Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Dzięcioł czarny na dzień dzisiejszy, czym zwabic ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ŁukaszZ (Łukasz Ziewacz)

ŁukaszZ
  • Lokalizacja:
    Kraków

Napisano 07 luty 2008 - 19:49

Hejka

Wybrałem sie dzisiaj do Związku Polskich Fotografów Przyrody okręgu Krakowskiego aby sie czegos dowiedziec moze zapisac na spotkania. Lecz odwiedziłem 2 adresy podane na stronie internetowej i nigdzie mnie nie wpuścili (śmiech na sali) Heh dla mnie to śmiesznie funkcjonuje ://
Drugi adres mieścił sie na ulicy Kasztanowej niedaleko lasu Wolskiego, gdzie wybrałem sie koło godziny 13.30. W lesie cisza spokoj i tylko slychac stukania i łupnięcia dzięciołów :)) baaardzo faajnie bylo, sporo tych ptaszysk latało.

Zauwazyłem kilka sztuk Dzięcioła czanego, w sumie to pierwszy raz z bliskiej odległosci i sam na sam z nimi :) są to piekne i interesujące ptaki ale i wielkie z dzięciołowatych (jak dla mnie :P)
W sumie to dało sie blisko podejśc te ptaszyska i tu moje pytanie:
Czym moge je zachęcic do "zapozowania" na zdjeciach ? jaki lubią smakołyk o tej porze roku ?
W lesie juz wiosna za pasem i mimo to chce je sfotografowac.
Prosze o wskazówki jak i osoby z Krakowa chętne na wspólny wypad :)

#2 Konrad

Konrad
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • Lokalizacja:
    Częstochowa

Napisano 07 luty 2008 - 20:17

Hmm dziecioly to zawsze do sloniny leca.
400d canon 70-300, tamron 90, statyw i pare dupereli.
http://picasaweb.goo...m/KonradKulawik

#3 Dunadan

Dunadan
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 luty 2008 - 21:05

I do smalcu.

:ninja:


#4 BlueDun

BlueDun
  • Lokalizacja:
    wawa

Napisano 07 luty 2008 - 21:43

Heh dla mnie to śmiesznie funkcjonuje ://


a wziąłeś ze śmietnika jakiś stary aparat , koniecznie analog , nie koniecznie sprawny ?
a czy z kieszeni wystawała ci prześwietlona błona filmowa w kolorze szarym 18 % ?
czy zaudałeś się ze statywem stalowym z zsrr i kolegą , który pomógł nieść ?
czy masz koszulkę z napisem - matryca k......a nie dziewica ?

jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś negatywnie , nie dziw się ,że nie zostałeś dopuszczony do tajemnic wszechwiedzących fotografików , tak,tak fotografików , to ukuty przez guru związku polskich artystów pstrykaczy ( nazwa pełna jest inna ) imienia tegoż co wymyslił ,podział na fotografików ( czytaj profi) i fotografów ( czytaj amator )
buehehe ale żenadka hihi. wreszcie to mogłem napisać .

prosze nasze dywagacje przenieśc do innego wątku , szkoda dzięcioła - czarnego .





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych