 11:34

ja już troche foto zrobiłem i jestem zadowolony... VR się elegancko sprawuje... już udaje mi się zejść na 300mm do 1/80s . Ma ładny bokeh, nie winetuje i ma kapitalną rozdzielczość w przedziale 70-200, dla porównanie moge dodać że mój Tamron 17-50 wydaje mi się mało ostry (a byłem zadowolony)
Tak więc już przy pełnej dziurze uzyskujemy pełną rozdzielczość.
Jako ciekawostka to jeśli chodzi o przedział 70-200 to nawet eLki nie dają rady z rodzielczością :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych